home دسته‌بندی نشده شغل های فرمایشی و کارمندان مفت خور

شغل های فرمایشی و کارمندان مفت خور

می نویسم کارمند و شما بخوانید ارباب !   

مینویسم مشاغل آزاد و شما بخوانید رعیت

اینکه کشورم ۲٫۵ میلیون کارمند ( ارباب ) دارد و الباقی رعیت و رعیت زاده هستند دروغ نیست .  گاهی به خان ها فحش می دهند و نفرین میکنند و اما شمایی که مسول امضای چهاردهم پروانه ساختمانی شهرداری عمبر آباد سفلی هستی ! شمایی که با تلفن نماینده مجلس شهرتون یا سفارش امام جمعه یا نامه از وزیر یه شغل برات ساختن ، شما که مستقیم بر سر سفره ی بیت الحال نشستی و بی واسطه و پر اشتهاد در حال چپاول هستی ! شما ای کاش حداقل عرضه ی خان ها را در غارت داشتی و یک دل شیر میخواست !!!  و اما حالا به دل شیر نیازی نیست ، کافیست نمازت را سر وقت بخوانی ، کافیست چند ماهی قالب عوض کنی … 

شمایی که مسول مهر و امضای ِ چهاردهم شهرداری عمبر آباد سفلی هستی ، بی جا میکنی برای ارباب رجوع (رعیت ) ها قیافه میگیری ، تویی که اگه نبود این شغل سفارشی الان داشتی از باغ مردم میوه میدزدیدی که … بحمدالله شما بر سر سفره ی انقلابی و رعایا باید از خورده غذای شما شکم زن و بچشون رو سیر کنند . 

به لطف رانت و بی قانونی و بی صاحابی مملکت هر کارمند ِ جزیی را که میبینی با همان آب باریکه ( رود خروشان !) اکنون دو جای شهر خانه دارد و چندصد میلیون در بانک هایی که ربا بخورند ! 

اینور دنیا اوضاع خوب نیست ، گاهی دلم میخواهد از اینجا بروم به هرجایی که قانون حاکم باشد حتی اگر کافر باشند 

اَحسَنُ العَدلِ نُصرَةُ المَظلومِ؛

بهترين عدالت يارى مظلوم است.

آیا اینگونه است ؟ بخدا قسم بی کس و کار باشی برای یک دانه آجر دزدی ۱ سال باید بری زندان و اگه سفارش بشی بیت الحال را هم که ببلعی کسی کاری بهت نداره 

آیا عدالت این است که  نخبه های این مملکت در آمریکا و کانادا در غربت و تنهایی به سختی سر کنند و انطر هایی که حتی آقازاده هم نیستند و بلکه سفارش شده های یالقوزی هستند که در پایین ترین سطح شعور و فرهنگ به سر میبرند ، تمامیه کرسی های اداری و دانشگاهی را اشغال کنند ! 

اسْتِعْمَالُ الْعَدْلِ وَ الْإِحْسَانِ مُؤْذِنٌ بِدَوَامِ النِّعْمَةِ

به كارگيرى عدل و احسان و نيكويى موجب دوام و باقى ماندن نعمت مى شود .

 وآیا بی عدالتی و حق خوری و ظلم مداوم باعث چه میشود؟؟؟ 

أَوَّلُ مَن يَدخُلُ النّارَ أَميرٌ مُتَسَلِّطٌ لَم يَعدِل، و َذو ثَروَةٍ مِنَ المالِ لَم يُعطِ المالَ حَقَّهُ وَ فَقيرٌ فَخورٌ؛


اولين كسى كه به جهنم مى ‏رود فرمانرواى قدرتمندى است كه به عدالت رفتار نمى‏ كند و ثروتمندى كه حقوق مالى خود را نمى ‏پردازد و نيازمند متكبر.

به امید اون روزی که اینها را با چشمانم ببینم . 

به آقازاده ها و گردن کلفت های مملکت کاری ندارم ، به همین الاغ هایی کار دارم که در در پایین ترین سطوح یک شغل سفارشی گرفته اند و مردم ( رعایا ) را به پشم گوسفند هم حساب نمیکنند و ببینید همین شغل های سفارشی چه قدر در طولانی شدن روند کارهای اداری مردم تاثیر دارد . لعنت خدا بر مسببینش … 

آقایان دولتی … کارمندان نزول خانه های اسلامی ( بانک) شمایی که ۸۵ درصد منابع قرض الحسنه را که برای اشتغال زایی و غیره تخصیص داده شده را به جیب میزنید !

شما جز حرامخوارانی که متضرر میشوند کسی نیستید ، لطفا از جلد کت و شلوار هاکوپیان و ادکلن های گران قیمت خودتان بیرون بیایید و یه کم از نزدیک تر خودتون رو بو کنید ، بوی تعفن میدهید ! بوی مال حرامی که در شکم های شما انباشته شده است ، بوی ِ لجن میدهید !   

12446271 1087549121266512 2097052194 n - شغل های فرمایشی و کارمندان مفت خور

به زودی به خدمت شما بانکدارها میرسم … 

ولی الاحساب بگویم چرا مردم از این سیستم آلوده راضی هستند ؟ 

چون اکثریت مردم یک یا چندین نفر از افراد بی عرضه اقوامشون رو با سفارش و پارتی سر کارهای دولتی نشانده اند و بی دردسر دارن از سفره ی انقلاب شیشلیگ میزنن !  پس اعتراضی هم ندارند چون خودشون آلوده هستند

شمایی که داری از کاری که با پارتی جور کردی نون میخوری، داری حروم میخوری ، داری حق اون نخبه ای رو میخوری که از مملکت رفته ! این دنیا اینقدر ارزش داره؟

مانده ام با مردمی که یا درگیر نزول خوری بانکها هستند ، یا مشاغل حرام سفارشی را تصرف کرده اند چطور باید از عدالت صحبت کرد ؟ 

نوشته شغل های فرمایشی و کارمندان مفت خور اولین بار در ایرانی عکس پدیدار شد.


منبع:papika.ir
گرداوری :ایرانی عکس

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A