خانه » بیوگرافی » سکوت کاوه یغمایی به احترام درگذشتگان ساختمان پلاسکو/ تلویزیون با شیرین صمدی همکاری نمی‌کند

اطلاعیه سایت

سکوت کاوه یغمایی به احترام درگذشتگان ساختمان پلاسکو/ تلویزیون با شیرین صمدی همکاری نمی‌کند

سکوت کاوه یغمایی به احترام درگذشتگان ساختمان پلاسکو/ تلویزیون با شیرین صمدی همکاری نمی‌کند


به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری ایرانی عکس، عرصه فرهنگ و هنر درهفته گذشته شاهد روی دادن اتفاق‌های مختلفی درحوزه‌های گوناگون بود که درگزارش زیر به مهم‌ترین این اتفاق‌ها می‌پردازیم.

**عشق من طنز است/ متاسفانه بسیاری از همکارانم بیکاری چند ساله را تجربه می‌کنند

بازیگران سریال بروز تلویزیونی ” ۸۷ متر” با اشاره به علاقه خود بخاطر حضور دراثر طنز، از بیکاری چند ساله همکاران خود سخن گفت.

1222280 745 - سکوت کاوه یغمایی به احترام درگذشتگان ساختمان پلاسکو/ تلویزیون با شیرین صمدی همکاری نمی‌کند
مهران رجبی بازیگران عرصه تلویزیون و سینما درگفت‌وگو با خبرنگارگروه فرهنگی خبرگزاری ایرانی عکس گفت: هم‌اکنون مشغول نقش درسریال بروز “مرد” به کارگردانی فریدون حسن پور هستم که دردیلمان گیلان تصویربرداری می شود.

وی ادامه داد: البته “مرد” عنوان موقت این سریال بروز تلویزیونی است. باید بخاطر تصویربرداری به دیلمان برویم و فکر می‌کنم تا آخر تابستان قسمت‌هایی از سریال بروز که من درآن‌ها به ایفای نقش می پردازم، به پایان برسد.

بازیگرسریال تلویزیونی ” شوق پرواز” تصریح کرد: پس از سریال بروز “مرد” ، تولید مجموعه 300 قسمتی فریدون حسن پورآغاز می شود البته من 300 قسمت بودن این مجموعه را تنها شنیده‌ام و از جزئیات آن اطلاعات بیشتری ندارم.

وی درادامه صحبت‌های خود اظهار کرد: همچنین درباره سریال بروز ” 87″ متر صحبتی با کیانوش عیاری داشته‌ام. بعید می‌دانم تصویربرداری این مجموعه از اواخر تیرماه آغاز شود و امیدوارم کمی دیرتراز این اتفاق بیفتد.

بازیگران سریال بروز تلویزیونی ” یک مشت پر عقاب” با اشاره به دلیل کم کاری‌های اخیر خود یادآور شد: این روزها فیلمی ساخته نمی شود که خوب یا بد باشد وشاید تعداد محدودی با مشارکت‌های حامیان مالی اثر تولید شود اما درکل مجموعه جدیدی ساخته نمی‌شود.

وی افزود: دراین مدت بنده یک روز هم خانه نبودم چون درژانرهای مختلفی فعالیت می‌کنم اما درشرایط کنونی متاسفانه بسیاری از همکاران فعالیتی ندارند و بیکار هستند.

**حبیب‌الله کاسه‌ساز درگذشت

محسن کاسه ساز گفت: متاسفانه لحظاتی پیش از بیمارستان با من تماس گرفتند و گفتند که پدر ساعت ۷:۳۰ صبح فوت کردند.

1222282 726 - سکوت کاوه یغمایی به احترام درگذشتگان ساختمان پلاسکو/ تلویزیون با شیرین صمدی همکاری نمی‌کند

 محسن کاسه‌ساز پسر حبیب‌الله کاسه‌ساز درگفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری ایرانی عکس، با تایید خبر فوت پدرش گفت: متاسفانه لحظاتی پیش از بیمارستان با من تماس گرفتند و گفتند که پدر ساعت 7:30 دقیقه صبح به رحمت خدا رفت.

وی درباره زمان احتمالی شییع پیکر پدرش خاطرنشان کرد: درحال حاضر مراحل اداری تحویل پیکر پدر را انجام می‌دهیم.

