home دسته‌بندی نشده زندگینامه و عکس های نیمار

زندگینامه و عکس های نیمار


 

neymar wallpaper brazil 9 - زندگینامه و عکس های نیمار

نام و نام خانوادگی : نیمار دا سیلوا سانتوس جونیور 

متولد : ۵ فوریه ۱۹۹۲

اهل : ایالت سائوپائولو

سمت : فوتبالیست اهل برزیل و عضو باشگاه فوتبال بارسلونای اسپانیا و تیم ملی فوتبال برزیل 

پست : مهاجم  

skysports neymar - زندگینامه و عکس های نیمار

نیمار دا سیلوا سانتوس جونیور (Neymar da Silva Santos Júnior) در این ۵ فوریه ۱۹۹۲ در این شهر موگی داس کروزس برزیل متولد شد. نیمار فوتبال خود را از ۱۵ سالگی به عنوان فوتبالیست نیمه حرفه‌ای و از ۱۷ سالگی فوتبالیست حرفه‌ای آغاز کرد.
نیمار نام خود را از پدرش (نیمار داسیلوا سنیور) به ارث برده که پدرش نیز فوتبالیست بوده و به عنوان مشاور به پسرش کمک می‌کند. نیمار متاهل است و دارای یک فرزند پسر به نام داوی لوکا می‌باشد.

 زندگی حرفه‌ای

ایرانی عکس : نیمار در این سن ۱۹ سالگی و در این سال ۲۰۱۱ جایزۀ بازیکن سال آمریکای جنوبی را دریافت کرد در این حالی که در این سال ۲۰۱۰ به مقام سومی دست یافته بود.

نیمار در این سال ۱۹۹۲، به همراه خانواده‌اش به سائو ویسنته، جایی که او شروع از دانلود بازی بخاطر جوانان سمت سانستوس پرتغالی نقل مکان کرد. سپس، در این سال ۲۰۰۳، آنها به سانتوس نقل مکان کردند جایی که نیمار به تیم سانتوس پیوست. او در این سطح جوانان به موفقیت رسید تا در این سن ۱۵ سالگی، نیمار درآمد ۱۰،۰۰۰ رئال (واحد پول برزیل) در این هر ماه و در این ۱۶ سالگی، ۲۵،۰۰۰ رئال در این ماه. در این ۱۷سالگی، او یک قرارداد با تیم اول سانتوس امضا کرد.

neymarmessi - زندگینامه و عکس های نیمار

 

فصل ۲۰۰۹

نیمار اولین دانلود بازی حرفه‌ای خود را در این ۷ مارس ۲۰۰۹، در این حالیکه تنها ۱۷ سال داشت بخاطر سی دقیقه آخر دانلود بازی وارد زمین شد، سانتوس در این این دانلود بازی برابر اُسته به پیروزی ۲-۱ رسید. هفته بعد اولین گل خود را بخاطر سانتوس در این برابر موگی میرین به ثمر رساند. یک ماه بعد، در این ۱۱ آوریل، نیمار گل تعیین کننده‌ای در این پیروزی ۲-۱ در این برابر پالمیراس در این در این سال ۲۰۰۹ در این مرحله نیمه نهایی به ثمر رساند.با این حال در این دانلود بازی فینال، سانتوس با شکست (مجموع ۴-۲) برابر کورینتیانس مواجه شد. در این فصل اول خود، نیمار در این ۴۸ دانلود بازی ۱۴ گل را در این کارنامهٔ خود ثبت کرد.

neymar9 - زندگینامه و عکس های نیمار

بارسلونا

نیمار در این ۳ ژوئیه ۲۰۱۳ با قراردادی به ارزش ۵۷ میلیون یورو و مدت ۵ فصل رسماً به بارسلونا پیوست. رقم فسخ قرارداد او ۱۹۰ میلیون یورو اعلام شد. نیمار پس از گذراندن تست‌های پزشکی تحت عمل لوزه قرار گرفت و این در این حالی بود که گفته می‌شد این بازیکن دچار ضعف جسمانی و به کم خونی و سوء تغذیه مبتلاست از رو تمرینات ویژه علاوه بر برنامهٔ تغذیهٔ خاص بخاطر وی در این نظر گرفته شده. نیمار در این مسابقات پیش-فصل در این اغلب مسابقات به عنوان بازیکن ذخیره وارد زمین شد.

