home تلگرام سمند جدید فیس لیفت در خیابان های تهران (عکس)

سمند جدید فیس لیفت در خیابان های تهران (عکس)

1927790302 talab org - سمند جدید فیس لیفت در خیابان های تهران (عکس)

سمند خودروی ملی ایران با چهره جدید

سمند خودرویی کم استهلاک ودر رنج خودرو های ارزان قیمت میباشد که به نسبت قیمت امکانات و امینی قابل قبولی در مقایسه با دیگر تولیدات داخلی در اختیار مشتری قرار میدهد.

 

مدتی است خبرهایی از تغییر جزیی در عقب اتومبیل سمند ارائه شده است که البته هنوز معلوم نیست کی این نوع تغییرات اجرایی شود. ولی دریک مورد عجیب در تهران این ماشین با ظاهر جدید مشاهده شد.

 

به گزارش تالاب سمند فیس لیفت پروژه اي بود که ایران ماشین چندی پیش ان را آغاز کرد ودر ماه هاي‌ گذشته، عکسهای مختلفی از نسخه هاي‌ اولیه ي این ماشین در محوطه ي کارخانه منتشر شده است.

660491962 talab org - سمند جدید فیس لیفت در خیابان های تهران (عکس)

ظاهر جدید سمند فیس لیفت شده

 

به گزارش تالاب به نقل از اسب بخار بر اساس تجربه هاي‌ گذشته، ایران اتومبیل پیش از تحویل هر محصول جدیدی ابتدا ان رابا پلاک ملی در اختیار برخی مدیران و مهندسان خود قرار میدهد تا درصورت بروز هر گونه خطای فنی، گزارش ان در اختیار واحد تولید و مهندسی قرار گیرد. این روند از فعالیت در تمام شرکت هاي‌ خودروسازی اتفاق میوفتد و امری دور از ذهن نیست.

 

با توجه به حضور سمند فیس لیفت پلاک ملی در خیابانها، باید منتظر باشیم تا در آینده ي نزدیک ایران ماشین این محصول رابه بازار کشور معرفی کند.

1951378718 talab org - سمند جدید فیس لیفت در خیابان های تهران (عکس)

سمند با قالپاق

 

البته که سمند فیس لیفت تفاوتی در بحث فنی و ظاهر کلی با نسخه هاي‌ قبلی ندارد و تنها گرافیک چراغ جلو، طراحی چراغ عقب و برخی جزئیات ان تغییر کرده است.

 

همچنین قالب داشبورد سورن ELX با رنگ کِرِم در داخل سمند فیس لیفت نصب شده و برخی امکانات این داشبورد مانند سیستم تهویه اتوماتیک سورن، پنل ضبط قابل ارتقا به نمایشگر ثابت، بازرسی سیستم صوتی از روی فرمان و… از روی ان حذف شده است.

232879983 talab org - سمند جدید فیس لیفت در خیابان های تهران (عکس)

ظاهر جدید خطر های عقب سمند

 

در اصل سمند فیس لیفت همان‌ گونه نسخه ي ارزان و اقتصادی تر سورن ELX ّبه حساب می‌آید که در نمونه هاي‌ پایه به سیستم دوگانه سوز CNG مجهز است.

1759208915 talab org - سمند جدید فیس لیفت در خیابان های تهران (عکس)

خودروی سمند با ظاهر جدید در تهران

 


گرداوری :تالاب
گرداوردی مطلب مورد نظر توسط:علی نادری

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A