home بیوگرافی دیدار نوستالژی ناصر چشم‌ آذر با طرفدارانش/پیشکسوت عرصه موسیقی با ارکستر ایستگاه به تالار وحدت می‌رود

دیدار نوستالژی ناصر چشم‌ آذر با طرفدارانش/پیشکسوت عرصه موسیقی با ارکستر ایستگاه به تالار وحدت می‌رود

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری ایرانی عکس،  کنسرت ناصر چشم‌آذر با همراهی ارکستر بزرگ ایستگاه در تالار وحدت به روی صحنه می رود.

در این کنسرت که تحت عنوان کنسرت نوستالژی برگزار خواهد شد، ارکستر بزرگ ایستگاه متشکل از ۸۰ نوازنده حرفه‌ای، موزیسین سرشناس و خوش نام کشور را همراهی خواهند کرد تا پس از اجرای ۲۵ و ۲۶ اسفند سال گذشته، این همکاری برای بار دوم تکرار شود.

 1294430 392 - دیدار نوستالژی ناصر چشم‌ آذر با طرفدارانش/پیشکسوت عرصه موسیقی با ارکستر ایستگاه به تالار وحدت می‌رود

ناصر چشم‌آذر که در اجرای قبلی‌اش با ادای احترام به مرحوم «افشین یداللهی»، اجرایش را روی صحنه برد، قصد دارد در این کنسرت فضایی متفاوت و جدید را در اختیار دوستداران موسیقی و علاقمندان این سبک قرار دهد. این کنسرت با حضور برخی خواننده‌های مهمان و غافلگیری و اتفاقات جالب توجهی برنامه ریزی شده است که پس از اخذ مجوزهای لازم و قطعیت حضور این چهره‌ ها، در این باره اطلاع رسانی خواهد شد.

ارکستر خصوصی «ایستگاه» به سرپرستی مهدی نوروزی که از مدرسان آواز دانشکده کنسرواتوار تهران است، از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را آغاز کرده و اساس کار «ایستگاه» اجرای موسیقی فیلم است که دلیل آن علاقه مشترکی است که اعضای ارکستر به موسیقی و سینما دارند و این نقطه پیوند ذهن و سلیقه اعضای ارکستر محسوب می‌شود.

1294429 524 - دیدار نوستالژی ناصر چشم‌ آذر با طرفدارانش/پیشکسوت عرصه موسیقی با ارکستر ایستگاه به تالار وحدت می‌رود

جدیدترین کنسرت ناصر چشم آذر با همراهی ارکستر بزرگ ایستگاه در تاریخ پنجشنبه ۲۳ شهریور در ساعت ۲۱:۳۰ در تالار وحدت روی صحنه می‌رود.

ایرانی عکس/


منبع:mizanonline.ir
گرداوری :ایرانی عکس

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A