خانه » اخبار روز » طالع بینی هفتگی عشق (بیست و سوم تا سی ام بهمن)+عکس

اطلاعیه سایت

طالع بینی هفتگی عشق (بیست و سوم تا سی ام بهمن)+عکس

طالع بینی هفتگی عشق (بیست و سوم تا سی ام بهمن)+عکس


طالع بینی هفتگی عشق (بیست و سوم تا سی ام بهمن)

ستاره های آسمان هر روز در حال تغییر و جا به جایی هستند. مکان سیارات را کشف کنید تا تاثیرشان را در طالع و دنیای اطراف خود ببینید.

zodiac 1 1 - طالع بینی هفتگی عشق (بیست و سوم تا سی ام بهمن)+عکس

فروردین

در موقعیتی قرار می گیرید که هر چه از زندگی عاشقانه می خواستید به دست می آورید. در واقع شاهزاده یا پرنسس رویاهای تان به شما نشان می دهد که تا چه اندازه برایش مهم هستید. یکی از دلایلی که باعث می شود بهترین هفته را داشته باشید این است که محبوب تان یکی از رویاهای تان را به واقعیت مبدل می کند.

zodiac 2 1 - طالع بینی هفتگی عشق (بیست و سوم تا سی ام بهمن)+عکس

اردیبهشت

زندگی عاشقانه شما آرام تر از همیشه است. اما محبوب هنوز هم نقش حامی را در زندگی تان ایفا می کند. او ممکن است راهنمای شما باشد و به شما کمک کند بتوانید خودتان را بالا بکشید و به یک موقعیت شغلی بی نظیر برسید. پیشرفت های شما برای او تهدید به حساب نمی آید بلکه همچنان مشوق و حامی شما می ماند.

zodiac 3 1 - طالع بینی هفتگی عشق (بیست و سوم تا سی ام بهمن)+عکس

خرداد

درست است که سیاره مشتری در بخش عشق واقعی طالع شما قرار دارد اما نمی تواند تاثیر زیادی روی روابط عاشقانه شما بگذارد. سیاره مشتری ظرفیت شما را برای لذت بردن از تمام اتفاقات زندگی عاشقانه بالا می برد. روی توانایی های محبوب متمرکز می شوید و او را به عنوان یک فیلسوف، پروفسور یا حتی یک مربی معنوی می بینید.

zodiac 4 1 - طالع بینی هفتگی عشق (بیست و سوم تا سی ام بهمن)+عکس

تیر

شما و محبوب در مسائل رابطه ای به پیشرفت چشمگیری می رسید. اگر تا کنون ابراز احساسات نمی کردید این هفته گفتگوهای صمیمانه ای با هم خواهید داشت. دیگر در بازگو کردن مسائل زناشویی به خودتان تردید راه نمی دهید. دیگر چیزی را از دست نمی دهید فقط به دست می آورید و در نهایت از محکم بودن روابط تان اطمینان حاصل می کنید.

zodiac 5 1 - طالع بینی هفتگی عشق (بیست و سوم تا سی ام بهمن)+عکس

مرداد

این جمعه ماه گرفتگی در نشانه شما باعث می شود که در مقابل محبوب خود واقعی خودتان باشید. شاید تا کنون فکر می کردید برای دوست داشته شدن باید شخصیت بزرگ و متفاوتی داشته باشید اما دیگر متوجه شده اید که همسرتان شما را برای آن چیزی که در واقع هستید دوست دارد نه برای آنچه که وانمود می کنید.

zodiac 6 1 - طالع بینی هفتگی عشق (بیست و سوم تا سی ام بهمن)+عکس

شهریور

مدتی است احساس می کنید کسی شما را دوست ندارد و این شما را درگیر خود کرده است. اما این هفته پیشرفت غیر منتظره ای را تجربه خواهید کرد. بعد از ماه گرفتگی در روز جمعه تمام چیزهایی که شما را از عشق دور کرده بود را رها می کنید. یکی دیگر از اتفاقات این هفته این است که دیگر تشخیص می دهید نباید دنبال آن فردی که دوستش دارید ولی در دسترس تان نیست بیفتید. زیرا قلب شما مستحق عشقی متقابل است.

zodiac 7 1 - طالع بینی هفتگی عشق (بیست و سوم تا سی ام بهمن)+عکس

مهر

زندگی عاشقانه تان سیر مثبتی را این روزها طی خواهد کرد. روابط بین شما و محبوب بسیار خاص و گرم می شود و هیچ کدام از بیان کردن مسائل به خودتان تردید و خجالت راه نمی دهید. یکی از آرزوهای قلبی تان به حقیقت می پیوندد و این را مدیون محبوب تان هستید.

zodiac 8 1 - طالع بینی هفتگی عشق (بیست و سوم تا سی ام بهمن)+عکس

آبان

این هفته برای خانواده یک سورپرایز دارید. این سورپرایز بی نظیر برای اعضای خانواده غیر قابل پیش بینی است. از این که می توانید برای کسانی که دوستشان دارید کاری انجام دهید لذت می برید. این هفته تصمیم می گیرید که خانه ای فراهم کرده و زندگی مشترک تان را آغاز کنید.

zodiac 9 1 - طالع بینی هفتگی عشق (بیست و سوم تا سی ام بهمن)+عکس

آذر

گفتگوی بین شما و دوستان تان بیشتر در رابطه با مسائل عاشقانه و رابطه ای است. در نتیجه راه حل های مبتکرانه ای برای حل مشکلات رابطه ای به همدیگر ارائه می دهید. این هفته بهترین زمان برای برنامه ریزی تفریح دوستانه با دوستان خودتان و همسرتان است.

zodiac 10 1 - طالع بینی هفتگی عشق (بیست و سوم تا سی ام بهمن)+عکس

دی

شما و همسرتان به پیشرفتی عالی در زمینه مسائل مالی می رسید. قرض ها و بدهی ها را می پردازید و دیگر می توانید روی مسائل مالی آینده برنامه ریزی کنید. مسئله ای که مدت هاست از آن ترس دارید و به همسرتان بازگو نکرده بودید را بیان می کنید و به این نتیجه می رسید که ترس تان بی دلیل بوده است.

zodiac 11 1 - طالع بینی هفتگی عشق (بیست و سوم تا سی ام بهمن)+عکس

بهمن

این هفته ماه گرفتگی در بخش مشارکت طالع تان منجر به نقطه عطفی در زندگی عاشقانه تان می شود. این ماه گرفتگی تعیین می کند که هر تغییری که بین شما و محبوب اتفاق بیفتد شما را به هم نزدیک تر می کند. به قدری که احساس تکامل می کنید. اگر مدت هاست بنابر دلایلی از هم جدا شده اید هم اکنون به هم می پیوندید.

zodiac 12 1 - طالع بینی هفتگی عشق (بیست و سوم تا سی ام بهمن)+عکس

اسفند

این هفته بحث ها و مکالمات محرمانه ای بین شما و محبوب پیش خواهد آمد و تا هفته آینده ادامه خواهد داشت. ممکن است به فکر یک تغییر نوآورانه و جدید در زندگی بیفتید و در حالیکه مشغول برنامه ریزی هستید آن را به کسی اعلام نمی کنید.منبع

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A