خانه » بیوگرافی » در رابطه جنسی خود تنوع ایجاد کنید

اطلاعیه سایت

در رابطه جنسی خود تنوع ایجاد کنید

در رابطه جنسی خود تنوع ایجاد کنید

در رابطه جنسی خود تنوع ایجاد کنید

در رابطه جنسی خود تنوع ایجاد کنید

به گزارش سبک ۹۸ ؛ تعداد زوج هایی که از رابطه جنسی خود خسته می شوند روز به روز در حال افزایش است در این مقاله به شما کمک می کنیم تا در رابطه جنسی خود تنوع ایجاد کنید.

ماساژ تراپی - در رابطه جنسی خود تنوع ایجاد کنید

اگر سری به مطب های روانشناسی بزنید متوجه می شود که عمق فاجعه در چه حد است ! خانومی می گوید : آقای دکتر ما  زن و شوهر نیستیم ما فقط هم خونه هستیم،آقایی دیگر می گوید من اگر میدانستم با آمدن بچه بین من و همسرم طلاق عاطفی رخ می دهد هیچگاه بچه دار نمی شدم،خانوم دیگری می گوید لباس و آرایشی که همسرم دوست دارد را انجام میدهم اما می بینم همسرم در نیمه های شب خود ارضایی می کند.این ها فقط بخشی از مشکلات زوج هاست که به روان شناس ها و روان پزشک ها مراجعه میکنند باقی این زوج ها سر از دادگاه های خانواده در می آورند و گاها کارشان به طلاق می کشد.

وقتی مشکلات زندگی جای رابطه جنسی را می گیرد
رابطه جنسی یکی از مهمترین ارکان زندگی زناشویی است به طوری که هم عوامل مختلفی را در زندگی تحت تاثیر قرار می‌دهد و هم می تواند از عوامل مختلفی تاثیر بپذیرد.اوایل ازدواج رابطه جنسی شدیدا تحت تاثیر عشق و احساسات طرفین است اما با ورود به زندگی مشترک به دلیل دغدغه های زندگی و مشکلاتی که در اوایل زندگی معمولا زوجین با انها دست و پنجه نرم می کنند روابط جنسی تحت تاثیر قرار می گیرد. با امدن بچه هم به هر حال وقت زیادی صرف بچه می شود طوری که زن و مرد شاید وقت نکنند که به یکدیگر برسند بنابراین مشکلات اقتصادی ، اختلافات زناشویی در اوایل ازدواج و همچنین بچه دار شدن و… روابط جنسی را تحت تاثیر قرار خواهد داد و اینکه شدت روابط جنسی مثل اوایل ازدواج نباشد طبیعی است.

اما دلیل سرد شدن شما در روابط جنسی چیست؟ آیا سرد شدن شما در رابطه جنسی بخاطر فقدان عشق و علاقه است یا بخاطر وجود یک مشکلی در زندگی ؟اما اگر شما به هر دلیلی رابطه جنسی اولویت آخرتان قرار گرفته است و احساس می کنید زندگیتان در خطر نابودی است آن را همین حالا نجات دهید و شادتر و خوشبخت تر زندگی کنید.

این را بدانید که ازدواج در رابطه جنسی خلاصه نمی شود و همه چیز به مرور زمان واکنش خواهد کرد . اگر شما در اوایل ازدواج سرشار از عشق و علاقه نسبت به یکدیگر بودید با ورود به زندگی مشترک و به دنبال ان مسئولیت های جدید در زندگی تمام تلاش خود را می کنید که عشق و علاقه تان را با به دوش کشیدن مسئولیت های زندگی ،در عمل نشان دهید لذا اگر در زیر سقف مشترک چند وقتی است با هم نزدیکی ندارید به این معنا نیست که همسرتان به شما علاقه ای ندارد.شاید درگیری های زندگی و کار و مسائل دیگر تمرکز کافی را از او گرفته باشد اما اگر یکی از طرفین به هر دلیلی شوق و ذوق لازم را برای برقراری رابطه جنسی نشان نمی دهد لازم است که طرف دیگر این احساس را ایجاد کند اما چگونه ؟

رفع خستگی و استرس با ماساژ جنسی
یکی از مهمترین و موثرترین راه ها برای برقراری رابطه جنسی و ارتباط بدنی با شریک جنسی، انجام دادن ماساژ از روی شهوت است.ماساژجنسی کمک می کند تا از خستگی های روزانه و استرس های کاری و .. خلاص شوید و  تنها از یکدیگر لذت ببرید .

مسلما با وجود خستگی و درگیری ذهنی برقراری رابطه جنسی کمی سخت است اما ماساژجنسی کمک می کند تا هم کمی از خستگی های روزانتان کاسته شود و هم  از نظر جنسی تحریک شوید.برای ماساژجنسی محیط اطرافتان را رمانتیک کنید و در سکوت کامل این‌کار را انجام دهید . در اتاق خواب‌تان چراغ‌ها را خاموش کنید ، اهنگ ملایم بگذارید ،موبایل هایتان را سایلنت کنید و تلفن را از برق بیرون بکشید و با روشن کردن شمع ماساژجنسی تان را در کمال آرامش شروع کنید.

اصول ماساژ شهوانی:
۱- بهتر است ماساژ روی یک پارچه نرم و لطیف و روی زمین انجام شود.تخت خواب‌های فنری برای اینکار مناسب نیستند.

۲- برای انجام ماساژ باید محیط شما راحت و امن بوده و نگران آمد و رفت سایرین ومزاحمت دیگران نباشید.

۳- دستهای خود را تمیز شسته و آنها را گرم کنید.

