home تلگرام شهرک باستی هیلز لواسان شهرکی لاکچری با قصرهای رویایی

شهرک باستی هیلز لواسان شهرکی لاکچری با قصرهای رویایی

شهرک باستی هیلز لواسان شهرکی لاکچری با قصرهای رویایی و آدرس و صاحبان و اسامی مالکان این شهرک سوپرلاکچری و ماجرای افشاگری صدرالساداتی و تصاویر لورفته داخل ویلاها را در مجله شبونه بخوانید.

شهرک باستی هیلز لواسان

گفته می شود که این شهرک در سال ۱۳۸۰ توسط فردی به نام غ-م مالک اراضی بوده ساخته شده است.
این شهرک به شهرک پر از تخلف معروف شده است.

lavasan basti hilz 1 - شهرک باستی هیلز لواسان شهرکی لاکچری با قصرهای رویایی

آدرس شهرک باستی هیلز لواسان

مهدی صدرالساداتی طلبه افشاگر زندگی اشرافی چهره های معروف و سیاسی در اینستاگرام این افشاگری را کرده و پرده از تخلفات و مالکین این شهرک لاکچری برداشته است.
نام شهرک را با تقلید و کپی برداری از بورلی هیلز لس آنجلس ایالات آمریکا گرفته شده و به باستی هیلز لواسان نامگذاری شده است.
منطقه‌ای اشرافی و سوپر لاکچری که اجازه ورود هیچ شهروندی به آنجا داده نشده و شهروندان و مردم عادی حق ورود و تردد به آنجا را ندارند.
در این شهرک ویلا‌هایی اشرافی و سوپر لاکچری در بالای کوه ساخته شده است.

lavasan basti hilz 4 - شهرک باستی هیلز لواسان شهرکی لاکچری با قصرهای رویایی

تصاویر لورفته از داخل ویلاهای شهرک باستی هیلز لواسان

مدتی است که ساخت و سازهای عجیب و غریب زیرگوش تهران جنجالی شده و ویلا‌های چند هزارمتری و قصر‌های رویایی مانند قارچ از گوشه و کنار مناطق خوش آب و هوای تهران در دل و بالای کوه سبز شده است.
لواسان یکی از ییلاقات قدیمی تهران است که افراد مرفه و پولدار و اعیان های بعد از انقلاب به این مکان برای ساخت ویلا و اسکان در منطقه خوش آب و هوا هجوم بردند.خبرهای بدون سانسور

lavasan basti hilz 3 - شهرک باستی هیلز لواسان شهرکی لاکچری با قصرهای رویایی

صاحبان شهرک باستی هیلز لواسان چه کسانی هستند

شهرک باستی هیلز منطقه‌ای چند هکتاری که تا همین چند سال پیش خارج از محدوده لواسان بود، اما در یک چشم به هم زدن تبدیل به واخ ها و قصرهای رویایی شده که مردم عادی حتی خوابش را هم نمیتوانند ببینند چه برسد به دیدن و تماشا
داشتنش پیشکش…

lavasan basti hilz - شهرک باستی هیلز لواسان شهرکی لاکچری با قصرهای رویایی

واکنش امام جمعه لواسان

امام جمعه لواسان با انتقاد شدید نسبت به شکل گیری چنین شهرکی می‌گوید: «همه مسئولان و افرادی که در این مدت در لواسان حضور داشتند از شهرداری گرفته تا شواری شهر همه مقصراند و دستگاه قضا و دادگاه باید تخلف‌های صورت گرفته را روشن کند. این که ماده ۱۰۰ در ازای دریافت پول به جای ۹۰۰ متر زیربنا با ۲ تا ۴ هزار متر زیربنا موافقت کند بی معنی است.

چندتا ستاره بهش میدی؟

[Total: 11 Average: 2.5]


گرداوری :شبونه
گرداوردی مطلب مورد نظر توسط:علی نادری

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A