خانه » اخبار روز » فال روزانه جمعه ۲۶ خرداد

اطلاعیه سایت

فال روزانه جمعه ۲۶ خرداد

فال روزانه جمعه ۲۶ خرداد


فال روزانه جمعه ۲۶ خرداد :

2626 600x300 - فال روزانه جمعه ۲۶ خرداد

در این مطلب که به صورت روزانه منتشر می شود ، فال هر روزی که در آن هستیم را به تفکیک هر ماه برای شما آماده میکنیم. در ادامه می توانید فال امروز را بخوانید.

برای اونایی که امروز تولدشونه :

دوست عزیزی که ۲۶ خرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال تمام همکاری ها و مشارکت های جدیدی که آغاز می کنید، به شرط آن که دقیق و برنامه ریزی شده باشند برای شما سود و منافع مادی قابل توجهی به همراه خواهند داشت. اعتماد به نفس و پشت کار شما در اوج خود قرار خواهند داشت. طلبکاری هایتان وصول خواهند شد و پول هایی که آنقدر دیر به دستتان رسیده اند که دیگر بیخیال آنها شده بودید به طور غیر منتظره ای زنده خواهند شد. سرمایه گذاری در زمینه املاک و همچنین بورس منافع مادی مورد انتظارتان را برای شما خواهد داشت. آنهایی که برای دیگران کار می کنند دوره کاری پرفشاری را پیش رو خواهند داشت و با رفتارهای غیر قابل پیش بینی از جانب رئیس خود مواجه خواهند بود، اما با اتکا به مهارت ها و توانایی هایی که دارند خواهند توانست این دوره را با موفقیت پشت سر بگذارند. آنهایی که متاهل هستند عشق و حمایت همسرشان را در طول سال با خود همراه خواهند داشت و آنهایی که مجرد هستند نیز احتمال این که شکوفه های عشق در قلبشان جوانه بزنند وجود دارد.

1 9 - فال روزانه جمعه ۲۶ خرداد

فال روزانه متولدین فروردین ماه

امروز قبل از اینکه خیلی ولخرجی کنید موجودی حساب خود را چک کنید، برای اینکه ممکن است فکر کنید که وضع مالیتان نسبت به قبل خیلی بهتر شده است! اگر دوستانتان شما را به خرید کردن ترغیب می‌کنند، حواستان را جمع کنید، برای اینکه این هشداری برای شما است و لزوماً به نفعتان نیست. باوجود اینکه شما خودتان این را می‌دانید، ولی قبل از اینکه دست به عملی بزنید لازم است که حتماً پس‌اندازی داشته باشید.
2 9 - فال روزانه جمعه ۲۶ خرداد

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

فال روزانه جمعه ۲۶ خرداد

ممکن است شما امروز احساس کنید اگر زمان را نگه دارید، با کمی انعطاف پذیری می توانید دیگران را تشویق کنید که طبق روش شما عمل کنند. در عوض، شما نیاز دارید که خودتان را سازگار با آنها کنید حتی اگر تغییر کردن روز شما برایتان دشوار باشد. خودتان را آماده کنید که اگر فرشته نگهبان شما سر رسید و خواست به شما یاری رساند بله بگویید. اجازه ندهید که غرور شما مانع رسیدن شما به موفقیت شود.
3 8 - فال روزانه جمعه ۲۶ خرداد

فال روزانه متولدین خرداد ماه

اطرافیان تان‌ارزش و حد شما را نمی‌دانند اما در روزهای آینده موضوعی پیش می‌آید تا دیگران به ارزش شما در زندگی پی ببرند. البته شما از این که اطرافیان تان شما را نادیده می‌گیرند دچار ناراحتی‌ها و حساسیت‌های زیادی شده اید اما نگران نباشید زیرا ارزش شما بر همگان فاش خواهد شد. مانند همیشه به راه خود ادامه دهید، سعی کنید تمجید دیگران از شما یا حضورشان در زندگی برایتان ارزش کمتری پیدا کند.
4 5 - فال روزانه جمعه ۲۶ خرداد