۴- مواظب باشید که روغن ماساژی که استفاده میکنیدخیلی گرم یا خیلی سرد نباشد.

۵- ساعت مچی انگشتر و زیورآلات خود را خارج کنیدتا به پوست او آسیبی نرسد.

۶- همیشه اول روغن ماساژ را روی دستهای خودریخته بعد به بدن او بمالید.گاهی اگر روغن یا لوسیون ماساژ را مستقیما” روی بدن بریزید آزاردهنده خواهد بود.

۷- از شروع ماساژ تا پایان آن هیچوقت هردو دست خود را باهم از بدن او برندارید.

۸- همیشه با نرمی و صرف وقت ماساژ دهید و هیچگاه عجله نکنید.

قرعه کشی کنید!
گاهی وقت ها لازم است به رابطه جنسی تان تنوع دهید. یکی از راه های تنوع دادن در رابطه جنسی قرعه کشی سکسی است.به این صورت که روی چند کاغذ موراد زیر را بنویسید:

۱-رابطه جنسی در پذیرایی

۲-رابطه جنسی روی مبل

۳-رابطه جنسی در حمام

۴-رابطه جنسی در آشپزخانه

۵- رابطه جنسی رمانتیک همراه با موسیقی ملایم

یا موارد دیگری که با توجه به خانه خودتان میتوانید به این موارد اضافه کنید .

 یکی از ایده های جالب برای تنوع دادن و همچنین ایجاد شوق و ذوق در رابطه جنسی درست کردن قلک جنسی است.

تکه کاغذاها را تا بزنید مثل کاغذهای قرعه کشی؛بعد چشم‌های همسرتان را با یک چیزی ببندید سپس کاغذها را جلوی همسرتان بگیرید و بگوید یکی را بردارد.

هرکدام که انتخاب شد باید در همان مکان رابطه برقرار کنید.البته قبل از اینکه رابطه برقرار کنید ماساژ جنسی فراوش نشود!

قلک جنسی درست کنید!
یکی از ایده های جالب برای تنوع دادن و همچنین ایجاد شوق و ذوق در رابطه جنسی درست کردن قلک جنسی است. یک قلک درست کنید و بعد از هر دفعه رابطه جنسی با همسرتان هر چقدر که می توانید از هزار تومن تا ۱۰ هزار تومن و یا بیشتر در قلک بیندازید.

بعد از یک ماه قلک تان را باز کنید و ببینید که به اندازه یک ماه رابطه جنسی که انجام داده اید چقدر پول پس‌انداز کرده اید و بعد هم با آن پول ها با همسرتان برای یک شام یا ناهار به بیرون بروید و خوش بگذرانید.

با عطر همسرتان را تحریک کنید
نقش بو را در رابطه جنسی جدی بگیرید. آيا شما از اين محرك جهت تحريك خود و شريك جنسي تان استفاده مي كنيد يا وقتي به همسرتان نزديك می شوید بوي دهان، عرق و بوي محل كارتان طرف مقابل را مدهوش می کند؟ توجه داشته باشيد كه براي طرف مقابلتان خيلي سخت است كه بخواهد اين مطلب را تذكر بدهد و تذكر ندادنش هم موجب می شود روابطتان سرد شود .در مرحله‌ي اول بهتر است خودمان هم كمي نسبت به بوي دهان و بدنمان حساس شویم و نظر طرف مقابل را بپرسيم چون معمولا فرد خودش متوجه بوي دهان و بدنش نمی شود. مثلا در خصوص عطرها و خوش بو كننده هاي دهان از همسرمان و ديگران نظر بخواهیم تا بستر مناسبي را براي گفتگو ايجاد كنيم و اگرهم همسرمان بوي دهانش آزاردهنده است به اين ترتيب بتوانيم طرف مقابل را متوجه اين مساله بكنيم كه چقدر حس بويايي در زندگي شما تاثير دارد و بهتان حس بد يا خوب ميدهد.

برای تنوع در رابطه زناشویی لباس ها زیر های آنچنانی بپوشید

بسیاری از زنان و مردان از برخورد ساتن ، ابریشم ، تور و چرم به پوستشان لذت می برند و طیف گسترده ای از لباس زیرهای مختلف و لذت بخش برای هر دو گروه در بازار موجود است . چه لباس های زیبا را ترجیح دهید و چه لباس های پیچیده را ، مسلماً باید چیزی پیدا کنید که در آن راحت باشید تا روابط جنسی لذت بخشی داشته باشید.از همسرتان بپرسین به چه نوع لباسی بیشتر علاقه دارد.

آرایش بکنید

قبل از رابطه جنسی آرایشی که همسرتان دوست دارد را انجام دهید.

رابطه جنسی با آب دانلود بازی

سال هاست مردم به طریق مختلف با آب تفریح کرده اند . این قضیه در مورد زن و شوهرها هم صادق است . کفی کردن یکدیگر در وان یا زیر دوش می تواند بی اندازه لذت بخش باشد . قطرات نوازشگر آب و روغن های مخصوص حمام به پوست حسی فوق العاده شهوانی می دهند و می تواند موجب روابط جنسی رضایت بخشی شود. وقت بگذارید و یکدیگر را از سرتا پا زیر دوش آبکشی کنید . اگر دوش تان مجهز به عملکرد پالس دهنده است از ان استفاده کنید که بسیار نیرو بخش است !

باید بیاد داشته باشید تنها راه نجات زندگیتان خودتان هستید باید با تنوع بخشیدن و گفت و گوهای تحریک آمیز رابطه جنسیتان را لذت بخش تر کنید.


منبع:sabk98.com
گرداوری :ایرانی عکس

اشتراک گذاری مطلب
برچسب ها : , , , , , ,
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A