home دسته‌بندی نشده زیدان: بازهم می گویم محرومیت رونالدو عجیب بود

زیدان: بازهم می گویم محرومیت رونالدو عجیب بود


zidane23 - زیدان: بازهم می گویم محرومیت رونالدو عجیب بود

رئال مادرید فردا بدون رونالدو کار خود در این لالیگا را از زمین دپورتیوو شروع خواهد کرد.

به نقل از ایرانی عکس، رئال با روحیه بسیار عالی پس از فتح سوپرکاپ اروپا و اسپانیا با هدف کسب سه امتیاز راهی ریاسور خواهد شد.

زیزو در این نشست خبری این دانلود بازی در این مورد رمز موفقیت در این لالیگا گفت:

عوامل مختلفی دخیل هستند ولی در این درجه اول، کار و تلاش تیمی اهمیت دارد. خوب تمرین می کنیم و در این شرایط مطلوبی هم قرار داریم. باید از موقعیت خوب نهایت استفاده را ببریم. فصلی طولانی در این پیش داریم و سال گذشته دیدید که همه چیز در این هفته پایانی مشخص شد. با کار و تلاش زیاد می توان به موفقیت رسید.
معتقدم قهرمانی در این لالیگا مهمترین کاری بوده که تاکنون بخاطر رئال انجام داده ام؛ چون فتح لیگ نیاز به ارائه دانلود بازی هایی با حداقل نوسان و کسب نتایجی مطلوب در این بیشتر هفته ها دارد. قهرمان شدن در این لالیگا دشوار و لذت بخش است.

دپور:

آنها تیم خوبی هستند و در این زمین خودشان دانلود بازی می کنند. هوادارانی پرشور دارند که کار را بخاطر تیم مقابل سخت می کنند. نگرانی خاصی ندارم و مثل همیشه می دانم که تیم ها بخاطر شکست رئال انگیزه ای مضاعف پیدا می کنند. حالا که مدافع عنوان قهرمانی هم هستیم، انگیزه ها چند برابر خواهد شد. باید کار خودمان را انجام دهیم و اگر مثل همیشه باشیم، پیروز می شویم.

cr7 fault3 3 - زیدان: بازهم می گویم محرومیت رونالدو عجیب بود

آسنسیو:

معتقدم هر بازیکنی به نوبه خود کمک می کند تا تیم در این مسیر رو به رشد قرار بگیرد و آسنسیو هم روز به روز بهتر و بهتر می شود. او یک پدیده است و نیازی به تعریف من ندارد. آسنسیو و دیگر بازیکنان بخاطر فصل دشوار پیش رو آماده هستند. فردا با دپور و چهارشنبه نیز جام برنابئو را پیش رو داریم. بازیکنانم را کاملا متمرکز می بینم.

نقل و انتقالات:

یک مجموعه بی نظیر در این اختیار دارم که حتی می تواند بهتر هم بشود. تا روز آخر نقل و انتقلات هر اتفاقی ممکن است رخ دهد.

BBC:

در این طول فصل من بارها ترکیب را واکنش خواهم داد و به بازیکنان استراحت می دهم. در این رئال تیم اول و دوم نداریم و همه بخاطر من اهمیت یکسانی دارند. همه در این یک قایق قرار داریم.

داوری جنجالی ال کلاسیکوی رفت:

من به داوران مشکوک نیستم و در این نشست خبری قبل از دانلود بازی برگشت فقط نظرم را در این مورد محرومیت رونالدو گفتم. همین حالا هم معتقدم ۵ جلسه محرومیت او ناعادلانه و عجیب بود. ۵ دانلود بازی در این اختیار نداشتن رونالدو خیلی زیاد است. یک بار دیگر بخاطر کاهش محرومیتش تقاضای فرجام داده ایم.

جمع اوری: varzesh3جمع اوری

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A