خانه » بیوگرافی » دلیل نیمکت نیشینی محسن مسلمان لو رفت

اطلاعیه سایت

دلیل نیمکت نیشینی محسن مسلمان لو رفت

دلیل نیمکت نیشینی محسن مسلمان لو رفت

644151 1 - دلیل نیمکت نیشینی محسن مسلمان لو رفت

محسن مسلمان / دلیل نیمکت نشینی مسلمان /  دلیل نیمکت نشینی محسن مسلمان / مسلمان

دلیل نیمکت نیشینی محسن مسلمان لو رفت

به گزارش سبک۹۸ به نقل از فرتاک ورزشی، در میان ناباوری، چند بازیکن پرسپولیس در دیدار حساس با سپاهان اصفهان نیمکت‌نشین شدند. شاید اصلی‌ترین یا مهم‌ترین بازیکن نیمکت‌نشین پرسپولیس در دانلود بازی جمعه مقابل سپاهان محسن مسلمان بود که تعجب خیلی‌ها، حتی خود اصفهانی‌‌ها را در پی داشت!
شنیده می‌شود دلیل اصلی تصمیم برانکو، عدم تمدید قرارداد از سوی برخی بازیکنان پرسپولیس است. بازیکنانی که در پایان لیگ هفدهم قراردادشان با پرسپولیس به اتمام می‌‌رسد و آن‌گاه می‌‌توانند به عنوان بازیکن آزاد به هر باشگاهی که پیشنهاد بهتری داشت، بروند!


بر اساس شنیده‌ها پرسپولیس سیاست جالبی در پیش گرفته است که بتواند ستاره‌های خود را حفظ کند؛ سیاستی که در تمام باشگاه‌های معتبر دنیا هم رعایت می‌شود. به طور مثال می‌توان به پاییز سال ۱۳۹۳ اشاره کرد که روبین‌کازان برای راضی‌ کردن سردار آزمون به تمدید قرارداد، ستاره ۱۹ ساله خود را نیمکت‌نشین کرد. آزمون در حالی که تک‌گل پیروزی‌بخش ایران در دانلود بازی با کره‌جنوبی را به ثمر‌ رسانده بود به روسیه رفت که برابر دینامومسکو به میدان برود اما نیمکت‌نشین شد!


در دانلود بازی خانگی مقابل زنیت هم سرمربی روبین‌کازان به سردار آزمون دانلود بازی نداد و… این سیاستی است که اغلب باشگاه‌های اروپا به کمک سرمربیان خود اتخاذ می‌‌کنند. وقتی بازیکن کارساز به پایان قراردادش نزدیک می‌شود و باشگاه هم تمایل دارد او را حفظ کند و با هماهنگی سرمربی نیمکت‌نشین می‌شود؛ اتفاقی که به نظر می‌رسد در پرسپولیس نیز در حال رخ دادن است. محسن مسلمان نیمکت‌نشین می‌شود تا از مدار سایر تیم‌های داخلی و رقیبان پرسپولیس خارج شود و بعد از دو، سه هفته خسته شده و راضی به امضای برگه تمدید قراردادش شود.همچنین ببینید644151 310x165 - دلیل نیمکت نیشینی محسن مسلمان لو رفت

باروری ابرها در ایران / بارور کردن ابرها در ایران / بارور کردن ابرها به …


منبع:sabk98.com
گرداوری :ایرانی عکس

اشتراک گذاری مطلب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A