home بیوگرافی دستگیری رضا پرستش بدل ایرانی لیونل مسی در مسکو روسیه + عکس

دستگیری رضا پرستش بدل ایرانی لیونل مسی در مسکو روسیه + عکس

دستگیری رضا پرستش بدل ایرانی لیونل مسی در مسکو روسیه + عکس به گزارش جدید نیوز: هر روز در فضای مجازی خبر بی شماری منتشر می شوند که خیلی از این خبرها تکذیب می شوند. از دیشب برخی کانال ها و وبسایت ها خبرهایی مبنی بر دستگیری رضا پرستش بدل ایرانی لیونل مسی در روسیه منتشر کردند که در ادامه واقعیت این شایعه را می خوانید.

dastgiri reza 1 - دستگیری رضا پرستش بدل ایرانی لیونل مسی در مسکو روسیه + عکس

دستگیری رضا پرستش بدل ایرانی لیونل مسی در مسکو روسیه

خبر دستگیری رضا پرستش توسط پلیس روسیه

رضا پرستش، بدل ایرانی لیونل مسی در شهر مسکو حضور داشت و بازداشت شد. وی که مشکلی برایش پیش نیایید با ماسک و به صورت ناشناس و مخفیانه مشغول قدم زدن بود.

پلیس رضا پرستش را دستگیر کرده و مشخص نیست آیا وی به دلیل جلوگیری از هرج و مرج نزد پلیس است یا اتفاق دیگری افتاده است. پیش از این پرستش جهت ملاقات با مسی به بارسلونا سفر و اعلام کرده بود مسی برای او دعوت نامه فرستاده است.

dastgiri reza 2 - دستگیری رضا پرستش بدل ایرانی لیونل مسی در مسکو روسیه + عکس

ازدحام جمعیت برای گرفتن عکس با رضا پرستش

شایعه دستگیری بدل ایرانی مسی توسط رضا پرستش تکذیب شد

رضا پرستش شب گذشته برای حمایت از تیم ملی ایران راهی مسکو روسیه شد و ساعاتی قبل به میدان سرخ این شهر رفت که طرفداران ایرانی زیادی را هم دور خود جمع کرد، اما بعد از گذشت دقایقی افراد خارجی هم برای گرفتن عکس یادگاری به سمت او رفتند.

او که به دلیل شباهت ظاهری به لیونل مسی بسیار مورد توجه قرار می گیرد، دیشب در میدان سرخ مسکو با استقبال بسیاری از غیر ایرانی ها که با او عکس یادگاری گرفتند، مواجه شد ولی گذشت زمان و ازدحام بیش از حد جمعیت حضور پلیس روسیه را برای متفرق کردن افرادی که اطراف او بودند، به همراه داشت.

رد شایعه دستگیری مسی ایرانی

در حالی که خبر از دستگیری رضا پرستش توسط پلیس روسیه مطرح شده بود، او با انتشار ویدئویی رسما این موضوع را رد کرد و گفت: خبر دستگیری من اصلا درست نیست؛ پلیس فقط برای اسکورت من آمده بود و هیچ اتفاق خاصی هم نیافتاده است.

پرستش بعد از این اتفاق مجبور به زدن ماسک شد تا مجددا ازدحام جمعیت برای گرفتن عکس با او رخ ندهد؛ ضمن اینکه شباهت ظاهری او به مسی موجب شد تا تلویزیون رسمی کمپانی آدیداس گفت وگویی با او داشته باشد.

همچنین بخوانید: واکنش بازیگران سریال شهرزاد به پایان این سریال


منبع:avaliha.ir
گرداوری :ایرانی عکس

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A