خانه » اخبار روز » فال روزانه دوشنبه ۲۲ خرداد

اطلاعیه سایت

فال روزانه دوشنبه ۲۲ خرداد

فال روزانه دوشنبه ۲۲ خرداد


فال روزانه دوشنبه ۲۲ خرداد :

22222222 600x300 - فال روزانه دوشنبه ۲۲ خرداد

در این مطلب که به صورت روزانه منتشر می شود ، فال هر روزی که در آن هستیم را به تفکیک هر ماه برای شما آماده میکنیم. در ادامه می توانید فال امروز را بخوانید.

برای اونایی که امروز تولدشونه :

دوست عزیزی که ۲۲ خرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال شما با استفاده از توانایی خود در به کار گرفتن هوش و ذکاوت خود در زمینه فعالیت های تجاری و اقتصادی پیشرفت بسیاری در حرفه خود خواهید داشت و نیز به همین واسطه روابط خوبی با افراد سرشناس و معتبر در بخش عمومی و خصوصی برقرار خواهید نمود. دریافت وام ها و کمک هزینه های مختلف از بانک ها و موسسات اقتصادی به شما کمک خواهد کرد پروژه هایی که در دست اقدام دارید را با موفقیت پیش ببرید. فرصت های شغلی جدید به زودی برای آنهایی که در حال حاضر نیز مشغول به کار هستند فراهم خواهند شد و داشتن ذکاوت در انتخاب بین این گزینه ها از اهمیت بسیاری برخوردار خواهد بود. برای آنهایی که هنوز نیمه گمشده خود را پیدا نکرده اند احتمال یافتن عشق و شروع روابط عاطفی جدی بسیار زیاد خواهد بود. شما امسال باید نسبت به کودکان و سالمندان خانواده تان توجه ویژه ای داشته باشید و وقت بیشتری را صرف آنها کنید. سعی کنید سلامت خودتان، همسر و فرزندانتان را به طور مرتب تحت نظارت داشته باشید تا به طور ناگهانی با مشکلی مواجه نشوید. نیمه دوم سال از لحاظ معنوی حال و هوای متفاوتی را برای شما به همراه خواهد داشت.

1 9 - فال روزانه دوشنبه ۲۲ خرداد

فال روزانه متولدین فروردین ماه

امروز شاید تا حدودی احساس اضطراب و نگرانی داشته باشید و نتوانید آرام یک جا بنشینید. در حال حاضر شما دارید به طور همزمان با کارهای زیادی دست و پنجه نرم می کنید و به یک باره انگار همه این کارها دارند وارد مراحل حساس و بحرانی می شوند. متاسفانه دیگران توجه چندانی به وضعیت فعلی شما ندارند و نسبت به نیازهای شما حساسیت چندانی نشان نمی دهند، پس سعی کنید حواستان را جمع کنید و روی هیچ کسی به غیر از خودتان حساب باز نکنید. جای هیچ گونه نگرانی نیست، با داشتن یک برنامه دقیق و حساب شده و با اولویت بندی کارهایتان خواهید توانست حداقل از پس بخش قابل توجهی از کارهایتان بربیایید.
2 9 - فال روزانه دوشنبه ۲۲ خرداد

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

فال روزانه دوشنبه ۲۲ خرداد

امروز شما قلبی سخاوتمند دارید و کمک کردن به دیگران و آوردن لبخند به لب های آنها برای شما یک نیاز است. بگذارید خورشید درونتان بتابد و روشنایی وجودتان نصیب دیگران نیز بشود، در چنین روزی این اقدامات شما قطعا مورد تحسین و توجه دیگران قرار خواهند گرفت. با تشویق های دیگران و انرژی مثبتی که از آنها دریافت می کنید حال خودتان هم خیلی بهتر خواهد شد. سعی کنید روی جنبه های مثبت دیگران تمرکز کنید تا ببینید که این کار باعث رشد جنبه های مثبت شخصیت خودتان نیز خواهد شد. امروز ذهنتان به شدت درگیر آینده  و فرصت هایی که می تواند برای شما به همراه داشته باشد شده است، اجازه ندهید این موضوع شما را از زمان حال غافل کند.
3 8 - فال روزانه دوشنبه ۲۲ خرداد

