خانه » بیوگرافی » روش های جالب برای اعلام بارداری به خانواده ها

اطلاعیه سایت

روش های جالب برای اعلام بارداری به خانواده ها

روش های جالب برای اعلام بارداری به خانواده ها

زمان اعلام خبر بارداری را ثبت کنید

در یک دورهمی خانوادگی شما یا همسرتان از خانواده بخواهید که کنار هم بایستند تا یک عکس دست جمعی بیندازید. وقتی همه منتظرند و برای گرفتن عکس آماده هستند، به جای جمله: “همه بگویند سیب!” بگویید:” همه بگویند لاله باردار است!” (به جای لاله نام همسرتان را بگویید) به این صورت می توانید در یک زمان همه را بسیار شگفت زده کرده و از آن زمان و واکنش آن ها عکس بگیرید!
حتی برای ثبت بهتر این زمان می توانید از یک دوربین فیلم برداری استفاده کرده و به جای اینکه بگویید: “به دوربین سلام کن!” به همان شیوه بگویید:”لاله باردار است!” و به این طریق از واکنش همه اعضای خانواده تان در همان اتاق فیلمبرداری کنید.

هدیه های جالب برای اعلام بارداری

این مورد به خصوص اگر فرزندتان نوه/ خواهرزاده/ برادرزاده اول باشد، سرگرم کننده و جالب است. همه را به صرف شام دعوت کنید و از وسایلی (مثل لیوان) که روی آن ها کلمات “مادربزرگ”، “عمو”، “پسرخاله” و مانند این ها را نوشته به آن ها بدهید. می توانید برای ثبت زمان ای که آن ها کادوی خود را باز می کنند و می بینند و معنی آن را درک می کنند، دوربین آماده کنید.

 خبر بارداری تان را ارسال کنید

می توانید این خبر را به کسانی که می شناسید با نامه بفرستید و اگر خیلی از شما دور هستند، یک کپی از سونوگرافیتان را هم ضمیمه آن کنید. اگر می خواهید این کار را زیباتر و جالبتر انجام دهید، خبر را در یک پوشک بچه و در یک زمان مقرر و به همراه یک یادداشت از طرف بچه به هرکدام از آن ها ارسال کنید.

گردآوری: حیاط خلوت


منبع:hayatkhalvat.com
گرداوری :ایرانی عکس

اشتراک گذاری مطلب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A