خانه » اخبار روز » دشمنان داخلی، پاکستان را تهدید می‌کنند

اطلاعیه سایت

دشمنان داخلی، پاکستان را تهدید می‌کنند

دشمنان داخلی، پاکستان را تهدید می‌کنند


bartarinha 1 70x70 - دشمنان داخلی، پاکستان را تهدید می‌کنند

دشمنان داخلی، پاکستان را تهدید می‌کنند

کلمات کلیدی: پاکستان ، دشمنان ، تروریسم ، سلاح

خبرگزاری فارس: «چودهری‌نثار‌علی‌خان» وزیر کشور پاکستان گفت: کشور با خطرهای زیادی مواجه است اما فقط از توسط دشمنان خارجی و مرزها مورد تهدید قرار نگرفته‌ایم بلکه دشمنان داخلی نیز خطری بزرگ برای ما هستند.
وی در سخنرانی برای برای اعضای ستاد مبارزه با تروریسم در راولپندی تأکید کرد: دشمنان داخلی بازیچه دست برخی دشمنان خارجی پاکستان قرار گرفته‌اند و در صدد ضربه زدن به کشور هستند.
خان اظهار داشت: فقط در اختیار داشتند سلاح پیشرفته ضامن پیروزی در جنگ نیست بلکه ایمان و استقبال از شهادت است که موفقیت را به ارمغان می‌آورد.
به گزارش دیلی اکسپرس، چودهری‌نثار‌علی‌خان گفت: از ۷۰ سال پیش خطرهای مختلفی پاکستان را تهدید می‌کند اما دشمنان داخلی بیشترین ضرر را به امنیت کشور وارد کردند.
وی افزود: پاکستان در تلاش برای برقراری صلح و ثبات است اما دشمنان داخلی خواستار هرج و مرج و ناامنی در کشور هستند.
وزیر کشور پاکستان تصریح کرد: جنگ با دشمنان داخلی بسیار مشکل است اما با تکیه بر ارتش، نیروهای امنیتی، پلیس و سازمان اطلاعات در این جنگ پیروز خواهیم شد.
وی افزود: ما به نیروهای ارتش که در راستای مبارزه با تروریسم سعی در برقراری امنیت جهانی دارند افتخار می‌کنیم و عملیات‌های ضد تروریسم در کشور ادامه خواهد یافت.

وزیر کشور پاکستان گفت: با خطرهای زیادی مواجه هستیم اما فقط از سوی دشمنان خارجی و مرزها مورد تهدید قرار نگرفته‌ایم بلکه دشمنان داخلی نیز خطری بزرگ برای ما هستند.

مطالب روز جدید را با ofoghfun.com دنبال کنید
از بقیه مطالب دیدن فرمایید
farda - دشمنان داخلی، پاکستان را تهدید می‌کنندمنبع

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A