home بیوگرافی زندگینامه نیما کرمی و همسرش زینب زارع + عکس

زندگینامه نیما کرمی و همسرش زینب زارع + عکس

زندگینامه نیما کرمی و همسرش زینب زارع / ازدواج ساده همراه با مهریه عجیب

زندگینامه

نیما کرمی متولد خرداد ۱۳۵۶ در تهران می باشد و در ۱۶ سالگی کارش را با دانلود بازی در سریال روزه داران کوچک آغاز کرد . صدای او تداعی کننده صدای پدرش شهریار کرمی است . او فارغ التحصیل رشته مهندسی عمران در مقطع لیسانس از دانشگاه آزاد است، او تجربه بازیگری دارد و با یک مجری ازدواج کرده ، خودش طراح اکسسوری منزل و همسرش نیز طراحی لباس می کند .

زندگینامه نیما کرمی و همسرش زینب زارع636306128524029727 - زندگینامه نیما کرمی و همسرش زینب زارع + عکس

نیما کرمی و همسرش زینب زارع از استثنا ها هستند . آنها هر دو از مجریان توانای کشور به شمار می روند و با وجود اینکه چند سال از زندگی مشترک شان را پشت سر گذاشتند، اما همچنان با عشق و علاقه زندگی می کنند و بر این باورند هر روز که می گذرد، عشق آنها عمیق تر می شود.

زندگینامه نیما کرمی و همسرش زینب زارعnimakarami photokade 3 e1516283641891 - زندگینامه نیما کرمی و همسرش زینب زارع + عکس

زینب زارع می گوید : سال ۸۲ من دانشجوی تئاتر بودم و یکی از دوستانم به من گفت که برای گروه نیمرخ تست اجرا می‌ گیرند، استودیوی این برنامه نزدیک دانشگاه ما بود، برنامه مربوط به نوجوانان و مجری برنامه هم مژده لواسانی بود برای این برنامه مجری دوم می‌خواستند و اجرای من مورد قبولشان واقع شد که پس از آن به رادیو رفتم و کار اجرا را ادامه دادم تا به امروز …

زندگینامه نیما کرمی و همسرش زینب زارع1428147534 talab org - زندگینامه نیما کرمی و همسرش زینب زارع + عکس

آغاز فعالیت نیما کرمی

بواسطه پدر که از گویندگان و تهیه کنندگان قدیمی رادیو بود عاشق اجرا شد . اولین بار در سن ۵ سالگی برای یک تیزر درباره واکسیناسیون در رادیو حرف زد ، سپس فرصتی پیش آمد تا در سریالی برای مرکز اصفهان دانلود بازی کند، بعد از آن در واحد دوبلاژ شبکه پنج سال ۱۳۷۴ کارش را شروع کرد و به پیشنهاد دوستان رادیویی پدر وارد اجرای رادیو و سپس تلویزیون شد .

زندگینامه نیما کرمی و همسرش زینب زارع749002579 - زندگینامه نیما کرمی و همسرش زینب زارع + عکس

نحوه آشنایی نیما کرمی و زینب زارع

نیما کرمی می گوید : حدود سال ۱۳۸۵ با همسرم زینب زارع که از مجریان توانای کشور به حساب می آیند در رادیو آشنا شدم، وقتی با ایشان برخورد کردم جدا از ظاهرشان، از نوع برخورد و فعالیت اجتماعی ایشان خوشم آمد و به این نتیجه رسیدیم که ایشان گزینه مناسبی به شمار می روند .

وی ادامه داد : چون من و همسرم از قبل همدیگر را می شناختیم و پیرامون بسیاری از مسائل با یکدیگر به توافق رسیده بودیم در نتیجه در روز خواستگاری استرس چندانی نداشتیم و این مراسم به ما چندان سخت نگذشت و بیشتر جنبه معارفه خانواده ها با یکدیگر را داشت چون مادر بسیاری از زمینه ها با یکدیگر هم فکر بودیم، در نتیجه مراسم خواستگاری با خیر و خوشی گذشت و اصلا در آن از سختگیری های رایج خبر نبود . سپس آن ها با هم ازدواج کرده و اکنون صاحب یک دختر بنام نیل هستند.

زندگینامه نیما کرمی و همسرش زینب زارعnimavaziynab photokade 500x500 - زندگینامه نیما کرمی و همسرش زینب زارع + عکس

کرمی و زارع علاوه بر اجراهای تلویزیونی کارگاه کوچکی نیز دارند و در این کارگاه که خورشید نام دارد وسایل چوبی دستی می سازند. زینب زارع همچنین به تازگی فعالیت در زمینه طراحی مانتو را هم شروع کرده و نام برند مانتوهای طراحی شده خود را نیز میس سان (بانوی خورشید) گذاشته است.

488967686 - زندگینامه نیما کرمی و همسرش زینب زارع + عکس

نیما و احسان کرمی

نیما کرمی و احسان کرمی هر دو مجری هستند با یکدیگر برادرند .

زندگینامه نیما کرمی و همسرش زینب زارع / ازدواج ساده همراه با مهریه عجیب


منبع:sabk98.com
گرداوری :ایرانی عکس

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A