home اخبار روز سریال بروز روشنایی های شهر | داستان، بازیگران و ساعت پخش از آی فیلم

سریال بروز روشنایی های شهر | داستان، بازیگران و ساعت پخش از آی فیلم


سریال بروز روشنایی های شهر | داستان، بازیگران و ساعت پخش از آی فیلم

Serial Roshanihay Shahr Story Cast Playtime Repeat Ifilm - سریال بروز روشنایی های شهر | داستان، بازیگران و ساعت پخش از آی فیلم

سریال بروز روشنایی های شهر

ایرانی عکس : سریال بروز روشنایی های شهر در ژانر اجتماعی در ۲۵ قسمت ۴۵ دقیقه ای محصول سال ۱۳۸۴-۱۳۸۳ گروه فیلم و سریال بروز شبکه دو سیما به نویسندگی سالار فلاحیان، تهیه‌ کنندگی علی لدنی و کارگردانی مسعود کرامتی است.

زمان پخش و تکرار سریال بروز روشنایی های شهر از شبکه آی فیلم

مجموعه تلویزیونی روشنایی های شهر از جمعه ۲۸ مهر ماه ۹۶ هر روز ساعت ۱۸ از شبکه آی فیلم پخش می شود، تکرار اول آن،روز بعد ساعت ۲ بامداد و تکرار دوم آن ساعت ۱۰ صبح از شبکه آی فیلم پخش می شود.

داستان سریال بروز روشنایی های شهر

این سریال بروز داستان سه دوست صمیمی به نامهای امیر، شریف و مراد است که زندگی و تفکرات هر یک بر زندگی دیگری تأثیر می‌گذارد.

قصه سریال بروز با معرفی خانواده امیر که مهندس کامپیوتر است شروع می شود. او با مادر (فاطمه گودرزی) و خواهر کوچکترش زندگی می کند و پدرش را که خلبان بوده چند سال پیش از دست داده است. امیر (محسن بهرامی) با دوستانش شریف (بابک حمیدیان) و مراد (یمین آتشی) یک شرکت کوچک رایانه ای تاسیس کرده اند. امیر قرار است با دختر دایی خود ازدواج کند و درست روزی که او همراه مادرش بخاطر خرید حلقه می رود،اتفاق بزرگ زندگی او رخ می دهد.

در مغازه طلافروشی یک دزد کیف خانم ثروتمندی را می قاپد و امیر به دنبال سارق می رود و کیف را پس می گیرد. این کار او باعث می شود تا امیر با خانواده حاج محمودی (غلامحسین لطفی) آشنا شود. ورود به خانه این مرد ثروتمند و آشنایی با خانواده محمودی باعث می شود که امیر و شریف به این فکر بیفتند که می توانند پا به عرصه پیشرفت و رفاه بگذارند. در ادامه سریال بروز و پیشرفت قصه، کرامتی نشان می دهد که شریف چگونه بخاطر به دست آوردن پول بیشتر به رفاقتها پشت پا می زند و امیر نیز بخاطر عقب نماندن از او اکثر آرمان های خود را نادیده می گیرد. درمیان فقط مراد است که سعی می کند به آرامی پیش رود و با اعتقادات خود زندگی کند.

بازیگران سریال بروز روشنایی های شهر

بابک حمیدیان
محسن بهرامی
یمین آتشی
محمد هادی قمیشی
غلامحسین لطفی
مریم عبدالملکی
حسین سلیمانی
فاطمه گودرزی
اشکان خطیبی
مهدی تقی نیا
افشین کتانچی
بیتا بادران
شیوا خنیاگر


گرداوری شده توسط: ایرانی عکس

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A