home بیوگرافی زندگینامه خسرو حیدری + تصاویر

زندگینامه خسرو حیدری + تصاویر

زندگینامه خسرو حیدری + تصاویر / زندگینامه خسرو حیدری / خسرو حیدری در برنامه دورهمی

زندگینامه خسرو حیدری + تصاویر / زندگینامه خسرو حیدری / خسرو حیدری در برنامه دورهمی

 

خسرو حیدری متولد ۲۳ شهریور ۱۳۶۲ در تهران ، بازیکن تیم ملی فوتبال ایران است . او هم‌اکنون عضو باشگاه استقلال تهران است. پست تخصصی خسرو حیدری دفاع راست و هافبک راست است.

sabk98 7 3 - زندگینامه خسرو حیدری + تصاویر

خسرو دومین و آخرین فرزند خانواده است و قبل از او یک دختر در خانواده حیدری متولد شده بود. از همان دوران کودکی فوتبال را دوست داشت اما فکر نمی‌کرد روزی به سطح اول فوتبال برسد و همیشه فوتبال را از روی علاقه دانلود بازی می‌کرد، اما به فوتبالیست شدن هم فکر می‌کرد. مدتی هم در جواهرسازی کار کرده‌است. خودش می‌گوید شاید اگر فوتبالیست نمی‌شدم، این کار را ادامه می‌دادم.

فوتبالش بهتر از درس بود. به همين خاطر ترجيح داد به سمت فوتبال برود. تا مقطع ديپلم بيشتر درس نخواند. چون در مقطع جوانان در پرسپوليس بازي مي‌كرد طرفدار اين تيم بود. اما الان استقلالي است و خيلي به اين تيم تعصب دارد. پدرش زياد با فوتبال بازي كردن او موافق نبود. مثل خيلي از پدرهاي ديگر مي‌گفت كه فوتبال به درسش لطمه مي‌زند اما وقتي ديد پيشرفت كرد و به موفقيت رسيد، موافقت و حتي تشويقش كرد.

 

زندگینامه خسرو حیدری + تصاویر / زندگینامه خسرو حیدری / خسرو حیدری در برنامه دورهمی

 

ابومسلم، اولین مقصد

او سرباز بود. باشگاه مي خواست آنها را براي خدمت به تيم هاي نظامي بفرستد. آندو رفت عقاب… به هر حال او اقليت مذهبي بود و در تيم نيروي هوايي ارتش راحت تر كار مي كرد. وحيد رفت فجر سپاه تهران و خسرو و مجتبي هم به مشهد رفتند و در تمرين هاي ابومسلم تست دادند.

خودش می گوید: اگر بخواهم استقلال را از زندگي بازيگري ام حذف كنم، بايد بگويم ابومسلم بهترين روزهاي زندگي فوتبالي ام را ساخت. من در مشهد احساس راحتي مي كردم، از اين كه مي توانستم بدون دغدغه فقط به فوتبال فكر كنم. اما به هرحال عمر آن روزها خيلي زود گذشت و تمام شد. خسرو حيدري مهم ترين عنصر هجومي ابومسلم بعد از مجتبي جباري محسوب مي شد.

او يكي از اركان تيمي بود كه اكبر ميثاقيان در عين ناباوري روي پله هشتم جدول نشاند. خسرو حيدري از آن روزها مي گويد: “خب ما همه جوان بوديم. هم من، هم آندو و هم مجتبي! امروز همه ما پخته و با تجربه شديم، ولي آن روزها اين كيفيت را نداشتيم. به هر حال من هم خيلي زود از اين تيم جدا شدم… مشكل ابومسلم هميشه همين بود. بازيكنان جوان بعد از يكي دو سال مي رفتند و مربي بايد از نو شروع مي كرد.”

sabk98 4 5 - زندگینامه خسرو حیدری + تصاویر

حضور در پیکان و پاس

بعد از دو سال خدمت سربازی در ابومسلم، خسرو بازيكني شده بود با خواستگاران بسيار. خودش می گوید:” استقلال مرا نخواست. مي خواستم برگردم، چون بازيكن استقلال بودم. اما نه من را قبول كردند، نه آندرانيك را. يادم مي آيد بعد از اين كه فهميدم ديگر نمي توانم به استقلال بروم، رفتم دنبال بالاترين پيشنهاد. من از پرسپوليس، پيكان، پاس و چند تيم ديگر پيشنهاد داشتم.

ولي پيكان از همه براي من بهتر بود”. اين شايد اولين اشتباه خسرو بود كه مسير زندگي اش را تغيير داد. حيدري وقتي به آن روزها برمي گردد با حسرت حرف مي زند: ” من اشتباه كردم. شايد به اين دليل كه مشاوران خوبي نداشتم. شايد چون سعي نكردم حرف كسي را خوب بشنوم.

 

زندگینامه خسرو حیدری + تصاویر / زندگینامه خسرو حیدری / خسرو حیدری در برنامه دورهمی

 

حضور در استقلال، آرزویی که محقق شد

خيلي دير به جايي كه مي خواست رسيد. خودش ادعا مي كند فرزند استقلال است و از روزي كه تيم اميدهاي استقلال را ترك كرده، به بازگشت مي انديشيده، اما اين بازگشت با تاخير بود. او بارها تيم عوض كرد. به پاس رفت و سرانجام در تغيير و تحولاتي كه فتح الله زاده در تيمش به وجود آورد جذب استقلال شد. «مي دانستم يك روز برمي گردم.

وقتي پيشنهاد استقلال رسيد ديگر حتي به خودم اجازه فكر كردن هم ندادم. آنقدر در مورد آينده زندگي فوتبالي ام فكر كرده بودم كه لازم نبود سر مسائل كوچك بحث كنم. مي خواستم از فراموشي بيرون بيايم. هدفم اين بود كه بيشتر و بهتر ديده شوم و براي همين به استقلال برگشتم.

sabk98 6 3 - زندگینامه خسرو حیدری + تصاویرروشنا حیدری فرزند خسرو حیدری

ماجرای ازدواج خسرو حیدری

زدواج: خسرو در سال ۸۴ و در سن ۲۲ سالگی ازدواج کرد. به گفته برخی دوستان خسرو مرد بسیار زن دوست و اهل خانواده ایاست. به طوری که در همه جا حرف غیر فوتبالیش تشکر از همسرش است حتی در برنامه نود!!

نام همسر وی لاله شفیع‌زاده‌ است و در ۲۰ تیر ۹۴ دختر روشنا به دنیا آمده‌است.

sabk98 1 5 - زندگینامه خسرو حیدری + تصاویر

 

 

sabk98 2 5 - زندگینامه خسرو حیدری + تصاویر

 

sabk98 5 2 - زندگینامه خسرو حیدری + تصاویر

 

sabk98 3 5 - زندگینامه خسرو حیدری + تصاویر

افتخارات

لیگ برتر
  • قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران ۸۸-۸۷ به همراه تیم استقلال تهران
  • قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران ۹۰-۸۹ به همراه تیم سپاهان اصفهان
  • قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران ۹۲-۹۱ به همراه تیم استقلال تهران
  • نایب قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران ۸۴-۸۵ به همراه تیم پاس تهران
جام حذفی
  • قهرمانی در جام حذفی ۹۱-۹۰ به همراه تیم استقلال تهران

 

 

زندگینامه خسرو حیدری + تصاویر / زندگینامه خسرو حیدری / خسرو حیدری در برنامه دورهمی

 


منبع:sabk98.com
گرداوری :ایرانی عکس

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A