home بیوگرافی شیطان به جلدم رفته بود +عکس

شیطان به جلدم رفته بود +عکس

متهم به قتل اهورا در تازه‌ترین اعترافات خود مدعی شد در زمان جنایت شیطان به جلدش رفته بود.

به گزارش جام‌جم، مجتبی ۳۰ ساله متهم است، روز شنبه پسر دو سال و‌هشت ماهه همسر صیغه‌ای‌اش را پس از کودک‌ آزاری به قتل رسانده است.

 

او در ابتدا منکر آزار و قتل پسربچه بود، اما در ادامه لب به اعتراف گشود و به کودک‌ آزاری منجر به قتل اعتراف کرد.

 

این درحالی بود که معاون بهزیستی استان گیلان اعلام کرد، پزشکان پس از معاینه پیکر اهورا، تجاوز به پسربچه را تائید کرده‌اند؛ موضوعی که دادستان مرکز استان گیلان اظهارنظر قطعی درباره آن را منوط به گزارش پزشکی قانونی اعلام کرد.

 

اعترافات قاتل

حجت‌الاسلام مصطفوی‌نیا افزود: متهم روز حادثه به خیابان می‌آید و با سر و صدا از اهالی کمک می‌خواهد. با حضور اهالی، پسربچه به بیمارستان منتقل می‌شود که در آنجا فوت می‌کند. مرد جوان در همان لحظات اولیه دستگیر و منکر قتل می‌شود، اما در ادامه به کودک‌آزاری و قتل اعتراف کرد.

 

وی ادامه داد: متهم درباره انگیزه‌اش از قتل اهورا مدعی شده، شیطان به جلدم رفته بود و از من می‌خواست پسربچه را بکشم. من هم تحت تاثیر آن مرتکب قتل شدم. این درحالی است که متهم، مشکل روحی و روانی و اعتیاد ندارد. به او تفهیم اتهام شده و در بازداشت به سر می‌برد.

 

دادستان رشت درباره علت مرگ نیز گفت: موضوع مرگ بر اثر تجاوز از سوی پزشکی قانونی تائید نشده و در گزارش پزشکی قانونی علت مرگ ضربه مغزی اعلام شده است. همچنین روی دست و پای کودک آثار سوختگی وجود دارد که سوختگی روی پا قدیمی است.

 

به گفته مصطفوی‌نیا، مادر اهورا شاکی پرونده است و خبر بازداشت او صحت ندارد.

 

۲ ماه اهورا را ندیدم

پدر اهورا نیز در حاشیه مراسم تشییع پیکر پسر بچه‌اش خواستار مجازات مجتبی و همسر سابقش شد و گفت: همسرم دو ماه اجازه دیدن اهورا را به من نمی‌داد و دلیل آن هم کودک‌ آزاری‌های مجتبی بود. او بدن پسرم را با سیگار سوزانده بود. بیشتر از مجتبی از همسرم شکایت دارم. او به‌رغم گزارش پزشکی قانونی همچنان از متهم دفاع می‌کند.

 

وکیل پدر اهورا هم گفت: موکلم و همسر سابقش در صحبت‌هایشان درباره بازپس‌گرفتن حضانت اهورا صحبت کرده بودند و قرار بود موکلم کارهای قانونی این موضوع را به دلیل عدم صلاحیت مادر در نگهداری از کودک به‌عهده بگیرد، اما حادثه رخ‌داده مانع اقدامات قانونی شد.

11122 - شیطان به جلدم رفته بود +عکس

با سیگار «اهورا » را سوزاندم

مرد جوان خونسرد روی صندلی نشسته و آرام صحبت می‌کند. اصرار دارد قصد قتل نداشته و اهورا را مثل دختر ۲.۵ ساله خود دوست داشته است. درحالی با اتهام کودک‌ آزاری منجر به قتل روبه‌رو شده که همسرش برای او درخواست قصاص کرده است.

 

چطور با مادر اهورا آشنا شدی؟

در اینستاگرام با هم آشنا شده و صحبت کردیم. بعد هم ۲۴ تیر امسال به عقد موقت من درآمد.

 

با اهورا مشکلی داشتی؟

نه او را مثل دختر ۲.۵ ساله خودم دوست داشتم. هر وقت دخترم پیش من می‌آمد، او و اهورا را به گردش می‌بردم.

 

درباره روز حادثه بگو.

ظهر همسرم از محل کارش به خانه آمد و ناهار خورد و رفت. من به اتاق اهورا رفتم. در رختخوابش دراز کشیده بود. دو ضربه به پشت سرش زدم که سرش به دیوار خورد.

 

چرا این کار را کردی؟

سکوت متهم

 

پیش از این هم او را شکنجه کرده بودی. طوری که روی دست و پایش آثار سوختگی بود. همسرت متوجه این کودک‌آزاری‌ها نشده بود؟

با سیگار دو بار او را سوزاندم. همسرم هم در خانه بود و می‌دانست.

 

پشیمانی؟

خیلی، من قصد کشتن او را نداشتم. خودم هم دختری همسن او دارم.

 

از شکایتم کوتاه نمی‌آیم

مادر اهورا هیچ وقت فکر نمی‌کرد آشنایی با مرد جوان در فضای مجازی و ازدواج با او به قیمت جان پسرش تمام شود. او حالا درخواست قصاص کرد و می‌گوید فقط اشد مجازات می‌خواهد.

 

چند وقت است با متهم ازدواج کرده‌ای؟

من و او در فضای مجازی آشنا شدیم. چند ماه حرف زدیم تا بیشتر با هم آشنا شویم. او اصرار به عقد دائم داشت که خانواده‌ام به خاطر شکست قبلی من مخالفت کردند. قرار شد یک سال عقد موقت باشیم تا از همدیگر مطمئن شویم. از ۵ مهر هم او به خانه من آمد.

 

چطور متوجه حادثه شدی؟

ساعت ۳ بعدازظهر شنبه، همسرم با من تماس گرفت و ادعا کرد اهورا در دستشویی زمین خورده و او را به بیمارستان می‌برد. من هم از محل کارم سریع راهی بیمارستان شدم. ابتدا پسرم را به بیمارستان رازی و بعد پورسینا بردیم. ساعت ۹ صبح روز بعد هم اهورا فوت کرد.

 

چه درخواستی داری؟

نمی‌توانم از کسی که این بلا را به سر پسرم آورده بگذرم و فقط اشد مجازات می‌خواهم. اهورا آزاری برای کسی نداشت و از شکایتم کوتاه نمی‌آیم. قاتل او باید قصاص شود.


منبع:newsair.ir
گرداوری :ایرانی عکس

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A