home بیوگرافی طنین خوشبختیت آرزومه در تهران پیچید/ خواننده پاپ با طرفدارانش دیدار کرد

طنین خوشبختیت آرزومه در تهران پیچید/ خواننده پاپ با طرفدارانش دیدار کرد


به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری ایرانی عکس، سیامک عباسی خواننده جوان موسیقی پاپ در جدیدترین سری فعالیت‌های موسیقایی خود با طرفدارانش در سالن میلاد نمایشگاه دیدار کرد.

یکی از ویژگی‌هایی که باعث ایجاد تفاوت در کنسرت این خواننده جوان موسیقی پاپ نسبت به سایر هنرمندان می‌شود، استفاده از تصاویر انیمیشنی است به گونه‌ای که تقریبا برای هر قطعه، تصویر انیمیشنی مربوط به خود، تدارک دیده شده است.

 

1276906 528 - طنین خوشبختیت آرزومه در تهران پیچید/ خواننده پاپ با طرفدارانش دیدار کرد

 

 

آلبوم “خوشبختیت آرزومه” ۱۳ قطعه دارد که “سقوط”، “عشق دور”، “بارون”، “دریاچه نمک”، “خوبه حال من”، “ترس”، “فلسفه‌های پوچ”، “بارون”، “تن سپرده به باد”، “روز‌های خوب”، “من انتخاب شدم”، “دچار” و “خوشبختیت آرزومه” قطعه‌های این اثر موسیقایی را تشکیل می‌دهند.

 

آهنگسازی قطعه‌ها را سیامک عباسی و امیر عظیمی برعهده داشته اند که البته عباسی بیشتر ترانه سرایی‌ها و تنظیم بعضی از قطعه‌ها را نیز انجام داده است. آرون حسینی، اشکان آبرون، کوشان حداد نیما غفاری، امیر عظیمی، مهیار رضوان و هادی سالاری (تنظیم کنندگان دیگر قطعات)، آرش پاکزاد، محمد فلاحی و کوشان حداد (میکس و مسترینگ) و حسین غیاثی (ترانه سرای یکی از قطعات) دیگر عوامل ساخت و پرداخت قطعات این مجموعه را تشکیل می‌دهند.

 

خواننده آلبوم “خوشبختبت آرزومه” در کنسرت جدید خود در شهر تهران پس از امیر عظیمی که پیش‌تر رهبر ارکستر او بود، با یک رهبر ارکستر جدید روی صحنه رفت.

 

1276907 374 - طنین خوشبختیت آرزومه در تهران پیچید/ خواننده پاپ با طرفدارانش دیدار کرد

 

با در نظر داشتن اینکه سیامک عباسی آهنگسازی قطعه‌های خود را انجام می‌دهد، تناسب بیشتری را می‌توان بین موسیقی و نحوه خواندن در قطعه‌های این خواننده شاهد بود البته این هنرمند که دانش آموخته مقطع دکترا در رشته ادبیات فارسی است، در مواردی ترانه آثار خود را نیز می‌سراید.

 

سیامک عباسی در جشنواره موسیقی فجر سال ۱۳۹۵ نیز در بخش موسیقی پاپ به اجرای برنامه پرداخت که به طور یقین اجرا در مهم‌ترین رویداد موسیقایی کشور برای یک خواننده جوان امتیازی بزرگ به شمار می‌رود.

 

گزارش از بهاره کنجکاوفرد

 

ایرانی عکس/منبع

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A