فال روزانه متولدین خرداد ماه

امروز شما برای پیش رتن به سوی اهدافتان کاملا آماده اید و نیرویی از درون شما را به برخاستن و پیشروی دعوت می کند. به این غریزه خود توجه کنید و دست به کار شوید. شما انرژی بسیار زیادی را برای به راه انداختن کارها و برنامه هایتان در رابطه با پروژه هایی که در دست انجام هستند در اختیار دارید. البته کلید اصلی موفقیت شما اولویت بخشیدن به انجام و تکمیل کارها و پروژه هایی است که قبلا آغاز کرده بودید، پیش از آن تا جای ممکن از شروع هر پروژه دیگری خودداری کنید. شما امروز به سختی می توانید با دیگران کنار بیایید و ترجیح می دهید تا جای ممکن از دیگران فاصله بگیرید تا آزادی عمل داشته باشید.
4 5 - فال روزانه دوشنبه ۲۲ خرداد

فال روزانه متولدین تیر ماه

امروز به ویژه در رابطه با مسائل عاطفی ممکن است با مخالفت هایی از جانب دیگران مواجه شوید. دیدن رفتار تند طرف مقابلتان احساسات ناخوشایندی را در شما ایجاد می کند و باعث می شود احساس ضعف و بی اهمیت بودن به شما دست بدهد. این که شما به دنبال آرامش، عدالت و هماهنگی باشید برخلاف آنچه بعضی ها فکر می کنند به معنای ضعف شما نیست و چیزی از ارزش هایتان کم نمی کند؛ این ویژگی ها در واقع نقاط قوت شما هستند. امروز بهتر است برنامه هایتان را با کسی در میان نگذارید. چه لزومی دارد که همه از جزئیات کارهای شما با خبر باشند؟ مگر غیر از این است که می خواهند در کارتان دخالت کنند؟

 

فال روزانه دوشنبه ۲۲ خرداد

5 6 - فال روزانه دوشنبه ۲۲ خرداد

فال روزانه متولدین مرداد ماه

جدیداً رویاهای شما ریشه در واقعیت ندارند؛ در عوض شما می‌توانید هر جا که زندگی شما را هدایت کرد بروید و در آن زمینه رویا‌پردازی کنید. شما با قرار صحیح خود در یک طرح توانایی عجیبی در تشریح کردن آن دارید. آن چیزهایی که اهمیت بیشتری برایتان دارند تبدیل به یرنامه‌های واقعی می‌شوند، با استفاده از درک و بصیرت خود مواردی را انتخاب کنید که برایتان بیشترین فایده را داشته باشد

shahrivar 2 - فال روزانه دوشنبه ۲۲ خرداد

فال روزانه متولدین شهریور ماه

امروز احسااست ناراحت کننده شروع به ظاهر شدن کرده اند به طوری که شما ارزو می کنید زمان خوشی که از دست رفته فرا برسد. کج خلفی نکیند، برای اینکه قسمتهای زایدی از زندگی شما در حال گذر از یک مرحله به مرحله دیگر هستند. فقط به این دلیل که این موقعیت های اخیر خواستار توجه و دقت زیاد است، فکر نکیند که دوران خوشی به پایان رسیده است. حتی اگر اکنون احساسات شما جدی تر شده اند، با آنها در زمان حال زندگی کنید. به زودی نتیجه کارهایتان را خواهید دید
7 6 - فال روزانه دوشنبه ۲۲ خرداد

