home بیوگرافی عکس منشوری کریم انصاری فرد و نامزدش که جنجالی شد!

عکس منشوری کریم انصاری فرد و نامزدش که جنجالی شد!

از آشنایی کریم انصاری فرد و سوفیا مدتی می گذشت تا اینکه این دو تصمیم گرفتند آشنایی و نامزدی خود را علنی کنند. امروز اما اتفاقی افتاد که برخی را نسبت به ادامه روند مثبت کریم در یونان نگران کرده است.

در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد

ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی

ورزشی

مجله اینترنتی کولاک مراجعه کنید .

خبر نامزدی کریم انصاری فرد و سوفیا کالولیس دختر میلیاردر یونانی_آمریکایی در محافل ورزشی و غیر ورزشی ایران سر و صدای زیادی به پا کرد. ملی پوش لژیونر موفق ایرانی در یونان، روزهای درخشانی را می گذراند و هر هفته دانلود بازی های خیره کننده ای برای تیمش المپیاکوس انجام می دهد.

از آشنایی کریم انصاری فرد و سوفیا مدتی می گذشت تا اینکه این دو تصمیم گرفتند آشنایی و نامزدی خود را علنی کنند. امروز  اما اتفاقی افتاد که برخی را نسبت به ادامه روند مثبت کریم در یونان نگران کرده است.

از انصاری فرد و کالولیس عکس به اصطلاح منشوری منتشر شده که در وبسایت های خبری رسمی داخل ایران قابل انتشار نیست! خیلی ها معتقدند ادامه این روند باعث خواهد شد تا کریم در ادامه فصل به حاشیه برود و نتواند برای جام جهانی تمرکز خود را حفظ کند.

wAAACwAAAAAAQABAEACAkQBADs= - عکس منشوری کریم انصاری فرد و نامزدش که جنجالی شد!

این پست توسط بخش ورزشی مجله کولاک گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب

عکس منشوری کریم انصاری فرد و نامزدش که جنجالی شد!

استفاده کافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .


منبع:koolakmag.ir
گرداوری :ایرانی عکس

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A