home اخبار روز دسته گل روز ولنتاین را با این روش زیبا و خلاقانه تهیه کنید + آموزش و عکس

دسته گل روز ولنتاین را با این روش زیبا و خلاقانه تهیه کنید + آموزش و عکس


دسته گل شکلاتی برای ولنتاین

دسته گل ولنتاین : اگر دوست دارید برای روز ولنتاین هدیه ای متفاوت داشته باشید این دسته گل شکلاتی ساده را با توت فرنگی و تافی شکلاتی درست کنید. هم راحت است هم خوشمزه و هم یک کادوی زیبا و دوست داشتنی.

مواد مورد نیاز برای درست کردن و تهیه دسته گل روز ولنتاین

توت فرنگی تازه

شکلات

چوب شکلات

تافی شکلاتی

قیچی آشپزخانه

پلاستیک

وردنه

بطری شیشه ای

توت فرنگی ها را بشوئید و خشک کنید.

برگ های توت فرنگی را جدا کنید.

شکلات ها را به اندازه ای که می خواهید خرد کنید و داخل ظرفی بریزید.

gift 2 1 - دسته گل روز ولنتاین را با این روش زیبا و خلاقانه تهیه کنید + آموزش و عکس

ابتدا توت فرنگی ها را شسته و خشک کنید.

gift 3 1 - دسته گل روز ولنتاین را با این روش زیبا و خلاقانه تهیه کنید + آموزش و عکسبرگ های توت فرنگی را جدا کنید.

gift 4 1 - دسته گل روز ولنتاین را با این روش زیبا و خلاقانه تهیه کنید + آموزش و عکسشکلات ها را به اندازه ای که می خواهید خرد کنید و داخل ظرفی بریزید.

gift 5 1 - دسته گل روز ولنتاین را با این روش زیبا و خلاقانه تهیه کنید + آموزش و عکسشکلات ها را به مدت ۲۰ ثانیه داخل مایکروفر قرار دهید تا ذوب شود. سپس هم بزنید و دوباره به مدت ۲۰ ثانیه داخل مایکروفر گرم کنید تا کاملا ذوب شود. مراقب باشید که بیش از اندازه شکلات ها را داغ نکنید.

gift 6 1 - دسته گل روز ولنتاین را با این روش زیبا و خلاقانه تهیه کنید + آموزش و عکسسر چوب را شکلاتی کنید و داخل توت فرنگی فرو کنید. سپس چند لحظه نگه دارید تا شکلات سرد شود و توت فرنگی را محکم نگه دارد.

gift 7 1 - دسته گل روز ولنتاین را با این روش زیبا و خلاقانه تهیه کنید + آموزش و عکستوت فرنگی ها را به شکلات آغشته کنید. شکلات باید کاملا روی توت فرنگی را بپوشاند. سپس با چوب شکلات به لبه ظرف ضربه بزنید تا شکلات های اضافی روی توت فرنگی داخل ظرف بریزد.

gift 8 1 - دسته گل روز ولنتاین را با این روش زیبا و خلاقانه تهیه کنید + آموزش و عکستوت فرنگی های شکلاتی را کنار بگذارید تا کاملا خشک و سفت شود.

gift 9 1 - دسته گل روز ولنتاین را با این روش زیبا و خلاقانه تهیه کنید + آموزش و عکس۳ عدد از تافی ها را کمی در مایکرو فر گرم کنید.

gift 10 1 - دسته گل روز ولنتاین را با این روش زیبا و خلاقانه تهیه کنید + آموزش و عکسیکی از تافی ها را ۳ قسمت کنید و هر قسمت را به شکل توپ دربیاورید و روی پلاستیک قرار دهید. تافی دیگر را ۲ قسمت کنید و به شکل توپ دربیاورید و روی پلاستیک قرار دهید.

gift 11 1 - دسته گل روز ولنتاین را با این روش زیبا و خلاقانه تهیه کنید + آموزش و عکس

gift 12 1 - دسته گل روز ولنتاین را با این روش زیبا و خلاقانه تهیه کنید + آموزش و عکستوپ های شکلاتی را با انگشت شست صاف کنید.

gift 13 1 - دسته گل روز ولنتاین را با این روش زیبا و خلاقانه تهیه کنید + آموزش و عکسروی آن ها را با پلاستیک بپوشانید و با وردنه صاف کنید.

gift 14 1 - دسته گل روز ولنتاین را با این روش زیبا و خلاقانه تهیه کنید + آموزش و عکسیکی از شکلات های برگی شکل کوچک را بردارید و به شکل مارپیچی رول کنید.

gift 15 1 - دسته گل روز ولنتاین را با این روش زیبا و خلاقانه تهیه کنید + آموزش و عکسسپس آن را روی توت فرنگی شکلاتی قرار دهید و نگه دارید.

gift 16 - دسته گل روز ولنتاین را با این روش زیبا و خلاقانه تهیه کنید + آموزش و عکسیکی دیگر از گلبرگ های کوچک را بردارید و دور گلبرگ رول شده اول قرار دهید. لبه های آن را روی توت فرنگی شکلاتی فشار دهید تا کاملا به آن بچسبد.

gift 17 - دسته گل روز ولنتاین را با این روش زیبا و خلاقانه تهیه کنید + آموزش و عکسآخرین گلبرگ کوچک را بردارید و روبروی گلبرگ اول قرار دهید. سپس کناره ها را فشار دهید تا به توت فرنگی شکلاتی بچسبد.

gift 18 - دسته گل روز ولنتاین را با این روش زیبا و خلاقانه تهیه کنید + آموزش و عکسسپس گلبرگ های بزرگ تر را بردارید و دور گلبرگ های کوچکتر بپیچید.

gift 19 - دسته گل روز ولنتاین را با این روش زیبا و خلاقانه تهیه کنید + آموزش و عکسلبه گلبرگ ها را به عقب فرم دهید.

gift 20 - دسته گل روز ولنتاین را با این روش زیبا و خلاقانه تهیه کنید + آموزش و عکس۴ عدد تافی دیگر را گرم کنید. یکی از تافی ها را ۲ قسمت کنید و بقیه تافی ها در اندازه خودشان باقی بمانند. سپس همانند مراحل قبل آن ها را گرد کنید و با وردنه صاف کنید تا به شکل گلبرگ در بیاید. ابتدا گلبرگ های کوچک تر را به گل اضافه کنید و سپس گلبرگ های بزرگ تر را تا گل ما کاملا آماده شود.

gift 21 - دسته گل روز ولنتاین را با این روش زیبا و خلاقانه تهیه کنید + آموزش و عکسوقتی گل ها را درست کردید آن ها را در یخچال قرار دهید تا کاملا سفت شوند.

نوشته دسته گل روز ولنتاین را با این روش زیبا و خلاقانه تهیه کنید + آموزش و عکس اولین بار در شهر مطلب پدیدار شد.منبع مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A