خانه » بیوگرافی » زندگینامه دارن هاردی / ۱۰ سخن زیبا از دارن هاردی

اطلاعیه سایت

زندگینامه دارن هاردی / ۱۰ سخن زیبا از دارن هاردی

زندگینامه دارن هاردی / ۱۰ سخن زیبا از دارن هاردی

زندگینامه دارن هاردی / ۱۰ سخن زیبا از دارن هاردی / دارن هاردی کیست

زندگینامه دارن هاردی / ۱۰ سخن زیبا از دارن هاردی / دارن هاردی کیست

زندگینامه

دارن هاردی نویسنده آمریکایی و سخنران، مشاور و ناشر سابق مجله موفقیت است. هاردی نویسنده نسخه‌های پر فروش نیویورک تایمز است.

او متولد ۱ فوریهٔ ۱۹۷۱ در سن دیگو ، کالیفرنیا ‏ می باشد . وی در سال ۲۰۰۱ ازدواج کرده است .

هاردی اولین تجارت خود را در ۱۸ سالگی آغاز کرد. در ماه سپتامبر ۲۰۰۷ او ناشر مجله و مدیای موفقیت شد. در دسامبر ۲۰۱۵ هاردی اعلام کرد به دنبال فرصت‌های جدید مجله موفقیت را ترک کرده است .

در سال ۲۰۱۰ هاردی اثر مرکب را نوشت. کتابی که در مورد تأثیر تصمیم‌گیری‌های روزمره بر موفقیت است و شامل یک دوره راهنمای کاربردی برای دستیابی به اهداف می‌باشد . در سال ۲۰۱۵ وی کتاب ترن هوایی کارآفرینی را نوشت که به تشریح چالش‌های مالکیت کسب و کار برای کارآفرینان می‌پردازد.

دارن هاردی کتاب های پر فروشی را نوشته است که توانسته توجه مخاطبین را جلب کند. از آثار او می توان به اثر مرکب ، ترن هوایی کارآفرینی ، امسال تکرار نخواهد شد و بهترین سال زندگی شما اشاره کرد .

۱۰ سخن زیبا از دارن هاردی

۱ – هرچه سخت تر برای تحقق اهدافتان تلاش کنید، لطف خدا بیشتر شامل حال شما می شود ، محدودیت ها واقعیت ندارند، تنها ساخته ذهن‌مان هستند

۲ – من بارها در زندگی ام شکست خورده ام، به همین دلیل به موفقیت دست یافتم! به سقوط ها و شکست هایتان به عنوان فرصتی برای اوج گرفتن نگاه کنید!

۳ – دلیل اصلی عدم دستیابی به رویاها و اهدافتان، نداشتن پشتکار و تداوم در انجام کارهایتان است ، پس همانند شخصی که می خواهید در آینده باشید رفتار کنید تا در نهایت به چنین شخصی تبدیل شوید .

۴ – شکست و ناکامی بخشی از فرآیند دستیابی به موفقیت های بزرگ است . پس به میزانی که شکست های بزرگتری را تجربه کنید به همان ایرانی عکس موفقیت و پاداش بزرگتری نصیبتان می شود.

۵ – اگر می خواهید در بین افراد فوق موفق باشید باید خودخواه باشید! باید برای خودتان ارزش زیادی قائل شوید، زیرا کسی که برای خودش ارزش قائل نیست برای هیچ کس و هیچ چیز دیگری ارزش قائل نمی شود.

۶ – مهارتی را پیدا کنید که در آن ضعیف هستید اما برای رسیدن به هدفتان ضروری و حیاتی است ، سپس تمام توجه و تمرکز خود را بر روی آن بگذارید تا به نقطه قوت شما تبدیل شود . انتظارات و باورهای شما، تبدیل به سرنوشت شما می شوند ، بنابراین اهداف و آرزوهای خود را به وضوح مشخص کنید.

۷ – تاریخ پر است از نام کسانی که با کمترین امکانات اما با پشتکار و تعهد بالا رویای خود را به واقعیت تبدیل کرده اند. هرگز به راحتی از رویای قلبی تان دست نکشید.

۸ – شما برای به انجام رساندن هدف و رسالتی خاص پا به این کره خاکی گذاشته اید، فرصت شما محدود است، همین امروز اولین گام را در جهت تحقق رویایتان بردارید.

۹ – برای موفقیت در قرن بیست و یکم باید مدام مهارت های خود را تجدید کنید و دست به انجام کارهایی بزنید که تا به حال انجام نداده اید.

۱۰ – یکی از مهمترین عواملی که شما را از داشتن تناسب اندام، درآمد و سبک زندگی دلخواه شما باز می دارد، داستان ها و بهانه های محدودکننده ای است که در ذهن تان برای خودتان می سازید.

انتظارات و باورهای شما، تبدیل به سرنوشت شما می شوند. بنابراین اهداف و آرزوهای خود را به وضوح مشخص کنید.

 

 

زندگینامه دارن هاردی / ۱۰ سخن زیبا از دارن هاردی / دارن هاردی کیست


منبع:sabk98.com
گرداوری :ایرانی عکس

اشتراک گذاری مطلب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A