**خبرنگاران و منتقدان به داد سینما برسند/وضعیت سینمای ایران بسیار وخیم است

بازیگران سریال بروز “خوش رکاب” گفت: من برخی از به اصطلاح فیلم‌ها را می‌بینم و به خودم می‌گویم که اگر به من پیشنهاد می‌شد قطعاً آن را رد می‌کردم. بعد می‌بینم که همان فیلم به فروش ۱۵ میلیارد تومانی یا بیشتر رسیده است. با خودم فکر کرده و می‌گویم با همه عشقی که به مردم دارم بعضی مواقع بد سلیقه می‌شوند.

1222298 711 - سکوت کاوه یغمایی به احترام درگذشتگان ساختمان پلاسکو/ تلویزیون با شیرین صمدی همکاری نمی‌کند
محمد کاسبی بازیگران پیشکسوت سینما و تلویزیون که از سال ۶۱ با نقش درفیلم “مرگ دیگری” به عرصه سینما پا گذاشت و پس از آن با سریال بروز “خوش رکاب” محبوبیتی دوچندان درمیان مردم پیدا کرد درگفت‌وگوی مشروح با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری ایرانی عکس درخصوص فعالیت‌های اخیر خود درعرصه بازیگری گفت: درحال حاضر به مدت پنج ماه است که نقش درسریال بروز “سر دلبران” به کارگردانی “محمدحسین لطیفی” را درکنار دوستانی همچون جعفر دهقان و جهانبخش سلطانی پشت سر می‌گذارم.

وی با تاکید بر کیفیت بالای سریال بروز سر دلبران افزود: این مجموعه درحال حاضر مرحله تولید و فیلمبرداری را پشت سر گذاشته و به احتمال فراوان تا ۴ ماه دیگر هم ضبط آن به طول خواهد انجامید. درابتدا قرار بود سریال بروز سر دلبران بخاطر ماه مبارک رمضان سال گذشته آماده شود، اما با توجه به سنگین بودن پروژه و همچنین تاکید محمدحسین لطیفی مبنی بر ساخت سریالی با کیفیت به آن زمان نرسید.

بازیگران فیلم “رفقای خوب” طولانی بودن زمان تولید این مجموعه را دلیلی بر کیفیت بالای آن خواند و بیان کرد: این سریال بروز کار پربازیگری بوده و محمدحسین لطیفی هم با دقت و صبر زیادی آن را جلوی دوربین می‌برد. صبر و تاملی که فکر گروه کارگردانی و بازیگران پشتش بوده و این کار را از سایر آثار جدا خواهد کرد. به شخصه از روند تولید بسیار راضی بوده و امیدوارم مخاطب با سریال بروز ارتباط برقرار کند.

وی درخصوص زمان احتمالی پخش سریال بروز سردلبران اذعان کرد: به نظر من بهترین زمان بخاطر پخش سر دلبران با توجه به مناسبتی بودن آن و حال و هوای ماه رمضان، رمضان سال آینده است. البته با توجه زمان باقی مانده از فیلمبرداری و مراحل پس از تولید تا همان موقع هم آماده می‌شود. این زمان بخاطر پخش بسیار مطلوب است مگر اینکه مجبور باشیم درزمانی دیگر و به دلایل نبود برنامه آن را روی آنتن ببریم.

بازیگران سریال بروز “خوش رکاب” با اشاره به روند نادرست تولید برخی آثار سینمایی و تلویزیونی تصریح کرد: واقعاً از نقش دربرخی مجموعه‌ها خسته شده‌ام و دیگر نمی‌خواهم به هیچ وجه چنین آثار نازلی را تجربه کنم. بعضی فیلمسازان هستند که هر روز ۱۰ تا ۱۵ دقیقه کار را می‌بندند و این به نظر من به هیچ وجه قابل دفاع نیست.این کار‌ها به نوعی سری‌دوزی است و قطعاً محصول بدقواره‌ای را تحویل مخاطب می‌دهد. به همین دلیل مخاطب این آثار را پس زده و اکثر کارها بدون هیچ محتواو عمقی اکثراً شبیه یکدیگر هستند.