فال روزانه متولدین تیر ماه

امروز از لحاظ عاطفی شما حال خوبی دارید، پس اجازه ندهید که این اعتماد به نفستان بیهوده هدر برود. همراه با شخصی که دوست دارید کارهایی را انجام دهید که فکر می کنید به بهتر شدن رابطه عاطفی شما کمک خواهند کرد و می توانند اوج عشق را دوباره در قلب شما زنده کنند. امروز شما می توانید برای دیگران نقش یک مرشد و راهنما را بازی کرده و راه درست را به آنها نشان دهید. پس اگر کسی در اطرافتان است که به یک گوش شنوا نیاز دارد حرف هایش را بشنوید و حتی بگذارید سر بر شانه تان گذشاته و اشک بریزد. لزومی ندارد که شما زیاد حرف بزنید، کافیست فقط به او اجازه بدهید حرف هایش را بزند تا کمی سبک شود.

فال روزانه جمعه ۲۶ خرداد

5 6 - فال روزانه جمعه ۲۶ خرداد

فال روزانه متولدین مرداد ماه

امروز هر چند که شما تمام سعیتان را در توضیح دادن اهمیت و فوریت مسائل به دیگران به کار بگیرید هم مسائل از نظر آنها خیلی فرق خواهند کرد و نمی توانند اهمیتی که شما در قضیه می بینید را درک کنند. لزومی ندارد که برای قبولاندن حرف هایتان به آنها به داستان پردازی روی بیاورید. شما همه چیز را به دقت و با جزئیات برای آنها توضیح دهید، از آن به بعد دیگر به خودشان بستگی دارد، اغراق و یا پیچاندن حقیقت برای جلب توجه آنها فقط به اعتبار ما لطمه خواهد زد. شما امروز بعد از یک هفته تلاش لیاقت یک تفریح و استراحت درست و حسابی را دارید، پس با خیال راحت از فرا رسیدن آخر هفته لذت ببرید، اما مواظب باشید زیاده روی نکنید.

shahrivar 2 - فال روزانه جمعه ۲۶ خرداد

فال روزانه متولدین شهریور ماه

امروز سعی کنید وقتتان را با آنهایی بگذرانید که رویاها و نقشه هایی شبیه به شما دارند و به شما در مصمم تر شدن و پیدا کردن اراده بیشتر کمک می کنند. شاید حتی بتوانید با کمک هم نقشه هایی دقیق تر بکشید و یک برنامه ریزی حساب شده برای رسیدن به اهدافتان مشخص کنید. تمام خلاقیت خود را از مرحله ایده پردازی تا اجرا به کار بگیرید تا بهترین نتیجه ها را به دست بیاورید. امروز ممکن است دوستانتان با پیشنهادهای وسوسه انگیزی برای تفریح به سراغتان بیایند. قطعا لذت بردن از تعطیلات آخر هفته حق مسلم شماست، اما سعی کنید کارهای واجب و ضروریتان را امروز انجام دهید و استراحت را برای فردا بگذارید.
7 6 - فال روزانه جمعه ۲۶ خرداد

فال روزانه متولدین مهر ماه

امروز اگر حواستن را خوب جمع نکنید ممکن است درگیر غیبت کردن بشوید و این رفتار قطعا مورد استقبال شنوندگانتان قرار نخواهد گرفت. اگر بخواهید طوری در مورد زندگی دیگران حرف بزنید که انگار از همه جزئیات آن خبر دارید و اجازه قضاوت کردن در مورد آنها را دارید دیگران نسبت به اصالت شخصیت شما دچار تردید خواهند شد. به جای این رفتارها سعی کنید اعتماد به نفستان را آنقدر بالا ببرید که لزومی نداشته باشد دیگران را سوژه صحبت های خودتان کنید. صبح که از خواب بیدار می شوید قصد دارید یک عالم کار انجام دهید اما هر چقدر به بعدازظهر نزدیک می شوید می بینید حوصله انجام آنها را ندارید، به خودتان سخت نگیرید، بالاخره آخر هفته از راه رسیده است.

