خانه » اخبار روز » عجیب ترین روش برای پرداخت مالیات + تصاویر جالب

اطلاعیه سایت

عجیب ترین روش برای پرداخت مالیات + تصاویر جالب

عجیب ترین روش برای پرداخت مالیات + تصاویر جالب


روش عجیب پرداخت مالیات

پرداخت مالیات جالب : یک مرد اهل ویرجینیا به نام «نیک استفورد» که از دپارتمان وسایل نقلیه موتوری کالیفرنیا (DMV) شاکی بود برای بیان شکایت خود از هزاران سکه استفاده نمود.

0 41 - عجیب ترین روش برای پرداخت مالیات + تصاویر جالب

پرداخت مالیات عجیب

داستان از این قرار است که نیک، ۲۹۸۷٫۱۴ دلار مالیات فروش خودروی خود را به صورت سکه، درون ۵ فرقان که مجموعا ۷۰۰ کیلوگرم وزن داشته اند، ریخته و به DMV پرداخت کرد. کارمندان شرکت دریافت کننده غرامت، پس از شکسته شدن دستگاه شمارش سکه، مجبور شدند به مدت ۱۲ ساعت، پنی به پنی این سکه ها را شمارش نمایند.

1 78 - عجیب ترین روش برای پرداخت مالیات + تصاویر جالب

دلیل این خشم و ناامیدی نیک این بوده که وی تلاش کرده تا جائی را برای ثبت ماشین جدید خود پیدا کند. او چهار خانه در ۲ شهرستان دارد، بنابراین لازم داشته تا با یک کارشناس تماس گرفته و پاسخ درستی در این رابطه بگیرد. اما هیچ شماره مستقیمی برای دسترسی به Lebanon DMV پیدا نمی کند و این روند برای وی به یک کار طولانی و طاقت فرسا تبدیل می شود.

پس از اینکه تماس وی به مرکز مخابرات وصل شده و او یک ساعت پشت خط منتظر می ماند، درخواست می کند تا یک شماره تماس مستقیم از مرکز موردنظرش به وی بدهند، اما آن ها تلفن را روی نیک قطع می کنند.

2 76 - عجیب ترین روش برای پرداخت مالیات + تصاویر جالب

این امر موجب خشم نیک می شود به طوری که با خود فکر می کند اگر آن ها قصد آزار مرا دارند، پس من هم اذیتشان خواهم کرد. بنابراین، او سه برگه دادخواست ثبت نمود که یکی از آن ها، به دلیل ارائه ندادن شماره مستقیم مرکز DMV محلی بوده است.

اما دادخواهی وی از طرف دادگاه رد شد.

3 76 - عجیب ترین روش برای پرداخت مالیات + تصاویر جالب

همین موجب تحریک بیشتر نیک شد. به طوری که وی ۱۱ نفر را استخدام کرد تا رول های سکه ها را با چکش برایش باز کنند و به هر کدام از آن ها ساعتی ۱۰ دلار دستمزد داد. ۴۰۰ دلار هم برای خرید ۵ فرقان هزینه نموده و ۱۶۵ دلار برای ثبت دادخواست دادگاه هزینه کرد که مجموعا ۱۰۰۵ دلار برایش هزینه در بر داشت. اما توانست خشم خود به دولت را به این طریق نشان دهد.

عجیب ترین روش برای پرداخت مالیات + تصاویر جالب

نوشته عجیب ترین روش برای پرداخت مالیات + تصاویر جالب اولین بار در شهر مطلب پدیدار شد.منبع مطلب

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A