home بیوگرافی دلیل بامزه شاهرخ خان برای انتخاب محافظ زن

دلیل بامزه شاهرخ خان برای انتخاب محافظ زن


برچسب ها : انتخاب بادیگارد زن , بادیگاردهای جالب شاهرخ خان , بادیگاردهای زن شاهرخ خان , بادیگاردهای شاهرخ خان , زنهای محافظ شاهرخ خان , ستاره بالیوود , ستاره سینمای هند , شاهرخ خان , محافظ های شاهرخ خان

دلیل بامزه شاهرخ خان برای انتخاب محافظ زن

AndroidOnlineNewsImage.aspx new 13 300x300 - دلیل بامزه شاهرخ خان برای انتخاب محافظ زن

دلیل بامزه شاهرخ خان برای انتخاب محافظ زن

شاهرخ خان و دلیل جالبش برای انتخاب بادیگارد زن؛ شاهرخ خان ستاره پرطرفدار سینمای بالیوود به تازگی زنان جوان را به عنوان محافظ خود برگزیده است. تصمیم شاهرخ خان برای انتخاب محافظ زن تعجّب بسیاری را در پی داشت. این ستاره سینمای هند درباره دلایلش برای این انتخاب توضیحاتی داده است که در ادامه مطلب مشاهده می کنید.

دلیل بامزه شاهرخ خان برای انتخاب محافظ زن

شاهرخ خان

AndroidOnlineNewsImage.aspx new 13 - دلیل بامزه شاهرخ خان برای انتخاب محافظ زن

دلیل بامزه شاهرخ خان برای انتخاب محافظ زن

شاهرخ خان در این باره گفته است: درست زمانی که در بین علاقمندان زن خود قرار گرفتم و محافظانم خواستند که مانع نزدیک شدن آن ها شوند که ناخن های دراز یکی از این دختران سبب زخمی شدن صورتم گردید، بدین منظور بانوان را به جمع محافظین خود اضافه کردم.
ستاره مشهور سینمای بالیوود به شوخی گفت: وقتی به خانه رفتم قانع کردن همسرم بزرگترین کاری بود که در طول زندگی انجام دادم.
او یکی دیگر از دلایل خود را برای این کار رفتار خشن محافظان مرد با زنان می داند و می گوید مجبور شده تا این کار را انجام دهد زیرا بیشتر طرفدارانش را زنان و دختران تشکیل می دهند و به کار گماردن محافظین مرد را در چنین شرایطی بی ادبانه می داند. او به تازگی با انتقادات زیادی درباره به کارگماردن محافظان زن برای خود مواجه شده بود.

منبع: آخرین خبر

 

گردآوری : ایرانی عکس


منبع:khargush.com
گرداوری :ایرانی عکس

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A