8 3 - فال روزانه جمعه ۲۶ خرداد

فال روزانه متولدین آبان ماه

از نقشی که اکنون در زندگی بازی می کنید راضی هستید، حتی اگر آن قدرها هم بزرگ و قابل توجه نباشد. خوشبختانه می توانید تأثیرات مثبتی را که روی دیگران گذاشته اید مشاهده کنید. یادتان باشد که موفقیت به شکل های مختلفی بروز می کند. یادتان باشد که خودتان را به خاطر انتظارات دیگران به دردسر نیندازید. راه خودتان را بروید و به خواسته ای قلبی تان توجه کنید

فال هر روز – فال روزانه جمعه ۲۶ خرداد

9 3 - فال روزانه جمعه ۲۶ خرداد

فال روزانه متولدین آذر ماه

فعالیت های زیادی در اطراف تان در جریان اند که همه شاد و مفرح به نظر می رسند و به همین خاطر نمی توانید تصمیم بگیرید که کدام یک را انتخاب کنید و اوقات فراغت تان را چگونه سپری کنید. دوست دارید با دوستان تان وقت بگذرانید، اما ممکن است چیزی پیش بیاید که نتوانید به این خوشی ها بپردازید. اکنون زمان آن است که به آینده فکر کنید و کارتان را جدی بگیرید تا به اهداف تان دست پیدا کنید، کمی دیرتر هم می توانید به شادی و تفریح تان برسید

10 2 - فال روزانه جمعه ۲۶ خرداد

فال روزانه متولدین دی ماه

مدتی است که مشکلات مالی فکرتان را مشغول کرده است، اما فرصت های جدیدی برای رشد و پیشرفت پیش روی تان قرار گرفته اند و به همین خاطر نمی توانید روی مسایل مادی تمرکز کنید. وظایفی که اکنون به عهده دارید انتظارتان را می کشند و نمی توانید آن ها را نادیده بگیرید. اگر مدام به فکر مشکلات شخصی خودتان باشید در زمینه ی کاری پیشرفت نخواهید کرد. بهتر است فعلاً درباره ی مسایل مالی هیچ تصمیمی نگیرید و همه ی فکر و ذهن تان را به کار بدهید

11 5 - فال روزانه جمعه ۲۶ خرداد

فال روزانه متولدین بهمن ماه

در حالیکه شما از فکر کردن به خاطرات گذشته دست کشیده‌اید، باز هم احساس بیهودگی می‌کنید. ولی اگر بخواهید به خود تکانی بدهید، یادآوری فکر و خیالات قدیمی پالایش کننده خواهد بود. کسوف کردن ماه در برج دلو آینده‌نگر به شما این توانایی را می‌دهد که به سرعت آسیب‌های احساسی قدیمی خود و همچنین دید منفی باقیمانده در وجودتان را بهبود ببخشید. خوشبختانه یک تجربه شگفت‌انگیز در زمان حال می‌تواند به جدا شدن شما از گذشته‌تان کمک کند، بنابراین شما می‌توانید از عشق و محبتی که دور و برتان هست لذت ببرید

12 2 - فال روزانه جمعه ۲۶ خرداد

فال روزانه متولدین اسفند ماه

مواظب حرف‌هایی که می‌زنید باشید!! برای اینکه شما می‌توانید الهام بخش دیگران برای فعالیت‌هایشان باشید. شاید شما نتوانید به راحتی افرادی که بهتان محق شده‌اند را مجاب کنید، چرا که شما اکثر اوقات سخت به نتیجه کاری که هنوز عینی و ملموس نیست فکر می‌کنید. سعی کنید به عقب برگشته و به اطرافیانتان اجازه نفس کشیدن و استراحت کردن بدهید. در این صورت قبل از اینکه مجبور به عقب نشینی شوید تمام برنامه‌هایتان به موقع اجرا می‌شود.
اگر نظر ، انتقاد یا پیشنهادی در مورد این بخش از مجله دخترانه صورتی‌ها دارید از طریق کامنت به ما اعلام کنیدمنبع

اشتراک گذاری مطلب
برچسب ها : , , , ,
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A