home بیوگرافی زندگینامه و عکس های نیما کرمی و زینب زارع مهمان امشب دورهمی

زندگینامه و عکس های نیما کرمی و زینب زارع مهمان امشب دورهمی

مهران مدیری امشب چهارشنبه مورخ ۲۸ دی ۹۶ میزبان نیما کرمی و زینب زارع زوج هنرمند وتوانا در حوزه اجرا خواهد بود. در ادامه بیشتر با این زوج هنرمند آشنا خواهیم شد.

در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد

ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی

هنری

مجله اینترنتی کولاک مراجعه کنید .

نیما کرمی و زینب زارع مهمان امشب دورهمی

مهران مدیری امشب چهارشنبه مورخ ۲۸ دی ۹۶ میزبان نیما کرمی و زینب زارع زوج هنرمند وتوانا در حوزه  اجرا خواهد بود. در ادامه بیشتر با این زوج هنرمند آشنا خواهیم شد.

wAAACwAAAAAAQABAEACAkQBADs= - زندگینامه و عکس های نیما کرمی و زینب زارع مهمان امشب دورهمی

زندگینامه نیما کرمی مهمان امشب دورهمی :

نیما کرمی متولد خرداد ۱۳۵۶ در تهران، مجری و گوینده است؛فارغ التحصیل رشته مهندسی عمران در مقطع لیسانس از دانشگاه آزاد است، او تجربه بازیگری دارد و با یک مجری ازدواج کرده، خودش طراح اکسسوری منزل و همسرش طراح لباسی هم میکنند.

 

wAAACwAAAAAAQABAEACAkQBADs= - زندگینامه و عکس های نیما کرمی و زینب زارع مهمان امشب دورهمی
عکس دختر نیما کرمی

 

بواسطه پدر که از گویندگان و تهیه کنندگان قدیمی رادیو بود عاشق اجرا شد؛اولین بار در سن ۵ سالگی برای یک تیزر درباره واکسیناسیون در رادیو حرف زد، سپس فرصتی پیش آمد تا در سریالی برای مرکز اصفهان دانلود بازی کند، بعد از آن در واحد دوبلاژ شبکه پنج سال ۱۳۷۴ کارش را شروع کرد و به پیشنهاد دوستان رادیویی پدر وارد اجرای رادیو و سپس تلویزیون شد.

 

زندگینامه زینب زارع همسر نیما کرمی :

زینب زارع : سال ۸۲ من دانشجوی تئاتر بودم و یکی از دوستانم به من گفت که برای گروه نیمرخ تست اجرا می‌ گیرند، استودیوی این برنامه نزدیک دانشگاه ما بود، برنامه مربوط به نوجوانان و مجری برنامه هم مژده لواسانی بود

 

برای این برنامه مجری دوم می‌خواستند و اجرای من مورد قبولشان واقع شد که پس از آن به رادیو رفتم و کار اجرا را ادامه دادم تا به امروز …ایده اولیه کارگاه مشترک من و همسرم با آینه‌ و شمعدان عروسی‌ مان شروع شد

 

دوستی که فامیل‌ مان هم بود آینه و شمعدان عروسی ما را ساخت و کلی طرفدار پیدا کرد و این منجر به قرار کاری بین ما شد. در ابتدا کار با شیشه‌ های رنگی را شروع کردیم و نام برندمان را خورشید گذاشتیم الان اما کارمان تلفیق کاشی و چوب یا فلز و چوب است.

 

خواهر من طراحی پارچه و لباس خوانده است کار ما فعلا طراحی و دوخت محدود برای آدم‌هایی است که به ما سفارش می‌ دهند و لباس‌ های خاص دوست دارند، با کار چوب برند خورشید تولید شد با نام سان وود و حالا هم طراحی مانتو و لباس‌ مان میس سان یا بانوی خورشید نام گرفته است.

 

این پست توسط بخش هنری مجله کولاک گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب

زندگینامه و عکس های نیما کرمی و زینب زارع مهمان امشب دورهمی

استفاده کافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .


منبع:koolakmag.ir
گرداوری :ایرانی عکس

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A