وی رواج تله فیلم‌سازی را یکی از دلایل تولیدات سرسری خواند و ادامه داد: من نمی‌فهمم برخی از دوستان چگونه با این سرعت یک اثر را آماده می‌کنند. مثلاً درسینما به صورت نرمال ۴۵ روز بخاطر یک فیلم زمان درنظر می‌گرفتند، ولی از زمانی که ساخت تله فیلم‌ها رواج پیدا کرد همه چیز به هم ریخت و بسیاری از دست آثار طی ۱۰ روز فیلمبرداری می‌شدند. این اتفاق متاسفانه دربرخی سریال بروز‌ها هم تسری پیدا کرد و به این آثار نیز ضربه مهلکی وارد آورد. چطور می‌شود اثری ده روزه اتفاق کیفی را رقم بزند؟ متاسفانه بخاطر این آثار هزینه‌هایی می‌شود که اکثراً بازگشتی هم ندارند.

**لزوم توجه به اهمیت نماز درماه شوال/ امام صادق (ع) بر توجه هرچه بیشتر به نماز تأکید داشتند

یک کارشناس علوم قرانی با تأکید بر لزوم توجه به اهمیت نماز درماه شوال، از تأکید امام صادق (ع) بر توجه هرچه بیشتر به نماز سخن گفت.

1222274 660 - سکوت کاوه یغمایی به احترام درگذشتگان ساختمان پلاسکو/ تلویزیون با شیرین صمدی همکاری نمی‌کند
علی نوری‌زاده کارشناس علوم قرآنی درگفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری ایرانی عکس گفت: نماز و به جای‌آوردن این فریضه یکی از مهم‌ترین اعمالی است که مؤمنان درماه شوال می‌توانند به آن توجه داشته باشند.

وی ادامه داد: با کمی دقت، به‌خوبی متوجه می‌شویم که درنخستین روز از ماه شوال که با عید سعید فطر برابر است، مسلمانان به‌صورت متحد با یکدیگر نماز این عدی بزرگ را به شکل جماعت به‌جای می‌آورند.

نوری‌زاده تصریح کرد: آغاز ماه شوال با عیدی بزرگ به نام عید فطر و همچنین نمازی که درنخستین روز از ماه پر خیر و برکت اقامه می‌شود، به‌خوبی اهمیت خواندن نماز را بر همگان آشکار می‌کند و توجه مسلمانان را به این فریضه واجب بیش از پیش، جلب می‌کند.

وی درادامه صحبت‌های خود اظهار کرد: درماه شوال مناسبت‌هایی مانند شهادت امام جعفر صادق (ع) را داریم. امام ششم که بنیان‌گذار مذهب تشیع به شمار می‌روند، بر نماز و اهمیت خواندن نماز همواره تأکید بسیاری داشته‌اند و این موضوع درسخن‌های مختلف ایشان به‌خوبی نمایان است.

این کارشناس علوم قرآنی یادآور شد: امام صادق (ع) دریکی از صحبت‌هایشان درهنگام شهادت فرمودند: شفاعت ما به کسی که نماز را سبک بشمرد و اعتنا به شأن او ننماید، نمی‌رسد.

وی افزود: علاقه‌مندان بخاطر مطالعه مطالب بیشتری درباره این موضوع و همچنین این سخن امام صادق (ع) می‌توانند به بخش اعمال ماه شوال درمفاتیح‌الجنان مراجعه کنند.

**کاوه یغمایی به احترام درگذشتگان ساختمان پلاسکو سکوت کرد/ طنین جاده و زخمی درپایتخت پیچید

درکنسرت بزرگ کاوه یغمایی آثاری همچون ” جاده ” و ” زخمی” اجرا شد و این هنرمند یک دقیقه به احترام درگذشتگان حادثه ساختمان پلاسکو سکوت کرد.

1222270 218 - سکوت کاوه یغمایی به احترام درگذشتگان ساختمان پلاسکو/ تلویزیون با شیرین صمدی همکاری نمی‌کند
به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری ایرانی عکس، دومین کنسرت کاوه یغمایی درحالی با حضور پرشور طرفداران این هنرمند برگزار شد که مخاطبان از ابتدای ورود به سالن اجرا بخاطر آغاز این برنامه زمان‌شماری می‌کردند. کنسرت تابستانی کاوه یغمایی آغازی پرهیجان داشت و با حضور چند درامر روی صحنه آغاز شد.

کاوه یغمایی پس از اجرای نخستین قطعه گفت: امشب یکی از استادان خودم که سال‌ها قبل با پدرم همکاری می‌کرد، دراین سالن حضور دارد. امشب بهروز پرتوی دراین اجرا حضور دارد که بسیاری از قطعه‌های پدر با او ضبط شده است.
سیامک انصاری، آریا عظیمی نژاد و شهره سلطانی از جمله میهمانان کاوه یغمایی دراجرای تیرماه این هنرمند بودند. یغمایی درادامه این برنامه قطعه‌ای از آلبوم ” سکوت سرد” و همچنین اثر ” پنجه‌های آواز” را که مربوط به سال 1380 است را روی صحنه برد.

