home اخبار روز فال روزانه جمعه ۱۹ خرداد

فال روزانه جمعه ۱۹ خرداد


فال روزانه جمعه ۱۹ خرداد :

191919 600x300 - فال روزانه جمعه ۱۹ خرداد

در این مطلب که به صورت روزانه منتشر می شود ، فال هر روزی که در آن هستیم را به تفکیک هر ماه برای شما آماده میکنیم. در ادامه می توانید فال امروز را بخوانید.

برای اونایی که امروز تولدشونه :

دوست عزیزی که ۱۹ خرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال شما تغییراتی کلی در سبک کار کردن خود ایجاد خواهید کرد و از این کار خود نتیجه های خوبی به دست خواهید آورد. شما همچنین در رابطه با سلامتی و ظاهر خود نیز حساسیت بیشتری نشان خواهید داد. منافعی که از سرمایه گذاری های خود به دست خواهید آورد به بهبود وضعیت اقتصادیتان کمک قابل توجهی خواهند کرد. مسائل حقوقی که برای مدت ها بلاتکلیف باقی مانده بودند بالاخره به نفع شما سر و سامان خواهند یافت و انتظار به پایان خواهد رسید. در نیمه دوم سال احتمال ترفیع رتبه و افزایش حقوقتان بسیار زیاد خواهد بود و قدرت و نفوذتان در محل کارتان به میزان قابل توجهی افزایش پیدا خواهد کرد. شاید رفتارها و عملکرد بچه هایتان زیاد باب میل شما نباشد، اما همسرتان با عشق بی چشم داشت و حمایت های فراوان خود شما را در دریای محبتش غرق خواهد کرد. ماه های آبان، دی، اسفند و خرداد آینده برای مجردها نوید بخش آغاز روابط عاطفی جدید خواهد بود و اتفاق های زیادی در انتظارتان خواهند بود.

1 9 - فال روزانه جمعه ۱۹ خرداد

فال روزانه متولدین فروردین ماه

امروز احساسات شما با منطقتان در نبرد هستند و نمی توانید بین این دو به راحتی تعادل برقرار کنید. در شرایط موجود احتمال این که طرف قلبتان را بگیرید خیلی بیشتر است اما باید حواستان باشد که اسیر تندروی های احساستان نشوید. در ارتباط با غریبه ها با احتیاط گام بردارید و سعی کنید ببینید در پشت آن نقابی که به صورت دارند شخصیت واقعی آنها چگونه است. این مسئله در زمینه روابط عاطفیتان نیز صدق می کند؛ اگر به کسی علاقه مند شده اید پیش از آن که بخواهید این رابطه را وارد مرحله جدی تری کنید باید اول او را خوب بشناسید، شاید او آن فردی که شما فکر می کنید نباشد و با گذشت زمان بتوانید به این حقیقت پی ببرید.
2 9 - فال روزانه جمعه ۱۹ خرداد

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

فال روزانه جمعه ۱۹ خرداد

دنیای رویاگونه ای که برای خود ساخته اید واقعا لذت بخش است و شما می توانید این لذت را به دیگران هم منتقل کنید. بودن در کنار شما برای آنها بسیار خوشایند است و حضورتان مایه دلگرمی می شود. اما امروز واقعیت های تلخ دنیای حقیقی این دنیای درونی را تحت تأثیر قرارداده و آن را به خطر انداخته است، خودتان را برای دفاع از آن آماده کنید. سعی کنید انتقادات سازنده دیگران را زیادی به دل نگیرید و به جای جبهه گرفتن و ناراحت شدن از آنها سعی کنید به آنچه دیگران می خواهند به شما یاد بدهند گوش فرا دهید. امروز با این همه اتفاقاتی که در اطرافتان جریان دارد شاید اوضاع خیلی باب میلتان نباشد، اما اگر می خواهید آرامش داشته باشید آن را خیلی جدی نگیرید.
3 8 - فال روزانه جمعه ۱۹ خرداد