 

Neymar 10 - زندگینامه و عکس های نیمار

فصل ۲۰۱۳-۲۰۱۴

در این ۳۰ ژوئیه سال ۲۰۱۳، در این یک دانلود بازی دوستانه پیش فصل بین بارسلونا و لخیا گدانسک، به عنوان بازیکن تعویضی وارد میدان شد که شروع غیر رسمی نیمار در این این تیم بود.در این ۷ آگوست ۲۰۱۳، نیمار اولین گل خود در این پیراهن بارسلونا را در این پیروزی ۷-۱ در این یک دانلود بازی دوستانه مقابل تیم ملی تایلند در این بانکوک به ثمر رساند.

 

neymar32 - زندگینامه و عکس های نیمار

نیمار اولین رقابت خود را بخاطر بارسلونا در این لالیگا در این دانلود بازی افتتاحیه فصل ۲۰۱۳-۱۴ انجام داد. به عنوان بازیکن تعویضی در این دقیقه ۶۳ در این پیروزی ۷-۰ در این برابر لوانته به دانلود بازی آمد.در این ۲۱ آگوست، او اولین گل خود را بخاطر این باشگاه در این دانلود بازی رفت در این سوپرکاپ اسپانیا مقابل اتلتیکو مادرید به ثمر رساند.در این ۱۸ سپتامبر، او در این اولین دانلود بازی خود در این لیگ قهرمانان اروپا، به جرارد پیکه پاس گل داد تا بارسلونا آژاکس را با نتیجهٔ ۴-۰ در این دانلود بازی افتتاحیه این تورنومنت شکست دهد.در این ۲۴ سپتامبر، نیمار اولین گل خود را در این لالیگا در این پیروزی ۴-۱ بارسلونا برابر رئال سوسیه داد در این ورزشگاه نیوکمپ به ثمر رساند.

 

neymar12 - زندگینامه و عکس های نیمار

در این ۲۶ اکتبر ۲۰۱۳، نیمار در این اولین حضور در این ال کلاسیکو گل اول را به ثمر رساند و بارسلونا رئال مادرید را ۲-۱ در این ورزشگاه نیوکمپ شکست داد.در این ادامه مسابقه او پاس گل دیگری را به الکسیس سانچز داد.

در این ۱۱ دسامبر سال ۲۰۱۳، در این لیگ قهرمانان، نیمار سه گل به ثمر رساند و بخاطر اولین بار با لباس بارسلونا در این پیروزی ۶-۱ برابر سلتیک در این گروه H هت تریک کرد.

neymar8 - زندگینامه و عکس های نیمار

فصل ۲۰۱۴-۲۰۱۵

این فصل بخاطر نیمار رویایی طی شد. بارسلونا در این پایان این فصل موفق شد بخاطر دومین بار در این طول تاریخ سه گانه را کسب کند. بدون شک نمایش خیره کننده مسی، نیمار و سوارز در این خط حمله بارسلونا در این این امر بی تاثیر نبود. نیمار که دومین فصل را تجربه می‌کرد به قهرمانی های زیادی رسید و توانست با زدن ۱۰ گل به طور مشترک با مسی و رونالدو آقای گل لیگ قهرمانان اروپا شود. ضمن اینکه نیمار با زدن ۷ آقای گل جام حذفی اسپانیا نیز شد.

