خانه » اخبار روز » زمان پخش و تکرار برنامه ماه عسل ۹۶ از شبکه سه سیما

اطلاعیه سایت

زمان پخش و تکرار برنامه ماه عسل ۹۶ از شبکه سه سیما

زمان پخش و تکرار برنامه ماه عسل ۹۶ از شبکه سه سیما


زمان پخش و تکرار برنامه ماه عسل ۹۶ از شبکه سه سیما

Playtime Repeat Mahasle 96 - زمان پخش و تکرار برنامه ماه عسل 96 از شبکه سه سیما

زمان پخش و تکرار برنامه ماه عسل ۹۶ از شبکه سه سیما

به گزارش سایت دریایی ها : برنامه ماه عسل ۹۶ از شنبه ۶ خرداد ماه ۹۶ هر روز حوالی ساعت ۱۹ به تهیه کنندگی و اجرای احسان علیخانی،از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد. تکرار روز بعد حوالی ساعت ۸ صبح از شبکه ۳ سیما پخش می شود.

ماه عسل ۹۶ یکی از موضوعات اصلی خود را در دوره تحقیق و پژوهش به سبک زندگی اختصاص داده و پیش بینی می شود که یکی از محور های اصلی امسال نیز همین موضوع باشد.

آن طور که احسان علیخانی تهیه کننده و مجری این برنامه پیش از این نیز اعلام کرده بود اتاق فکرش با برگزاری جلسات متعدد در زمینه های مختلف کار خودشان را تقریبا یکسال پیش از آغاز پخش برنامه شروع کرده اند. یکی از تفاوت های پروسه پیش تولید این برنامه در سال ۹۶ با سال های گذشته اش ارتباط بیشتر با مراکز تحقیقاتی – پژوهشی، آسیب شناشی های متعدد درباره موضوعات مختلف، برگزاری جلساتی با کارشناسان و صاحبنظران در زمینه های گوناگون است.

همچنین گفتنی است ماه عسل در شرایطی وارد دوازدهمین سال پخش خود می شود که تنها برنامه تلویزیون در ماه مبارک رمضان است که توانسته در سنوات مختلف روی آنتن برود و تبدیل به یک برند تلویزیونی بشود. این برنامه مطابق هر سال ویژه برنامه افطار شبکه سه محسوب و امسال نیز با پخش یک روز قبل تر از آغاز ماه رمضان به پیشواز ماه مبارک می رود.

همچنین از آنجا که رسالت خاص این برنامه روایت قصه‌های مردم است و مردمی بودن یکی از ویژگی های اصلی ماه عسل است، گروه تولید و اتاق فکر این برنامه در فضای مجازی با راه اندازی روبات تلگرامی انتقادات و پیشنهادات مخاطبان خود را پیش از آغاز برنامه مورد ارزیابی و تامل روی آن را در دستور کار قرار داده است.


گرداوری شده توسط: ایرانی عکس

اشتراک گذاری مطلب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A