home اخبار روز عکس دزد بنیتا دختر ۸ ماهه + قاتل بنیتا کوچولو هشت ماهه

عکس دزد بنیتا دختر ۸ ماهه + قاتل بنیتا کوچولو هشت ماهه


عکس دزد بنیتا دختر ۸ ماهه + قاتل بنیتا کوچولو هشت ماهه

Benitaa Bartarina.com  - عکس دزد بنیتا دختر ۸ ماهه + قاتل بنیتا کوچولو هشت ماهه

عکس دزد بنیتا دختر ۸ ماهه + قاتل بنیتا کوچولو هشت ماهه

بنیتا

عکس دزد بنیتا دختر ۸ ماهه و قاتل بنیتا کوچولو هشت ماهه دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پاکدشت از کشف خودرو سرقت شده دختر ۸ ماهه درپاکدشت خبر داد.

رحیم علیش پور، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پاکدشت با بیان این که خودرو پراید سرقت Stealing شده درتهران که یک کودک هشت ماهه نیز درآن حضور داشته، درپاکدشت کشف شد، اظهار کرد: کودک ۸ ماهه داخل این خودرو متاسفانه جان باخته است. وی اضافه کرد: دو سارق «بنیتا» ۸ ماهه نیز درپاکدشت دستگیر شدند.

بر اساس این گزارش، ساعت ۱۱:۳۰ دقیقه صبح پنج شنبه ۲۹ تیرماه سال جاری، پدر جوانی همراه دختر ۸ ماهه اش به نام «بنیتا» سوار بر خودروی پراید از داخل پارکینگ خانه درخیابان «مُطلبی» منطقه «مشیریه» خارج شدند.

پدر جوان درحالی که خودرو روشن بوده بخاطر بستن درب پارکینگ از خودرو پیاده می شود، اما لحظاتی نگذشته بود که خودرو و نیز دختر ۸ ماهه درمقابل چشمان پدر به سرقت رفت.

طبق شنیده ها یکی از متهمین این پرونده قبلا دستگیر شده و یک ماه پیش با قید ضمانت آزاد شده است.دراین ماجرای تلخ ماموران پلیس دو سارقه خودرو و رباینده این کودک ۸ ماهه را دستگیر کردند.

صبح ۲۹ تیرماه بنیتا ۸ ماهه درحالیکه درداخل خودروی پدرش قرار داشت و پدر وی بخاطر بستن درپارکینگ خودرو را ترک کرده بود به همراه اتومبیل به سرقت رفت و انتشار خبر ربودن وی موجی از احساسات مردمی را برانگیخته بود که متاسفانه دراین حادثه تلخ جسد این کودک پیدا شد.

Benitaa Bartarina.com 0 - عکس دزد بنیتا دختر ۸ ماهه + قاتل بنیتا کوچولو هشت ماهه

عکس دزد بنیتا دختر ۸ ماهه + قاتل بنیتا کوچولو هشت ماهه

یک منبع آگاه درمورد نحوه شناسایی عامل ربودن دختر ۸ ماهه و دستگیری او و همدستش گفت:پس از اعلام موضوع به پلیس و درجریان تحقیقات ماموران پلیس آگاهی تهران متوجه رد پای دو سارق حرفه ای لوازم داخل خودرو شدند. همچنین مشخص شد که یکی از دو سارق به تازگی از زندان آزاد شده است.

وی ادامه داد:با شناسایی مخفیگاه یکی از سارقان، او اعتراف کرد که دوستش مرتکب سرقت شده و او نقشی درسرقت نداشته است. با دستگیری سارق دوم او دربازجویی ها منکر هرگونه سرقت شد تا اینکه پس از روبرو شدن با همدستش لب به اعتراف گشود.

این منبع آگاه تاکید کرد :سارق دربازجویی ها اعتراف کرد پس از سرقت خودرو از مشیریه به همراه کودک، آن را همان روز دریکی از خیابان های پاکدشت آورده و پس از بالا کشیدن شیشه ها آن را رها کرده است.

وی افزود:ماموران بلافاصله به محل رها کردن خودرو درمحله ای خلوت رفته و مشاهده کردند خودرو زیر آفتاب شدید قرار دارد. شدت گرما به حدی بود که جسد کودک ۸ ماهه دچار جمود نعشی شده بود.

به گفته این منبع آگاه با توجه به شرایط محل قرار گیری خودرو و بالا بودن شیشه های خودرو به احتمال زیاد دختر ۸ ماهه به علت گرما و گرسنگی و تشنگی جان خود را از دست داده است. درحال حاضر با دستور قضایی جسد بخاطر مشخص شدن علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شده است.

وی تاکید کرد:قاتل مدعی است وقتی خودرو را رها کرده است، هنوز بنیتا زنده بود.

دانلود دانلود فیلم بنیتا

گردآوری: ایرانی عکس http://iraniax.irمنبع

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A