خانه » اخبار روز » دعای روز شانزدهم ماه رمضان – دعای روزهای ماه رمضان

اطلاعیه سایت

دعای روز شانزدهم ماه رمضان – دعای روزهای ماه رمضان

دعای روز شانزدهم ماه رمضان – دعای روزهای ماه رمضان


دعای روزهای ماه رمضان

رمضان ، ماه میهمانی خدا است و روزه گرفتن در این این ماه برای همه مسلمانان واجب. خداوند در این ماه سفره برکت و رحمت خود را بر روی همه روزه داران باز می‌کند و همه مسلمانان و روزه دارن سعی می‌کنند با انجام اعمال مثبت و عبادت سهم بیشتری از این سفره رحمت خدا ببرند. یکی از کا‌هایی که روزه‌داران در این ماه انجام می‌دهند خواندن دعاهای مخصوص ماه مبارک رمضان می‌باشد. برای هر روز از ماه مبارک رمضان یک دعا وجود دارد (دعای روزهای ماه رمضان) که اکثر روزه داران این دعاها را در روز مخصوص خودش می‌خوانند.
مجله بانوان صورتی‌ها در ماه مبارک رمضان هر روز دعای مخصوص همان روز را برای شما آماده خواهد کرد هم به صورت متنی همراه با معنی آن و هم به صورتی فایل صوتی. در ادامه دعای روز شانزدهم ماه رمضان را خواهید خواند.

دعای روز شانزدهم ماه رمضان به همراه ترجمه

faal ramazan16 - دعای روز شانزدهم ماه رمضان – دعای روزهای ماه رمضان

اللَّهُمَّ وَفِّقْنِی فِیهِ لِمُوَافَقَهِ الْأَبْرَارِ وَ جَنِّبْنِی فِیهِ مُرَافَقَهَ الْأَشْرَارِ وَ آوِنِی فِیهِ بِرَحْمَتِکَ إِلَى [فِی ] دَارِ الْقَرَارِ بِإِلَهِیَّتِکَ یَا إِلَهَ الْعَالَمِینَ

خدایا مرا در این ماه به همراهی و همسویی با نیکان توفیق ده، و از همنشینی با بدان دور بدار و به حق رحمتت به خانه آرامش جایم ده، به پرستیدگی‌ات ای پرستیده جهانیان.

فایل تصویری دعای روز شانزدهم ماه رمضان


دانلود دعای روز شانزدهم ماه رمضانdownload video - دعای روز شانزدهم ماه رمضان – دعای روزهای ماه رمضان

دعاهای ماه رمضان دعای روز اول ماه مبارک رمضان دعای روزانه ماه رمضان دعای روزهای ماه رمضان دعای روزهای ماه مبارک رمضان دعای هر روز ماه رمضانمنبع

اشتراک گذاری مطلب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A