home دسته‌بندی نشده راهنمای انتخاب باغ عروسی در این تهران

راهنمای انتخاب باغ عروسی در این تهران

JEAN PIERRE - راهنمای انتخاب باغ عروسی در این تهران

بعنوان یک عروس و داماد همه می دانیم که انتخاب باغ عروسی مناسب بخاطر مراسم عروسی مهم ترین بخش از برگزاری مراسم عروسی می باشد. در این اطراف تهران و کرج باغ های عروسی متعددی وجود دارند که از امکانات و طراحی های متفاوتی برخوردار هستند. اینجاست که به یک راهنمای انتخاب باغ عروسی در این تهران نیاز دارید تا بتوانید بر اساس شرایط خودتان انتخاب مناسبی بخاطر باغ عروسی تان داشته باشید.

قبل از اینکه به دنبال باغ عروسی مناسب با شرایط خود باشید باید در این مورد مسائل زیر تصمیم گیری کرده باشید:

۱- تاریخ عروسی

می خواهید مراسم عروسی تان را در این فصل بهار، تابستان، پاییز یا زمستان بگیرید؟ اینکه قصد دارید مراسم عروسی تان را در این چه فصلی برگزار کنید در این انتخاب باغ مناسب نقش مهمی دارد. باید با توجه به تاریخ مورد نظرتان امکانات باغ را بسنجید. اینکه آیا وسایل گرمایشی و سرمایشی مناسب بخاطر فضای باز و داخل سالن را در این اختیار شما قرار خواهد داد؟ تمهیدات لازم بخاطر مسیر ورودی باغ، فضای سرپوشیده، و … را در این نظر گرفته است یا خیر.

 

۲- تعداد مهمان ها

با توجه به اینکه چه تعداد مهمان داشته باشید می توانید باغ عروسی متناسب با مراسم خود را پیدا کنید. نه اینکه باغ خیلی بزرگ باشد که مهمان ها در این باغ پراکنده شوند و نه خیلی کوچک که حتی بخاطر رفت و آمد و رقص اذیت شوند.

 

۳- بودجه ای که بخاطر مراسم عروسی در این نظر گرفته اید

قیمت ورودی باغ عروسی در این تهران از حدود ۵ میلیون تومان تا ۷۵ میلیون تومان متغیر است. قیمت ورودی باغ عروسی به عوامل متعددی از جمله امکانات باغ، ظرفیت مهمان ها، دیزاین و طراحی باغ، محل قرارگیری باغ، تاریخ برگزاری مراسم شما اینکه در این چه فصلی از سال و چه روزی از هفته است،و …. بستگی دارد. بنابراین شما باید قبل از اینکه به دنبال باغ عروسی مناسب بخاطر برگزاری مراسم عروسی تان باشید حتما یک حد نصاب بودجه در این نظر گرفته باشید.

 

۴- محل برگزاری مراسم عروسی

شما باید در این انتخاب محل قرارگیری باغ عروسی تان به عوامل مختلفی توجه کنید. اینکه چقدر به آتلیه عکاسی تان نزدیک یا دور است؟ چقدر در این ترافیک می مانید؟ بخاطر مهمان هایتان چقدر مسافت دارد؟ باغی انتخاب نکنید که با آرایشگاه و آتلیه تان خیلی فاصله داشته باشد و ساعات زیادی در این ترافیک گیر کنید.

 

اگر به چهار مورد بالا فکر کرده اید و در این موردشان تصمیم گرفته اید حالا نوبت یک راهنمای انتخاب باغ عروسی در این تهران است. تشریفات مجالس ژانپیر می تواند با معرفی بیش از ۷۰ باغ عروسی در این غرب و شرق تهران و مشاوره در این خصوص موارد بالا با توجه به تعداد مهمان ها و تاریخ برگزاری مراسم عروسی تان به شما کمک کند. اگر قصد دارید مراسم عروسی تان را در این فصول زیبای پاییز و زمستان هم برگزار کنید در این حال حاضر تخفیفات ویژه ای بخاطر این منظور در این نظر گرفته است که از طریق لینک زیر می توانید اطلاعات بیشتر در این این خصوص را کسب نمایید:

پکیج استثنایی بخاطر عروس دامادهای پاییز و زمستان

 


جمع اوری:asemooni.com
گرداوری :ایرانی عکس

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A