home بیوگرافی سیامک عباسی خوشبختیت آرزومه را طنین انداز می‌کند/ روز‌های خوب درگرگان رقم می‌خورد

سیامک عباسی خوشبختیت آرزومه را طنین انداز می‌کند/ روز‌های خوب درگرگان رقم می‌خورد


به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری ایرانی عکس، سیامک عباسی درسری بروز فعالیت‌های موسیقایی خود با مجموعه‌ای از آثار پرطرفدارش در این شهر گرگان روی صحنه می رود.

این خواننده موسیقی پاپ که درزمینه آهنگسازی هم فعالیت می کند و دربرخی مواقع ترانه قطعه‌هایش را هم می‌سراید، درکنسرت پیش روی خود مجموعه‌ای از قطعه‌های نخستین آلبوم خود با عنوان “خوشبختیت آرزومه” را همراه با تعدادی از دیگر آثارش روی صحنه می برد.

1234925 557 - سیامک عباسی خوشبختیت آرزومه را طنین انداز می‌کند/ روز‌های خوب درگرگان رقم می‌خورد

آلبوم “خوشبختیت آرزومه” از ۱۳ قطعه به نام‌های ” خوشبختیت آرزومه”، ” سقوط” ، عشق دور” ،‌” بارون” ، ” دریاچه نمک”، ” خوبه حال من” ، ” ترس” ، ” فلسفه‌های پوچ” ، ” بارون ( با زمینه الکترونیک)”، ” تن سپرده به باد” ، ” روزهای خوب” ، ” من انتخاب شدم” و ” دچار” تشکیل شده است.

یکی از فعالیت‌های سیامک عباسی که باعث تمایز کارهای او نسبت به دیگر هنرمندان می شود استفاده از تصاویر انیمیشنی است به گونه‌ای که او تلاش می کند بخاطر هر قطعه، تصاویری مرتبط با مضمون آن اثر را طراحی کند.

این هنرمند درمقطع دکترا و دررشته ادبیات فارسی تحصیل کرده و معتقد است اگر روزی قرار باشد بین سه رشته خوانندگی، آهنگسازی و ترانه سرایی یک مورد را انتخاب کند، به طور یقین آهنگسازی انتخاب او خواهد بود.

1234926 661 - سیامک عباسی خوشبختیت آرزومه را طنین انداز می‌کند/ روز‌های خوب درگرگان رقم می‌خورد

به تازگی رهبر ارکستر سیامک عباسی تغییرکرده و امیر عظیمی که پیش‌تر با او به عنوان رهبر ارکستر، نوازنده پیانو و ویلن روی صحنه حاضر می شد، دراجرای پیش رو این خواننده را همراهی نمی‌کند.

سیامک عباسی ۱۹ مرداد دردو نوبت ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ در این تالار فخر الدین اسعد شهر گرگان روی صحنه می رود.

گزارش از بهاره کنجکاوفرد

ایرانی عکس/منبع

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A