خانه » اخبار روز » زمان و ساعت پخش و تکرار مسابقه خانه ما از شبکه نسیم

اطلاعیه سایت

زمان و ساعت پخش و تکرار مسابقه خانه ما از شبکه نسیم

زمان و ساعت پخش و تکرار مسابقه خانه ما از شبکه نسیم


زمان و ساعت پخش و تکرار مسابقه خانه ما از شبکه نسیم

Playtime Repeat Mosabeghe Khanema - زمان و ساعت پخش و تکرار مسابقه خانه ما از شبکه نسیم

زمان و ساعت پخش و تکرار مسابقه خانه ما از شبکه نسیم

ایرانی عکس : سری سوم مستند مسابقه خانه ما از جمعه ۱۶ تیر ماه ۹۶ هر جمعه شب حوالی ساعت ۲۱ از شبکه نسیم پخش می شود، تکرار اول آن،روز بعد حوالی ساعت ۱ بامداد و باز پخش دوم آن حوالی ساعت ۹:۳۰ صبح و تکرار سوم آن ساعت ۱۳ ظهر و تکرار چهارم آن ساعت ۱۵:۳۰ بعداز ظهر از شبکه نسیم پخش می گردد.

شهر تهران میزبان فصل سوم مستند مسابقه خانه ما است. دراین مسابقه سه خانواده ۴ نفره تلاش می‌ کنند درمدت یک ماه با مدیریت هزینه‌ های زندگی و مصرف درست فقط با پانصد هزار تومان زندگی کنند.

درهر قسمت از مجموعه ده قسمتی، ماموریت ویژه ای به خانواده ها محول می‌ شود.

آن ها باید دراین مدت شیوه مصرف خود را واکنش دهند و به سبک زندگی مطلوب نزدیک شوند.

تمام مواد غذایی موجود دریخچال و فریزرهای این خانواده ها، پول نقد و کارت های اعتباری آنها نیز جمع آوری می شود، تا با استفاده از مبلغی که دراختیارشان قرار گرفته، بخاطر تهیه مواد مورد نیاز اقدام کنند؛ آنچه به آنها داده می شود یک کارت بانکی است که ۵۰۰ هزار تومان اعتبار دارد و هزینه یک ماه زندگی این خانواده هاست.

یک ماه زمان بخاطر شرکت کنندگان درنظر گرفته شده و ابتدا آنها که مشکل اضافه وزن دارند، زیر نظر پزشک، برنامه خاصی دریافت می کنند تا بتوانند بعد از ۳۰ روز صرفه جویی درخوراک و اهتمام به ورزش، این مشکل خود را برطرف کنند.

حالا هر یک از آنها روی کاغذ برنده ۵۰ میلیون تومان پول نقد یعنی ۱۰۰ برابر این اعتبار هستند، اما درنهایت تنها یک خانواده جایزه را به دست می آورد، یعنی یکصد برابر موجودی نهایی دراین کارت.


گرداوری شده توسط: ایرانی تصاویر

اشتراک گذاری مطلب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A