خواننده آلبوم “منشور” پیش از خواندن قطعه “مترسک” گفت: شخصیت درنظر گرفته دراین قطعه می‌تواند فیزیکی، روحی و یا مکانی باشد که نمی‌تواند از جای خود حرکت کند. یغمایی بخاطر اجرای این اثر از نوازنده‌ای به نام رایان بخاطر حضور روی صحنه دعوت کرد که روی صندلی چرخدار نشسته بود.

این خواننده موسیقی راک دربخش دیگری از اجرای خود با اشاره به زمان درنظر گرفته شده بخاطر گیتار دربرخی از قطعه‌هایش، تصریح کرد: دوستان نزدیکم همیشه به من می‌گفتند که زمان گیتار را درقطعه‌هایت آنقدر بالا نبر چون من قطعه‌هایی تولید می‌کردم که گاهی زمان گیتار آن‌ها به 8 تا 9 دقیقه می‌رسید.

وی ادامه داد: زمانی که آلبوم ” منشور” منتشر شد، دوستانم به من گفتند چرا دراین آلبوم هیچی نزدی چون از نظر آن‌ها عجیب بود که من چنین قطعه‌هایی نداشته باشم. امشب می‌خواهم دو اثر از آن قطعه‌های خاطره انگیزی که درگذشته تولید می‌کردم را برایتان اجرا کنم.

**شیرین صمدی ممنوع التصویر نیست اما با او همکاری نمی‌کنیم/ از مجریان دیگری بخاطر عصر خانواده استفاده می‌کنیم

تهیه کننده برنامه ” عصر خانواده” با اشاره به اینکه امکان استفاده از مجریان دیگری بخاطر برنامه ” عصر خانواده” وجود دارد، گفت: شیرین صمدی ممنوع التصویر نیست اما با او همکاری نمی‌کنیم.

1222271 856 - سکوت کاوه یغمایی به احترام درگذشتگان ساختمان پلاسکو/ تلویزیون با شیرین صمدی همکاری نمی‌کند
علی اکبر کریمی تهیه کننده برنامه تلویزیونی ” عصر خانواده” درگفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری ایرانی عکس گفت: شیرین صمدی که اجرای برنامه ” عصر خانواده” را بر عهده داشت ممنوع التصویر نیست و دلیل نوشتن مطلبی با چنین مضمونی را باید از خود او جویا شد.

وی ادامه داد: شیرین صمدی ممنوع التصویر نیست اما درشرایط کنونی با او همکاری نمی‌کنیم.

کریمی تصریح کرد: هم‌اکنون خانم بناکار اجرای برنامه ” عصر خانواده” را بر عهده دارد و درادامه روند این برنامه از مجریان دیگری هم استفاده می‌کنیم.

وی درادامه صحبت‌های خود اظهارکرد: بر اساس روال کاری که بخاطر خود ترسیم کرده‌ایم، به طور معمول پس از مدتی که موضوعات برنامه را واکنش می‌دهیم ، سعی می‌کنیم از مجری‌هایی استفاده کنیم که درباره آن موضوع تخصص کافی داشته باشند و با محورهای لازم آشنایی کامل داشته باشند.

تهیه کننده برنامه تلویزیونی ” عصر خانواده” خاطرنشان کرد: قرارداد من با تلویزیون بخاطر ساخت برنامه ” عصر خانواده” تا پایان سال ادامه دارد. این برنامه هر روز ساعت 17:30 تا 18:30 میهمان مخاطبان تلویزیون می‌شود.

**سینمای این روزها باب میل من نیست/درسینما و تلویزیون فقط نقش اول باز می‌کنم

بازیگران فیلم “محمد (ص)” گفت: به مدت یکسال تمام مشغول فیلمبردای سریال بروز خوب “درجستجوی آرامش” بودم که فیلمبرداری این اثر تا سه روز دیگر به پایان رسیده و پخش آن از پنجشنبه آغاز شده است.