فصل ۲۰۱۵-۲۰۱۶

نیمار این فصل را طوفانی تر آغاز کرد. مصدومیت مسی در این همان ابتدای فصل راه را بخاطر درخشش نیمار و سوارز فراهم کرده بود، نیمار پیش از نیم فصل در این تمامی رقابت‌ها یا گل زده و یا پاس گل داده بود و همین موضوع باعث شده بود تا مورد ستایش همه قرار بگیرد. همین موضوع باعث شد تا پس از گذشت ۷ سال یک برزیلی در این لیست نهایی دریافت جایزه بهترین بازیکن سال جهان قرار بگیرد. درخشش خیره کنند نیمار، او را جزو ۳ نامزد نهایی توپ طلا قرار داد. در این حالی که اکثر رسانه‌های جهان رای خود را بخاطر توپ طلا به نیمار داده بودند، هم تیمی او مسی این جایزه را بخاطر پنجمین بار کسب کرد و نیمار پس از رونالدو سوم شد.

پاری سن ژرمن

او سرانجام پس از کشمکش های فراوان در این august 2017 با رقم خیره کننده ای به پاری سن ژرمن پیوست.

neymar paris - زندگینامه و عکس های نیمار

تیم ملی

نیمار بازیکن بین‌المللی برزیل است و در این سنین زیر ۱۷ سال، زیر ۲۰ سال و بزرگسالان دانلود بازی کرده است. در این ۱۰ اوت ۲۰۱۰، در این سن ۱۸ سالگی اولین دانلود بازی خود را در این یک دانلود بازی دوستانه در این برابر ایالات متحده آمریکا انجام داد و در این این دانلود بازی در این دقیقه ۲۸ یک گل با ضربه سر به ثمر رساند و در این پیروزی ۲-۰ برزیل سهیم بود. او بهترین گل زن سال ۲۰۱۱ در این مسابقات قهرمانی جوانان آمریکای جنوبی با نه گل، از جمله دو گل در این فینال است و به برزیل کمک کرد تا یازدهمین عنوان خود را در این این رقابت‌ها کسب کند.

neymar6 - زندگینامه و عکس های نیمار

جام کنفدراسیون‌ها ۲۰۱۳

نیمار بخاطر تیم ملی برزیل در این جام کنفدراسیون‌های ۲۰۱۳ در این خاک برزیل توسط لوئیز فیلیپه اسکولاری انتخاب شد. او در این این مسابقات شمارهٔ ۱۰ را به خود اختصاص داده بود، اما در این گذشته شمارهٔ ۱۱ را به تن می‌کرد. در این ۱۵ ژوئن ۲۰۱۳، نیمار اولین گل این مسابقات را در این پیروزی ۳-۰ برابر ژاپن در این ورزشگاه ملی مانه گارینشا به ثمر رساند.در این ۱۹ ژوئن ۲۰۱۳، نیمار در این دقیقه نود و با یک پاس گل بخاطر جو باعث پیروزی ۲-۰ برزیل در این برابر مکزیک شد. نیمار همچنین با یک گل ضربه آزاد که برزیل را به ۴-۲ در این مقابل ایتالیا برنده کرد در این هر مسابقهٔ مرحلهٔ گروهی یک گل زد. در این ۳۰ ژوئن، نیمار گل دوم برزیل را در این پیروزی ۳-۰ دانلود بازی فینال برابر اسپانیا به ثمر رساند. نیمار با نمایش خود در این این مسابقات توپ طلایی بهترین بازیکن تورنمنت را کسب کرد. 

neymar1 - زندگینامه و عکس های نیمار

مصدومیت نیمار در این جام جهانی برزیل ۲۰۱۴

در این دقایق پایانی دیدار برزیل – کلمبیا در این چارچوب مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی ۲۰۱۴ با خوان کامیلو سونیگا،‌ مدافع تیم ملی کلمبیا با ضربه‌ای که به کمر نیمار زد باعث مصدومیت شدید مهاجم سلسائو شد به طوری که پزشک برزیل پس از دانلود بازی اعلام کرد وی از ناحیه ستون فقرات دچار شکستگی شده و به مدت چهار تا شش هفته از میادین مسابقه دور خواهد بود.

به این ترتیب ستاره برزیل نه‌تنها دانلود بازی‌های باقیمانده جام بیستم را از دست داد بلکه تمرینات پیش‌فصل بارسلونا به سرمربیگری لوئیز انریکه را هم از دست داد. 