فال روزانه متولدین خرداد ماه

امروز با این همه احساساتی که وجودتان را فرا گرفته اند و موج اطلاعاتی که در اطرافتان در جریان است داشتن یک رفتار درست و منطقی کار دشواری به نظر می رسد. سعی کنید مسائل را زیاد جدی نگیرید، زیرا امروز  این تنها راه داشتن خیالی راحت است. اگر هر گونه تحقیق و بررسی را لازم می بینید تمام اقدامات لازم را انجام دهید. اگر در کاری نیاز به کسب اطلاعات دارید امروز روز خیلی خوبی می تواند باشد، چرا که از منابعی که حتی انتظارش را هم ندارید می توانید این اطلاعات را به دست بیاورید. روز خوبی برای تجسس می تواند باشد ولی مواظب باشید به این بهانه در کارهای دیگران فضولی نکنید و آنها را با دخالت های بیجایتان معذب نکنید.
4 5 - فال روزانه جمعه ۱۹ خرداد

فال روزانه متولدین تیر ماه

امروز دیگران با تلاشی خستگی ناپذیر سعی به قانع کردن شما به پذیرش نقطه نظرات خودشان دارند و ممکن است شما با خودتان فکر کنید که بهتر است به حال خودشان رهایشان کنید تا هر چقدر دلشان می خواهد حرف بزنند، اما نباید بگذارید فکر کنند اینقدر راحت از پس شما بر می آیند. نظرات خود را بیان کرده و از آنها دفاع کنید و نشان دهید که آنها هم موظفند به نظرات و باورهای شما احترام بگذارند. شما دارید هر لحظه رفتارتان را بر اساس احساساتتان تغییر می دهید. زندگی شما در حال حاضر به اندازه کافی غیر قابل پیش بینی است، خودتان هم با رفتارهای ضد و نقیض آن را بیشتر بهم نریزید و اوضاع را برای خود بدتر نکنید.

فال روزانه جمعه ۱۹ خرداد

5 6 - فال روزانه جمعه ۱۹ خرداد

فال روزانه متولدین مرداد ماه

به جای اینکه بخواهید برای تمام روز خود برنامه‌ریزی کنید، برای زمانهایی خالی‌ای که در طول روز دارید فکری بکنید. به ندرت برای شما پیش آمده که ندانید چه کاری باید انجام بدهید، اما شما امروز ترغیب شده‌اید که بیشتر فعالیتهایتان را فهرست وار بر روی کاغذ بیاورید. انگیزه‌های خودتان را بررسی کنید و مطمئن باشید که شما خودتان را بیش از حد درگیر کار نخواهید کرد، برای اینکه شما از تنها بودن بیزار هستید.

shahrivar 2 - فال روزانه جمعه ۱۹ خرداد

فال روزانه متولدین شهریور ماه

امروز امکان دارد یک دوست صمیمی و یا یکی از اعضای خانواده تان در کارتان دخالت کند! در این صورت کنار آمدن با احساساتتان کار کسل کننده‌ای خواهد بود. یک نفس عمیق بکشید و بعد فکر کنید ببینید که به این فرد چه می‌خواهید بگویید، به خاطر اینکه ممکن است حرف اضافی یا نادرستی از دهانتان بیرون بیاید! باوجود اینکه ترجیح می‌دهید ساکت بمانید، اما وقتی شروع به حرف زدن کنید دیگر نمی‌توانید ساکت شوید! برای همین الان بهتر است به جای زیاد حرف زدن، جانب احتیاط را نگاه داشته و خیلی کم حرف بزنید.
7 6 - فال روزانه جمعه ۱۹ خرداد

فال روزانه متولدین مهر ماه

امروز برای شما سخت است که نظم و ترتیب همیشگی‌تان را حفظ کنید، برای اینکه تفییرات غیر منتظره‌ای در برنامه‌های شما به وقوع پیوسته است که کارکردن بر اساس برنامه‌های اصلی‌تان را غیرممکن ساخته است. اما به جای اینکه سعی کنید روی موضوعاتی که نمی‌توانید تغییرشان دهید کار کنید، یک روش جدید برگزینید. ظرف یک یا دو روز آینده الگوهای کهنه‌تان را کنار بگذارید. وقتی که این چرخه شکسته بشود، شما باید با روشی متفاوت همه چیز را به حالت اول برگردانید.

