خانه » اخبار روز » زمان پخش و تکرار برنامه هزار داستان از شبکه نسیم

اطلاعیه سایت

زمان پخش و تکرار برنامه هزار داستان از شبکه نسیم

زمان پخش و تکرار برنامه هزار داستان از شبکه نسیم


زمان پخش و تکرار برنامه هزار داستان از شبکه نسیم

Playtime Repeat Program Hezar Daastan - زمان پخش و تکرار برنامه هزار داستان از شبکه نسیم

زمان پخش و تکرار برنامه هزار داستان از شبکه نسیم

به گزارش سایت دریایی ها : برنامه هزار داستان از شنبه 6 خرداد ماه 96 هر شب حوالی ساعت 19 از شبکه نسیم پخش می شود، تکرار اول،آن روز بعد حوالی ۱ بامداد و بازپخش دوم آن حوالی ساعت ۸:۳۰ صبح و تکرار سوم آن ساعت ۱۳:۳۰ ظهر از شبکه نسیم پخش می شود.

برنامه هزار داستان

هزارداستان عنوان برنامه ای است که با مدت زمان ۶۰ دقیقه ، به تهیه کنندگی جواد فرحانی و کارگردانی محمد فواد صفاریان برای پخش از شبکه نسیم در ماه مبارک رمضان تولید شده است.

هزار داستان از دو بخش اصلی شامل بخش مستند و بخش استودیویی تشکیل شده است و شکل متفاوتی از پرداخت به سوژه های اجتماعی،را نمایش می دهد که علاوه بر جذابیت موضوع و سوژه، هر شب با میزبانی و اجرای یک چهره سرشناس که نقطه مشترکی با سوژه مطرح شده دارد ، تولید می شود . به این ترتیب هر شب علاوه بر جذابیت موضوع و سوژه ، بینندگان با جذابیت مجری نیز همراه می شوند.

این برنامه سرگرم کننده و بهجت آور در پاسخ به نیاز مخاطبان برای شنیدن داستان های واقعی ، نیاز به آگاهی و افزایش دانش مردم نسبت به مسایل مختلف اجتماعی طراحی شده تا با تغییر نگرش مردم نسبت به اتفاقات اجتماعی ، آمال ، ترس ها و رویاهای بی ریشه ای که به آنها دل بسته اند بتواند تعریف درستی نسبت به موضوعات اجتماعی مختلف به مخاطبان ارائه کند .

هزار داستان می کوشد تا با روبرو کردن مخاطب با انسانهایی که در مواجهه با موقعیت های خاص ، دشوار و بعضا غیر قابل باور ایستادگی کرده با امید و تلاش و توکل راه درست زندگی را بازیافته اند ، مفهوم جدیدی از نگاه به زندگی را در کنار ساعاتی از سرگرمی در ذهن مخاطب ایجاد کند.


گرداوری شده توسط: ایرانی عکس

اشتراک گذاری مطلب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A