home بیوگرافی زندگینامه و عکس های شیوا طاهری+ازدواج شیوا طاهری

زندگینامه و عکس های شیوا طاهری+ازدواج شیوا طاهری

در این مطلب از حیاط خلوت همراه ما باشید تا شما عزیزان را با یکی از بازیگران جوان و آینده دار سریال های تلویزیونی آشنا کنیم.

شیوا طاهری بازیگر سریال گذر از رنج ها در تاریخ ۲۸ مرداد ۱۳۶۹ در تهران متولد شد. وی فارغ التحصیل رشته کامپیوتر در مقطع کارشناس است.

shiva.taheri.moshfegh hayatkhalvat com 5 - زندگینامه و عکس های شیوا طاهری+ازدواج شیوا طاهریزندگینامه و عکسهای شیوا طاهری

شیوا طاهری که در یک خانواده نظامی بزرگ شده است سبک زندگی منظمی دارد. پدر شیوا طاهری که یک ارتشی است بسیار علاقه مند به هنر می باشد و خودش نیز اهل نویسندگی، شاعری و خطاطی است. وی نقش بسیار پر رنگی در بازیگر شدن شیوا طاهری داشته و تلاش زیادی کرد تا شیوا در کنار درس خواندن هنرهای مختلفی را هم یاد بگیرد.

 

وی در خصوص علاقه مندی به بازیگری می گوید:

همیشه بازیگری را دوست داشتم اما چندان به این موضوع به شکل جدی فکر نمی‌ کردم چون خانواده‌ا م به‌ شدت روی تحصیل من حساس بودند به‌خصوص که دوست داشتند در رشته‌ای فنی درس بخوانم

اما بعد از اتمام تحصیلاتم در رشته کامپیوتر به این نتیجه رسیدم که حتما باید سراغ رشته‌ای که دوست دارم، بروم. برای نقش دنیا سریال گذر از رنج ها هم در فراخوانی که برای تست گذاشته بودند، شرکت کردم و خوشبختانه انتخاب شدم. به این ترتیب اولین تجربه بازیگری خود را پشت سر گذاشت و اتفاقا در حضور خود به عنوان نقش اصلی در سریال گذر از رنج ها درخشید.

shiva.taheri.moshfegh hayatkhalvat com 1 - زندگینامه و عکس های شیوا طاهری+ازدواج شیوا طاهریشیوا طاهری در سریال گذر از رنج ها

وی در ادامه افزود: خیلی دوست داشتم نقش یلدا در فیلم «اینجا بدون من» را دانلود بازی کنم. البته خانم نگار جواهریان به بهترین نحو آن نقش را ایفا کرده‌ اند. دانلود بازی کردن در نقش سارا در فیلم «خون دانلود بازی» هم برایم خیلی جذاب بود و دوست داشتم جای وی دانلود بازی کنم البته او هم در آن فیلم فوق‌ العاده بود و من فقط از آرزوهایم می‌گویم.

درخشش شیوا طاهری در قصه «شاهد» از مجموعه تلویزیونی روزهای بهتر

شیوا طاهری پس از دانلود بازی در فیلم گذر از رنج ها و دیوار شیشه ای در سومین نقش جدی خود در قصه ای کوتاه و چند قسمتی از مجموعه تلویزیونی روزهای بهتر به ایفای نقش پرداخت.

shiva.taheri.moshfegh hayatkhalvat com 4 - زندگینامه و عکس های شیوا طاهری+ازدواج شیوا طاهریشیوا طاهری در سریال روزهای بهتر

مجموعه تلویزیونی «روزهای بهتر» کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما که از جمعه تا چهارشنبه هر شب حوالی ساعت ۲۲:۱۵ از این شبکه پخش می شود.

ازدواج شیوا طاهری

جنجال عکس شیوا طاهری و همسرش

برخی از سایت ها این عکس را به عنوان همسر شیوا طاهری معرفی میکنند که صحت ندارد. در حال حاضر عکس و خبری از همسر و ازدواج شیوا طاهری منتشر نشده است.

shiva.taheri.moshfegh hayatkhalvat com 3 - زندگینامه و عکس های شیوا طاهری+ازدواج شیوا طاهریعکس شیوا طاهری و برادرش

در مورد این عکس پیگیری کردیم و متوجه شدیم که عکس بالا مربوط به شیوا طاهری و برادرش می باشد.

عکس اینستاگرام شیوا طاهری

shiva.taheri.moshfegh hayatkhalvat com 2 - زندگینامه و عکس های شیوا طاهری+ازدواج شیوا طاهریشیوا طاهری به عنوان مدل های جدید تبلیغاتی مانتو نیز فعالیت می کند.

گردآوری:حیاط خلوت

♥ جذاب ترین مطالب روزانه را در کانال تلگرام حیاط خلوت ببینید


منبع:hayatkhalvat.com
گرداوری :ایرانی عکس

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A