خانه » اخبار روز » ساخت خانه جالب با روزنامه شما را شگفت زده می کند + تصاویر

اطلاعیه سایت

ساخت خانه جالب با روزنامه شما را شگفت زده می کند + تصاویر

ساخت خانه جالب با روزنامه شما را شگفت زده می کند + تصاویر


خانه ای که از روزنامه ساخته شده است

ساخت خانه جالب با روزنامه : اگر روزی به راکپورت در ماساچوست رفتید حتما از خانه کاغذی دیدن کنید. اتومبیل خود را در نزدیکی پیاده رو پارک کنید و از این خانه یک طبقه منحصربفرد بازدید کنید که شبیه یک کلبه چوبی معمولی به نظر می رسد اما واقعا از کاغذ ساخته شده است. خانه کاغذی در سال ۱۹۲۲ آغاز شد، زمانی که الیس استنمن، یک مهندس مکانیک، شروع به ساخت یک خانه تابستانی کوچک کرد. او مانند هر خانه دیگری آغاز کرد، با اسکلت چوبی، سقف و کف توفالی، اما زمانی که به دیوارها رسید ایده متفاوتی داشت.

دیوارهای خانه کاغذی از لایه های روزنامه های قدیمی که به هم چسبانده شده اند تا ضخامت حدود یک اینچ بگیرند ساخته شده و درنهایت یک لایه لاک الکل روی آن زده شده است. همه چیز در خانه کاغذی از کاغذ ساخته شده است. استنمن صندلی ها، میزها، قفسه های کتاب و حتی پرده ها و یک ساعت را از کاغذ روزنامه و مجلات ساخته است. تنها پیانو از چوب ساخته شده و با کاغذ پوشانده شده تا با سایر وسایل هماهنگ باشد و شومینه نیز از آجر ساخته است.

هیچ کس مطمئن نیست که انگیزه استنمن برای استفاده از روزنامه چه بوده است. فرزندان او می گویند او می خواسته از مصالح ارزان و دردسترس در طول دوره افسردگی اش استفاده کند. حتی چسبی که استفاده کرده را خودش از آرد، آب و پوست سیب ساخته است. هم چنین ممکن است استنمن سعی در بازیافت داشته باشد و یا فقط عاشق کاغذ باشد. دراصل او قصد داشت دیوارهای خارجی را با توفال سقف بپوشاند اما کاغذ در اولین زمستان به خوبی جان سالم به در برد و او فکر کرد نیازی به محافظت بیشتر نیست

استنمن این خانه را در عرض دو سال تکمیل کرد و تا سال ۱۹۳۰ در آن زندگی کرد و آزمایشات خود را در زمینه بازیافت کاغذ ادامه داد. استنمن ۲۰ سال صرف ساخت خانه و مبلمان آن کرد و در این راه حدود ۱۰۰ روزنامه استفاده کرد. بعد از تقریبا ۹ سال لایه های بالایی دیوار کم کم شروع به پوست انداختن کردند و نوشته و تبلیغات روزنامه ها مشخص شد. پس از مرگ استنمن در سال ۱۹۴۲ این خانه به موزه تبدیل شد.

تصاویر ساخت خانه با روزنامه

95 11 11jnews240 - ساخت خانه جالب با روزنامه شما را شگفت زده می کند + تصاویر

95 11 11jnews241 - ساخت خانه جالب با روزنامه شما را شگفت زده می کند + تصاویر

95 11 11jnews242 - ساخت خانه جالب با روزنامه شما را شگفت زده می کند + تصاویر

95 11 11jnews243 - ساخت خانه جالب با روزنامه شما را شگفت زده می کند + تصاویرساخت خانه جالب با روزنامه

نوشته ساخت خانه جالب با روزنامه شما را شگفت زده می کند + تصاویر اولین بار در شهر مطلب پدیدار شد.منبع مطلب

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A