home دسته‌بندی نشده طارمی و منشا در این ترکیب اصلی، زوج رویایی بالاخره رونمایی شد

طارمی و منشا در این ترکیب اصلی، زوج رویایی بالاخره رونمایی شد


perspolis.JPG5  - طارمی و منشا در این ترکیب اصلی، زوج رویایی بالاخره رونمایی شد

به نقل از ایرانی عکس، برانکو ایوانکوویچ در این دیدار مقابل تراکتورسازی از نفراتی استفاده کرده که برخلاف مسابقه قبلی این بار دو بازیکن جدید در این ترکیب اصلی تیم به میدان رفته اند.

شجاع خلیل زاده مانند دانلود بازی فولاد فیکس است و گادوین منشا هم در این نوک خط حمله زوج طارمی شده است تا دو بازیکن جدید این فصل پرسپولیس در این کنار ۹ بازیکن دیگر ترکیب اصلی را تشکیل دهند.

با توجه به غیبت سیدجلال حسینی، از محمد انصاری و خلیل زاده در این قلب خط دفاعی استفاده شده و برانکو باز هم از ماهینی در این سمت چپ خط دفاع استفاده می کند و شایان مصلح که در این سوپرجام فیکس بود دانلود بازی نمی کند.

صادق محرمی هم مدافع راست فیکس تیم برانکو شده است. کمال کامیابی نیا همچون سیدجلال حسینی بخاطر کسب بهبودی کامل و جلوگیری از تکرار مصدومیت نیمکت نشین است و ربیع خواه بخاطر چهارمین بار در این دو فصل اخیر به عنوان هافبک دفاعی در این پست اصلی خودش دانلود بازی می کند.

مسلمان، احمدزاده و امیری سه بازیکن برانکو در این بخش تهاجمی خط هافبک هستند و با توجه به محرومیت علیپور از منشا در این ترکیب اصلی در این کنار طارمی استفاده شده و باید دید زوج طارمی و منشا که خیلی ها از ابتدای فصل نقل و انتقالات منتظر شکل گیری آن بودند چه عملکردی خواهد داشت و می تواند این حجم بالا از انتظارات را برآورده کند و یا نتیجه ای کاملا معکوس خواهد داشت.

جمع اوری: ۹۰tvجمع اوری

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A