home اخبار روز شاهرودی: شام مشترک یک کار غیرحرفه‌ای است+عکس

شاهرودی: شام مشترک یک کار غیرحرفه‌ای است+عکس


bartarinha 1 70x70 - شاهرودی: شام مشترک یک کار غیرحرفه‌ای است+عکس

شاهرودی: شام مشترک یک کار غیرحرفه‌ای است

خبرگزاری فارس: رضا شاهرودی، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص دربی ۸۴ که فردا برگزار می‌شود، گفت: به نظر من شرایط پرسپولیس این روزها خیلی خوب است و روندی که این تیم طی می‌کند تا اینجا با موفقیت همراه بوده است. خود من بعد از بازی با تراکتورسازی به رختکن تیم رفتم و دیدم که بازیکنان اراده مصممی برای قهرمانی دارند. آنها بازی به بازی پیش‌ می‌روند و برانکو هم به خوبی حریفان را آنالیز می‌کند. البته با همه این شرایط دلیل نمی‌شود که دربی را یک بازی حساس ندانیم. دربی از قدیم همیشه بازی سخت و حساسی بوده و من معتقد هستم که اگر پرسپولیس همان بازی که مقابل تراکتورسازی را انجام داد فردا هم انجام بدهد می‌تواند با نتیجه ۲ بر صفر استقلال را شکست دهد. 

وی در پاسخ به این سؤال که ستاره‌های احتمالی پرسپولیس در بازی فردا چه بازیکنانی خواهند بود، ادامه داد: رامین رضاییان نشان داده چه به عنوان بازیکن ذخیره و چه به عنوان بازیکن فیکس داخل زمین باشد می‌تواند چهره تأثیرگذاری باشد. از طرف مقابل هم فکر می‌کنم مهدی رحمتی ستاره استقلالی‌ها در بازی فردا باشد.

شاهرودی در مورد اینکه به نظر شما دربی ۸۴ برنده دارد یا خیر، تصریح کرد: من فکر می‌کنم دربی برنده خواهد داشت و پیش‌بینی من هم برد پرسپولیس است. این تیم فوتبال شناوری انجام می‌دهد و می‌بینید که هافبک‌ها در زمان حمله و دفاع به خوبی اضافه می‌شوند. از طرف دیگر پرسپولیس در نیم‌فصل دوم تاکنون گلی نخورده و این نشان‌دهنده وضعیت خوب خط دفاعی و دروازه این تیم است. این چند دلیل به نظر من باعث می‌شود تا بتوانیم پرسپولیس را برنده بازی بدانیم. 

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در مورد غیبت کمال کامیابی‌نیا در این بازی به دلیل محرومیت، گفت: به نظرم اگر کمال بازی می‌کرد وضعیت پرسپولیس خیلی بهتر می‌شد چون او می‌تواند جنگ‌های وسط زمین را به خوبی برنده شود اما به هر حال برانکو قطعاً چند جایگزین برای این بازیکن خواهد داشت. فکر می‌کنم بازیکنانی مثل فرشاد احمدزاده، حسین ماهینی و … به خوبی می‌توانند جای کامیابی‌نیا را پر کنند. به هر حال تصمیم با برانکو است و او قطعاً بهترین بازیکن را در این پست استفاده خواهد کرد.

وی در مورد وضعیت تیم استقلال هم افزود: اوایل امسال استقلال شرایط خوبی نداشت اما به نظرم نفرات پرسپولیس و تجربه آنها به بازیکنان استقلال می‌چربد. بازیکنان استقلال دونده و جوان هستند و به نظرم استقلالی‌ها این روزها توانسته‌اند به خوبی خودشان را پیدا کنند. با این همه پرسپولیس وضعیت بهتری نسبت به استقلال دارد و برانکو هم قطعاً آنالیز خوبی انجام داده است. امیدوارم پرسپولیس برنده این بازی باشد. 

شاهرودی در مورد حمایت پیشکسوتان از پرسپولیس در این شرایط حساس لیگ هم ادامه داد: به هر حال ما پیشکسوتان خودمان زمانی در این تیم بازی می‌کردیم و شرایط پرسپولیس را کاملاً می‌دانیم از دوستان و پیشکسوتان دیگر هم می‌خواهم اگر فرصت دارند با حضور در تمرینات و بازی‌های پرسپولیس از این تیم حمایت کنند. هواداران هم از حضور پیشکسوتان راضی هستند و در بازی با تراکتورسازی دیدم که چقدر از دیدن علی کریمی، من و مهرداد میناوند خوشحال هستند. قطعاً این حمایت‌ها می‌تواند روحیه بازیکنان و مربیان را بالا ببرد آن هم در این شرایط حساس که پرسپولیس نیاز به حمایت دارد. 

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در ادامه درباره دورهمی و شام مشترکی که بازیکنان پرسپولیس و استقلال چهارشنبه شب صرف کردند که این موضوع باعث انتقاد اهالی فوتبال و پیشکسوتان شده بود، گفت: زمانی که ما هم بازی می‌کردیم یکی، دو بار از این اتفاقات رخ داد اما شما هیچ کجای دنیا نمی‌بینید که از این کارها انجام بدهند. آیا در بازی رئال مادرید و بارسلونا هم بازیکنان شام مشترک می‌خورند؟ به نظر من فوتبال ما حرفه‌ای شده و این مسائل اصلاً خوب نیست. کدام تیم در دنیا را می‌شناسید که با رقیبش شام مشترک بخورد؟ این مسائل منسوخ شده است و به نظرم این اتفاق اصلاً حرفه‌ای نبوده است. 

مطالب روز جدید را با ofoghfun.com دنبال کنید
از بقیه مطالب دیدن فرمایید
bartarinha 1 - شاهرودی: شام مشترک یک کار غیرحرفه‌ای است+عکسمنبع

دیدگاهتان را بنویسید

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A