8 3 - فال روزانه جمعه ۱۹ خرداد

فال روزانه متولدین آبان ماه

درحالیکه شما سعی می‌کنید توجهتان را روی چیزهایی که برایتان از همه چیز مهم ترند متمرکز کنید، با ضد و نقیض‌هایی روبرو می‌شوید. اتفاقات زیادی رخ می‌دهند که شما را از مسیر اصلی تان دور می‌کنند. قسمتی از مشکل شما مربوط به این می‌شود که شما نسبت به زمانی که در اختیار دارید می‌خواهید کارهای بیشتری انجام بدهید. سعی نکنید که که همه مردم را راضی کنید! کمتر کار کنید، اما کارتان را خوب انجام دهید.

فال هر روز – فال روزانه جمعه ۱۹ خرداد

9 3 - فال روزانه جمعه ۱۹ خرداد

فال روزانه متولدین آذر ماه

سخت تر کار کردن تنها راه حل رویارویی با برنامه‌هایی که پیش روی تان دارید نیست، اما امروز اگر کمی‌به خودتان سخت بگیرید می‌توانید کار متفاوتی انجام دهید. باوجود اینکه شما در برابر پیشنهادات قبول کردن مسئولیت‌های اضافی مقاومت می‌کنید، ولی هم اکنون چاره دیگری جز قبول کردن ندارید. پس با مقاومت کردن و مبارزه کردن انرژی تان را هدر ندهید، بلکه فقط کارهایی که لازم است را انجام دهید

10 2 - فال روزانه جمعه ۱۹ خرداد

فال روزانه متولدین دی ماه

برای انجام دادن کارهای جدیدتان، حتی اگر دلتان می‌خواهد تنهایی کار کنید، لازم است که از نزدیک با همکارانتان کار کنید. کنار کشیدن و کم آوردن نمی‌تواند یکی از گزینه‌های شما باشد، برای اینکه دیگران هم سعی می‌کنند شما را درگیر کار کنند. اگرچه این کار خیلی سخت است، ولی شما باید از دوستی‌های خود درس بگیرید. شما هم احساسات خود را ابراز کنید و هرچقدر هم بحث کردن برایتان سخت بود باز هم به گفتگو ادامه بدهید

11 5 - فال روزانه جمعه ۱۹ خرداد

فال روزانه متولدین بهمن ماه

شما امروز باید نیازهایتان را برای کسانی که در محل کارتان هستند توضیح دهید، درغیر این صورت قادر نخواهید بود به چیزهایی که می‌خواهید برسید. مراقب باشید!! به خاطر اینکه وقتی در حال کار کردن هستید، ملحق شدن به مردم دیگر وسوسه برانگیز است. درعوض شما باید در تمام تعاملات و برخوردهایتان رفتار و سلوک حرفه‌ای خود را حفظ کنید. اگر حد و حدودی را مشخص کرده و به آنها هم اجازه دهید فاصله‌ای که نیاز دارند را بین خود و شما ایجاد کنند آنها نیز خوشحال ترخواهند شد

12 2 - فال روزانه جمعه ۱۹ خرداد

فال روزانه متولدین اسفند ماه

شما تاحدی نسبت به راهی که در حرفه خود می خواهید برگزینید نامطمئن هستید، برای اینکه رویاهای شما که در ظاهر حقیقی به نظر می رسند، درواقع غیر قابل دسترس هستند. هنگامی که شما چیزهایی را که می خواهید در زندگی داشته باشید اما در زمان حال آنها را ندارید می شمارید، تا حدودی احساس افسردگی پیدا خواهید کرد. زیاد به خودتان و دیگران سخت نگیرید؛ واقع بینی مهم است، اما بدبینی ابداً شما را به هیچ هدفی نمی رساند
اگر نظر ، انتقاد یا پیشنهادی در مورد این بخش از مجله دخترانه صورتی‌ها دارید از طریق کامنت به ما اعلام کنید ♥منبع

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A