home اخبار روز شنیدن این جمله ها از زبان شوهر خطرناک است

شنیدن این جمله ها از زبان شوهر خطرناک است


شنیدن این جمله ها از زبان شوهر خطرناک استReviewed by Omid on Feb 1Rating: ۵.۰

این جمله های شوهر خبر از چه چیزی میدهد؟

رابطه زناشویی رابطه پیچیده ای است. مسایل ظریف بی شماری وجود دارد که با رعایت نکردن آنها یک مساله کوچک، می شود یک دعوای بزرگ. می شود یک بحث و مشاجره بیهوده. زن و شوهرها باید مسایلی را در زندگی بدانند و رعایت کنند که بتوانند برای سال های طولانی در کنار هم لحظه های شاد و عاشقانه ای را داشته باشند.

جمله های منفی به راحتی ازدواج هایی که سالیان سال ادامه داشته اند را ویران می کند. اگر ارتباط و احترام بین شما و همسرتان ضعیف تر شده است، احتمالاً نگران زندگی زناشویی تان شده اید.

%D8%AC%D9%85%D9%84%D9%87 %D9%87%D8%A7%DB%8C %D8%B4%D9%88%D9%87%D8%B1 - شنیدن این جمله ها از زبان شوهر خطرناک است

جمله های خطرناک شوهر

برای داشتن ازدواج بادوام، محکم و شاد، سه چیز باید بین شما ماندگار باشد:ارتباط کلامی، احترام متقابل و تعهد.

اگر شوهر شما مدام این جملات را به زبان می آورد، راحت با او درمورد احساسی که این جملات در شما ایجاد می کند، با او حرف بزنید. او باید درکتان کند و به احساسات و نظرات شما احترام بگذارد.

۱. «حوصله ام سر رفته!»

گاهی اوقات ایجاد تغییر و وقفه در برنامه عادی روزانه خیلی خوب است. از خودتان بپرسید که آیا از برنامه عادی تان در رابطه راضی هستید؟ فکر می کنید شوهرتان راضی است؟ خیلی مهم است که هر از گاهی برنامه ها و فعالیت های متفاوتی در رابطه تان داشته باشید تا عشقتان قوی تر شده و ارتباط احساسی بینتان عمیق تر شود.

۲. «تو هیچوقت حرف های منو نمی فهمی» یا «تو منو درک نمیکنی»

زن ها و مردها به طریقی متفاوت فکر می کنند. به همین دلیل گاهی اوقات ارتباط بین یک زوج پیچیده می شود. اگر شوهر شما شکایت دارد که شما هیچوقت حرف او را متوجه نمی شوید یا درکش نمی کنید، وقت بگذارید و خوب به حرف هایش گوش کنید. خوب گوش کردن برای دوام هر رابطه ای اهمیت دارد.

۳. «تو هیچوقت عوض نمیشی»

تغییر سخت است. اما اگر شوهر شما مدام شکایت دارد که شما قادر به عوض شدن نیستید، با او درمورد اینکه چرا کارهایی که مورد پسند او نیست را آنطور انجام می دهید. حرف زدن درمورد این موضوعات و استدلال منطقی شما باعث خواهد شد که درکتان کند.

۴. «تو چرا مثل …. نیستی؟»

مقایسه کردن روابط را ویران می کند. اگر شوهر شما مدام شما را با مادر، دوستان، خواهرها یا زنان دیگر مقایسه می کند، یعنی به آنچه هستید ارزش نمی گذارد. به این وضعیت خوب فکر کنید و تصمیمی بگیرید که برای سلامتی و خوشبختی تان بهتر باشد.

۵. «تو دیگه اون آدمی که من عاشقش شدم نیستی»

تغییرات فیزیکی، احساسی و عقلانی با گذشت زمان ایجاد می شود. اگر شوهرتان مدام از این جمله استفاده می کند، متوجه نیست که خودش هم دیگر آن فردی که شما عاشقش شده بودید نیست. غیرممکن است که در طول سال ها هیچ تغییری نکنید.

برای داشتن ازدواجی موفق، شما باید هر دو کنار هم رشد کرده و تغییر کنید و بعنوان یک زوج به این تغییرات همدیگر احترام بگذارید.

۶. «هر چی تو بگی درسته» یا «هر جور خودت دوست داری»

این عبارات نشان دهنده فقدان علاقه به کارهای شماست. دلیلش این نیست که شما بر رابطه مسلط هستید و او تابع نظرات شماست. دقیقاً برعکس! این رفتار ادامه دار نشان دهنده فقدان علاقه و هیجان در ازدواج شماست.

رمز داشتن ازدواجی موفق، رسیدگی به مسائل جزئی و کوچک نیست، بلکه اعتماد کردن به هم و حرف زدن با همدیگر است. برای حل مشکلاتتان با هم وقت بگذارید تا بتوانید زندگی شاد را کنار هم تجربه کنید.

شنیدن این جمله ها از زبان شوهر خطرناک استمنبع

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A