1222275 606 - سکوت کاوه یغمایی به احترام درگذشتگان ساختمان پلاسکو/ تلویزیون با شیرین صمدی همکاری نمی‌کند
داریوش فرهنگ بازیگران صاحب سبک سینما و تلویزیون درگفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری ایرانی عکس، درخصوص کم‌کاری‌های اخیر خود درعرصه سینما گفت: من اتفاقاً کم‌کار نیستم. شاید درعرصه کارگردانی سینما کمتر کار کنم که آن هم دلایل خودش را دارد اما این سالها بیشتر به نقش درسینما و تلویزیون مشغول بوده‌ام.

وی درباره آخرین فعالیت خود درعرصه بازیگری افزود: به مدت یکسال تمام مشغول فیلمبردای سریال بروز خوب “درجستجوی آرامش” بودم که فیلمبرداری این اثر تا سه روز دیگر به پایان رسیده و پخش آن از پنجشنبه آغاز شده است.

بازیگران فیلم محمد(ص) درباره مضمون این سریال بروز ادامه داد: این اثر سریالی اجتماعی با موضوعی جذاب و بسیار به روز است. من پیشنهاد می‌کنم که حتماً این سریال بروز دیده شود زیرا توسط گروهی بسیار حرفه‌ای و با شور و انرژی فراوانی تولید شده است. دراین سریال بروز یکی از نقش‌های اصلی را بر عهده دارم. کلاً من به جز نقش اصلی نقش دیگری را نقش نمی‌کنم.

**رابطه عمق خرافات با سطح فرهنگ یک جامعه/ اصلی‌ترین دلیل شکل‌گیری خرافات چیست؟

درپرونده ویژه مذهبی این هفته خبرگزاری ایرانی عکس به موضوع “خرافات” و دلایلی که باعث شکل گیری آن می‌شوند، می‌پردازیم.

1222273 389 - سکوت کاوه یغمایی به احترام درگذشتگان ساختمان پلاسکو/ تلویزیون با شیرین صمدی همکاری نمی‌کند
به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری ایرانی عکس، با گذشت زمان و پیشرفت‌های انسان درامور مختلفی مانند علم و تکنولوژی، اما همواره خرافات و باور‌های خرافی درزندگی برخی انسان‌ها جریان دارد و ردپای آن از سال‌های قبل بر جای مانده است.

یکی از مهم‌ترین دلایل شکل گیری خرافات، کمبود اطلاعات و دربسیاری از موارد نداشتن آگاهی درباره مسائل مختلف است که خود باعث رقم خوردن چنین اموری می‌شود.

محمدرضا مرادی کارشناس علوم قرآنی درگفت و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری ایرانی عکس گفت: درحقیقت اصلی‌ترین دلیل شکل گیری خرافات نداشتن آگاهی توسط افراد است به خصوص زمانی که فقر اطلاعات دریک انسان بیشتر باشد، بیش از سایر مواقع شاهد رشد خرافه درمیان افراد هستیم.

وی ادامه داد: خرافه نوعی اعتقاد و باور است که هیچ گونه پایه و ریشه علمی ندارد و براساس اطلاعات قبلی و موضوعات ثابت شده، شکل نگرفته است. درواقع می‌توان گفت: بسیاری از افرادی که با باور‌ها و موضوع‌ای خرافی درگیر هستند، پیش از درگیر شدن ذهنشان با این موضوعات، حقیقت داشتن این موضوعات را به صورت مستند مشاهده نکرده اند.

این کارشناس علوم قرآنی تصریح کرد: به طور معمول خرافات درشرایط روی دادن یک اتفاق خاص یا درحالت استقبال از یک رویداد احتمالی به وقوع می‌پیوندد و درمورد اتفاقات پیش‌بینی نشده مطرح می‌شود و هیچ استدلال عقلی و منطقی نیز آن را نخواهد پذیرفت.

وی درادامه صحبت‌های خود اظهار کرد: دربسیاری از موارد، خیلی از انسان‌هایی که حتی خود را خرافی نمی‌دانند، درشرایط رو به رو شدن با خرافات، درمورد قبول کردن و یا قبول نکردن آن دچار تردید می‌شوند و حتی ممکن است با پذیرش چنین موضوعاتی، به وادی خرافه پرستی گام بگذارند.

مرادی توضیح داد: موضوع مهمی که درباره خرافات می‌توان به آن اشاره کرد، این است که، چون خرافات پایه علمی ندارد، نمی‌توان آن را رد و یا اثبات کرد به همین جهت چنین موضوع‌هایی به طور معمول خود را درشرایط بحرانی به ویژه درعرصه اجتماع نشان می‌دهند.