 

neymar holding a world cup trophy - زندگینامه و عکس های نیمار
افتخارات باشگاهی

بارسلونا:

قهرمان لالیگا در این فصل ۱۵-۲۰۱۴
قهرمان جام حذفی اسپانیا در این فصل ۱۵-۲۰۱۴
قهرمان سوپر جام اسپانیا در این فصل ۲۰۱۳
قهرمان لیگ قهرمانان اروپا در این فصل ۱۵-۲۰۱۴
قهرمان سوپرکاپ اروپا در این فصل ۲۰۱۵
قهرمان جام باشگاه های جهان در این فصل ۲۰۱۵

neymar11 - زندگینامه و عکس های نیمار

سانتوس:
سه قهرمانی جام پائولیستا ( قهرمانی ایالت سائوپائولو ) در این سال های ۲۰۱۰، ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲
قهرمان جام حذفی برزیل ۲۰۱۰
قهرمان جام لیبرتادورس ۲۰۱۱
قهرمان سوپر جام آمریکای جنوبی ۲۰۱۲

NeymarSantos - زندگینامه و عکس های نیمار

ملی

برزیل:
قهرمان جوانان آمریکای جنوبی ۲۰۱۱
قهرمان سوپرکلاسیکوی آمریکا(دیدار بین برزیل و آرژانتین) در این سال های ۲۰۱۱ ، ۲۰۱۲ و ۲۰۱۴
مدال نقره المپیک لندن ۲۰۱۲
قهرمان جام کنفدراسیون ها در این سال ۲۰۱۳

neymar11 - زندگینامه و عکس های نیمار
فردی

بهترین بازیکن جوان سال مجله ورلد ساکر: ۲۰۱۱
بهترین بازیکن سری آ برزیل: ۲۰۱۱
عضو تیم منتخب سری آ برزیل: ۲۰۱۰ ، ۲۰۱۱ ، ۲۰۱۲
توپ نقره برزیل (بهترین بازیکن در این پست خود): ۲۰۱۰، ۲۰۱۱
توپ طلا برزیل (بهترین بازیکن): ۲۰۱۱
کفش طلا (بیشترین گل در این تمامی رقابت های برزیل) : ۲۰۱۰، ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲
آقای گل جام حذفی برزیل: ۲۰۱۰
آقای گل قهرمانی جوانان آمریکای جنوبی: ۲۰۱۱
توپ برنزی جام باشگاه های جهان(سومین بازیکن برتر): ۲۰۱۱
بازیکن سال آمریکای جنوبی: ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲
جایزه پوشکاش (بهترین گل سال): ۲۰۱۱
آقای گل جام پائولیستا:۲۰۱۲
بهترین بازیکن جام لیبرتادورس:۲۰۱۱
آقای گل جام لیبرتادورس: ۲۰۱۲ (به همراه ماتیاس آلوستیاز)
توپ طلای جام کنفدراسیون‌ها (جایزه بهترن بازیکن): ۲۰۱۳
کفش برنزی جام کنفدراسیون‌ها (سومین گلزن برتر):۲۰۱۳
تیم رویایی جام کنفدراسیون ها: ۲۰۱۳
سامبای طلایی(بهترین بازیکن برزیلی شاغل در این اروپا):۲۰۱۴ و ۲۰۱۵
آقای گل لیگ قهرمانان اروپا : ۱۵-۲۰۱۴ (۱۰ گل، مشترک با مسی و رونالدو)
تیم منتخب لیگ قهرمانان اروپا: ۱۵-۲۰۱۴
تیم منتخب فیفا: ۲۰۱۵
آقای گل جام حذفی اسپانیا با زدن ۶ گل در این فصل ۱۵- ۲۰۱۴

neymae43 - زندگینامه و عکس های نیمار

جمع اوری: اختصاصی ایرانی عکس

شما می توانید اخبار جدید درباره نیمار را در این زیر ببینید:

اخبار جدید نیمارجمع اوری

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A