home بیوگرافی زندگینامه اد شیرن خواننده معروف انگلیسی به همراه آلبوم آهنگ و تصاویر

زندگینامه اد شیرن خواننده معروف انگلیسی به همراه آلبوم آهنگ و تصاویر

در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد زندگینامه اد شیرن خواننده معروف انگلیسی به همراه آلبوم آهنگ و تصاویر ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی هنری مجله اینترنتی کولاک مراجعه …

در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد

ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی

هنری

مجله اینترنتی کولاک مراجعه کنید .

همه چیز درباره ی اد شیرن ستاره ی موسیقی انگلیس

اگر شما یک طرفدار بزرگ سریال دانلود بازی تاج و تخت باشید حتما می دانید که خواننده پاپ و معروف اد شیرن در قسمت ابتدایی فصل هفتم حضور پیدا کرده است .

wAAACwAAAAAAQABAEACAkQBADs= - زندگینامه اد شیرن خواننده معروف انگلیسی به همراه آلبوم آهنگ و تصاویر
عکس جذاب اد شیرن

اد شیرن به عنوان یک سرباز خواننده لنیستر در قسمت دراگون استون حضور یافت و ترانه دستان طلایى را خواند ، اما پس از توییت های فراوان شامل شوخی ها ، انتقاد ها ، قضاوت ها و … این خواننده معروف را مجبور به حذف اکانت توییتر خود به طور موقت برای بار دوم در این ماه کرد .
وی در مصاحبه اخیر خود با سایت UK Gossip گفته است که :

ضمن اینکه پیج او در اینستاگرام فعال مى باشد . کارگردان سریال دانلود بازی تاج و تخت جرمی پودسوا از حضور اد شیرن در برنامه دفاع کرد :

« شخصا من با حضور افراد معروف در مجموعه مشکلی ندارم ؛ اد شیرن ترانه دستان طلایی را بسیار زیبا اجرا کرد و بابت آن از او تشکر می کنم زیرا اجرای آن برای صحنه بسیار ضروری بود و اد شیرن در طول فیلم برداری بسیار حرفه ای عمل کرد .»

wAAACwAAAAAAQABAEACAkQBADs= - زندگینامه اد شیرن خواننده معروف انگلیسی به همراه آلبوم آهنگ و تصاویر
عکس جدید اد شیرن

پودسوا اد شیرن را حرفه ای توصیف کرد و گفت که او تنها از روی علاقه ی خود به سریال در آن حضور پیدا کرد و اجرای او هم کاملا مفید و خوب بود و من هیچ مشکلی از حضورش در سریال نمی بینم جرمی پودسوا قسمت پایانی فصل هفتم را هم کارگردانی کرده است .
همچنین شیرن از تجربیات خود در سریال گفت :

« من به همراه گری لایبودی در سال ۲۰۱۲ در تور بودم در آن موقع فصل اول تازه تمام شده بود . لایبودی به من گفت که سریال را تماشا کنم زیرا به زودی به عنوان یک نقش اضافی در داستان حضور پیدا می کنم و به محض تماشای سریال به لایبودی گفتم میتونی کاری کنی که منم در مجموعه حضور پیدا کنم . پس گری برای من صحبت کرد تا این که من برای حضور در این فصل یک ایمیل دریافت کردم با اینکه در آن هفته برنامه ظبط در استودیو داشتم آن را کنسل کردم و به صحنه فیلم برداری رفتم گری لایبودی به عنوان نقش یک سرباز بولتون در مجموعه حضور یافت و ترانه خرس و دوشیزه زیبا را در فصل سوم اجرا کرد .»

wAAACwAAAAAAQABAEACAkQBADs= - زندگینامه اد شیرن خواننده معروف انگلیسی به همراه آلبوم آهنگ و تصاویر
عکس اد شیرن و دوست دختر

به طور کلی شیرن از حضورش در مجموعه راضی بود و از کار کردن در کنار میسی ویلیامز لذت برده است . و این که او از وجود ترانه دستان طلایی در کتاب کاملا آگاه بوده است و می دانست که این ترانه برای عشق تیریون به شی سروده شده اما نمی شود این را به تمام کسانی قسمت دراگون استون را تماشا کرده اند گفت بسیاری از طرفداران از حضور اد شیرن راضی بودند و تعدادی هم ناراضی هستند .

این پست توسط بخش هنری مجله کولاک گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب

زندگینامه اد شیرن خواننده معروف انگلیسی به همراه آلبوم آهنگ و تصاویر

استفاده کافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .


منبع:koolakmag.ir
گرداوری :ایرانی عکس

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A