**سرنوشت جناب‌خان چه می‌شود

سرونوشت عروسک محبوب «جناب‌خان» هم‌اکنون درهاله‌ای از ابهام قرار دارد چرا که این عروسک هم‌اکنون زمان خود را صرف تبلیغات می‌کند.

1222276 850 - سکوت کاوه یغمایی به احترام درگذشتگان ساختمان پلاسکو/ تلویزیون با شیرین صمدی همکاری نمی‌کند
به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری ایرانی عکس، با جدا شدن عروسک دوست‌داشتنی «جناب‌خان» از فصل بروز برنامه تلویزیونی «خندوانه» رامبد جوان به‌دنبال راهی بخاطر پر کردن جای این عروسک بخاطر مخاطبان برنامه‌اش بود و دراین راستا 4 عروسک طراحی و به برنامه وارد شدند.

عروسک‌هایی که به «خندوانه» وارد شدند با وجود برخورداری از صداپیشه‌هایی قوی و مشهور، نتوانستند آنگونه که باید، رضایت مخاطبان را به‌دست آورند و به همین دلیل بیننده‌های تلویزیون پس از مدتی دیگر آن‌ها را ندیدند.

دراین مدت صاحب عروسک «جناب‌خان» نیز بیکار نماند و با بستن قرارداد با برخی از شرکت‌های تولیدکننده محصولات شوینده و بهداشتی، سعی کرد از عروسک و درمسیر تبلیغات کسب درآمد کند.

شاید مخاطبان «خندوانه» انتظار نداشتند تصویر عروسک محبوبشان را روی وسایل نقلیه و درحال تبلیغ برخی اقلام مصرفی ببینند اما این اتفاق افتاده است و این‌گونه فاصله این عروسک از دوستدارانش و همچنین قاب تلویزیون هر زمان بیشتر و بیشتر می‌شود.

مهم‌ترین نکته‌ای که درمسیر جدا شدن «جناب‌خان» از برنامه «خندوانه» وجود دارد کم شدن شمار بیننده‌های «خندوانه» است چرا که با حضور نداشتن «جناب‌خان» دراین برنامه خیلی از افرادی که پیش‌تر این برنامه را به دلیل حضور این عروسک دوست‌داشتنی تماشا می‌کردند،‌ دیگر چندان تمایلی بخاطر تماشای این برنامه ندارند.

**تدارک نمایشگاه تصاویر گروهی بخاطر ماه محرم/ به تکمیل تصاویر پانورامای ۸ کیلومتری پیاده‌روی اربعین فکر می‌کنم

مدیر خانه عکاسان ایران با اشاره به تدارک نمایشگاه تصاویر گروهی براری ماه محرم یا دهه اول ماه صفر گفت: به تکمیل تصاویر پانورامای ۸ کیلومتری پیاده‌روی اربعین فکر می‌کنم.

1222277 753 - سکوت کاوه یغمایی به احترام درگذشتگان ساختمان پلاسکو/ تلویزیون با شیرین صمدی همکاری نمی‌کند
سید احسان باقری مدیر خانه عکاسان ایران درگفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری ایرانی عکس گفت: به امید خدا اگر توفیق زیارت آقا امام حسین (ع) از سوی ایشان نصیبم شود، برنامه پیاده‌روی اربعین برایم برنامه‌ای ثابت است و دراین مراسم شرکت می‌کنم.

باقری با اشاره به تصاویر پانورامایی که از پیاده روی اربعین ثبت کرده است، تصریح کرد: همچنین یک تصاویر پانوراما نیز دردست دارم که حدود دو سال درگیر آن بودم و قرار بود بخاطر نمایش آن روی بیلبورد و یا شکل‌های دیگر نمایش، حمایت‌هایی صورت بگیرد.

وی درادامه صحبت‌های خود اظهار کرد: بخاطر نمایش این تصاویر پانوراما همواره درحال تلاش هستیم تا ببینیم چه اتفاقی رقم می‌خورد و هنوز مشخص نیست که آیا این تصاویر درماه محرم سال جاری نمایش داده می‌شود.

مدیر خانه عکاسان ایران یادآور شد: بخشی از دلیل نمایش ندادن تصاویر پانوراما تاکنون این است که از دید من، آن پروژه هنوز به پایان نرسیده است به این معنا که می‌تواند ادامه داشته باشد و بیش از 8 کیلومتر باشد.

ایرانی عکس/منبع

اشتراک گذاری مطلب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A