خانه » اخبار روز » سرقت مسلحانه ۲ دختر از جواهر فروش سرشناس+عکس

اطلاعیه سایت

سرقت مسلحانه ۲ دختر از جواهر فروش سرشناس+عکس

سرقت مسلحانه ۲ دختر از جواهر فروش سرشناس+عکس


سرقت مسلحانه ۲ دختر از جواهر فروش سرشناس

خبرگزاری میزان: دو دختر جوان که با همدستی دو پسر به بهانه ماساژ ۱۰۰ سکه طلا از جواهر فروش سرشناس تهران اخاذی کرده بودند شناسایی و دستگیر شدند.

 چندی قبل مرد میان سالی با مراجعه به شعبه پنجم دادسرای ویژه سرقت، در شکایتی مدعی شد ۲ دختر جوان به همراه ۲ پسر جوان با ورود به خانه او به صورت مسلحانه، اقدام به اخاذی ۱۰۰ سکه بهار آزادی کرده اند. مرد ۴۳ ساله که خود را یکی از معروف ترین جواهر فروش های تهران معرفی می کرد در شکایتش به کارآگاهان پلیس گفت: چندی قبل از طریق دوستانم با دو دختر جوان آشنا شدم که در کار ماساژ بودند.

بعد از چند بار تماس تلفنی، قرار شد آنها به خانه ام بیایند.

در شب حادثه ۲ دختر جوان وارد خانه شدند اما دقایقی بعد، دو مرد نقاب پوش با اسلحه مقابل من ظاهر شدند و ادعا کردند اگر می خواهم آبرویم نرود، باید ۱۰۰ سکه طلا به آنها بدهم.

سارقان مسلح، تهدید کردند اگر به خواسته آنها عمل نکنم، جان من را می گیرند.

در ادامه با دستور قاضی علی وسیله ایرد موسی، تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی مامور رسیدگی به این پرونده شدند.

سرانجام با انجام تحقیقات گسترده و رد زنی های پلیسی، ۲ دختر جوان شناسایی و دستگیر شدند. با دستگیری متهمانان ۲۲ ساله، آنها به سرقت مسلحانه از مرد جواهر فروش اعتراف کرده و با معرفی ۲ پسر جوان به عنوان همدست خود مدعی شدند پس از اینکه با مهرداد و دانیال دوست شدیم آنها پیشنهاد دادند وقتی برای ماساژ به خانه مشتریانمان می رویم، در صورت شناسایی افراد متمول به آنها اطلاع دهیم تا نقشه سرقت را طراحی و اجرا کنند.

وقتی متوجه شدیم مرد میانسال یکی از جواهر فروشان به نام است موضوع را به دوستانمان گفتیم و بر اساس نقشه قرار شد ابتدا ما به خانه مرد جواهر فروش در شمال تهران برویم و با باز گذاشتن در، هم دستانمان وارد شوند. ما طبق نقشه عمل کردیم و فکر نمی کردیم دستگیر شویم.

با اعترافات دو دختر جوان و دو متهم مرد این پرونده، آنها برای شناسایی سایر جرایمشان با دستور قضایی در اختیار پلیس آگاهی قرار گرفتند.

مطالب روز جدید را با ofoghfun.com دنبال کنید
از بقیه مطالب دیدن فرمایید
bartarinha 1 - سرقت مسلحانه ۲ دختر از جواهر فروش سرشناس+عکسمنبع

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A