خانه » اخبار روز » دشمنان داخلی، پاکستان را تهدید می‌کنند

اطلاعیه سایت


دشمنان داخلی، پاکستان را تهدید می‌کنند


دشمنان داخلی، پاکستان را تهدید می‌کنند

دشمنان داخلی، پاکستان را تهدید می‌کنند

کلمات کلیدی: پاکستان ، دشمنان ، تروریسم ، سلاح

خبرگزاری فارس: «چودهری‌نثار‌علی‌خان» وزیر کشور پاکستان گفت: کشور با خطرهای زیادی مواجه است اما فقط از توسط دشمنان خارجی و مرزها مورد تهدید قرار نگرفته‌ایم بلکه دشمنان داخلی نیز خطری بزرگ برای ما هستند.
وی در سخنرانی برای برای اعضای ستاد مبارزه با تروریسم در راولپندی تأکید کرد: دشمنان داخلی بازیچه دست برخی دشمنان خارجی پاکستان قرار گرفته‌اند و در صدد ضربه زدن به کشور هستند.
خان اظهار داشت: فقط در اختیار داشتند سلاح پیشرفته ضامن پیروزی در جنگ نیست بلکه ایمان و استقبال از شهادت است که موفقیت را به ارمغان می‌آورد.
به گزارش دیلی اکسپرس، چودهری‌نثار‌علی‌خان گفت: از ۷۰ سال پیش خطرهای مختلفی پاکستان را تهدید می‌کند اما دشمنان داخلی بیشترین ضرر را به امنیت کشور وارد کردند.
وی افزود: پاکستان در تلاش برای برقراری صلح و ثبات است اما دشمنان داخلی خواستار هرج و مرج و ناامنی در کشور هستند.
وزیر کشور پاکستان تصریح کرد: جنگ با دشمنان داخلی بسیار مشکل است اما با تکیه بر ارتش، نیروهای امنیتی، پلیس و سازمان اطلاعات در این جنگ پیروز خواهیم شد.
وی افزود: ما به نیروهای ارتش که در راستای مبارزه با تروریسم سعی در برقراری امنیت جهانی دارند افتخار می‌کنیم و عملیات‌های ضد تروریسم در کشور ادامه خواهد یافت.

وزیر کشور پاکستان گفت: با خطرهای زیادی مواجه هستیم اما فقط از سوی دشمنان خارجی و مرزها مورد تهدید قرار نگرفته‌ایم بلکه دشمنان داخلی نیز خطری بزرگ برای ما هستند.

مطالب روز جدید را با ofoghfun.com دنبال کنید
از بقیه مطالب دیدن فرماییدمنبع

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A