فال روزانه متولدین مهر ماه

امروز یک روز هیجان انگیز است!  اما اگر ترس‌های خود را مدیریت نکنید، شک کردن مداوم شما را به به وضعیت بحرانی ماورایی می‌فرستد. این سخن بدین معنی نیست که شما می‌توانید بر قدرت‌های ماورایی پیروز بشوید، بلکه بدین معنی است که با قبول کردن محدودیت‌هایتان و خودشناسی مجبور نخواهید شد چندین بار ابراز وجود کنید

 

8 3 - فال روزانه دوشنبه ۲۲ خرداد

فال روزانه متولدین آبان ماه

سیاره حاکم شما ونوس در هفتمین خانه از شراکت شما برای ماه‌های آینده اقامت می‌کند و این اتفاق می‌تواند تاثیر موثر و خوبی بر روابط شما با دیگران بگذارد. موقعیت جدید می‌تواند خلاقیت شما را تقویت کند،‌به طوریکه باعث شود شما جذاب‌تر و مفیدتر به نظر برسید. خوشبختانه،‌ شما قصد دارید که از فرصت‌هایی که در رابطه با ارتباطات تان پیش می‌آید استقبال کنید که مطمئنا هر زمان دیگری بود براحتی از کنارش می‌گذشتید. از این نترسید که زمانی را به خوشی و شادی بگذرانید. اگر زمانی برای تفریح و گردش بدست آوردید به بهترین نحو از آن استفاده کنید.

فال هر روز – فال روزانه دوشنبه ۲۲ خرداد

9 3 - فال روزانه دوشنبه ۲۲ خرداد

فال روزانه متولدین آذر ماه

احتمالا امروز دوستان تان به سختی باور می‌کنند که شما واقعا احساس خوبی دارید. آنها فکر می‌کنند در پشت این خنده‌های ظاهری شما چیزی در تاریکی کمین کرده است. خوشبختانه آنها ممکن است اشتباه کنند. با این وجود موضوعات عمیق و درونی به سطح می‌آیند و سرانجام احساس خودارزشی شما را تخمین می‌زند. درباره اینکه دیگری درباره شما چه فکری می‌کند نگران نباشید؛‌ فقط خودتان باشید.

10 2 - فال روزانه دوشنبه ۲۲ خرداد

فال روزانه متولدین دی ماه

امروز شما دوست ندارید کسی بداند که چه احساسی دارید، چراکه ممکن است برنامه‌هایتان به هم بخورد. اگر شما بخواهید فرد مرموزی شوید، آنها هم ممکن است تفکرات خودشان را به شما نگویند. پنهان کاری در عنوان کردن حقیقت به آنها نیز سرایت می‌کند، تبادل نظر کردن هم همین گونه است. بنابراین وقتی که شما افکار خودرا با آنها در میان می‌گذارید آنها هم به شما ملحق می‌شوند.

11 5 - فال روزانه دوشنبه ۲۲ خرداد

فال روزانه متولدین بهمن ماه

اکنون در مسیرتان با موانعی روبرو شده اید که البته به این معنی نیستند که راه غلط را در پیش گرفته اید. مشکل این جاست که بیش از حد میل دارید همه چیز درست و بی نقص پیش بروید. شاید امروز کسی به سراغ تان بیاید و به شما بگوید که اصلاً خوب کار نمی کنید، اما به قضاوت دیگران اعتنا نکنید. جدی باشید و بدانید که ارزش کارتان در دراز مدت مورد توجه قرار خواهد گرفت

12 2 - فال روزانه دوشنبه ۲۲ خرداد

فال روزانه متولدین اسفند ماه

شاید امروز به این نتیجه برسید که مسایل احساسی و عاطفی پیرامون تان را کنار بگذارید تا فرصت کافی برای رسیدن به اهداف تان داشته باشید. اما اگر قصد دارید که در حال حاضر احساسات تان را سرکوب کنید، بدانید که این امر تأثیری در دستیابی به اهداف تان نخواهد داشت و شما را سریع تر به مقصد مورد نظر نخواهد رساند. اگر به این ترتیب عمل کنید وقتی به هدف تان رسیدید احساس لذت نخواهید کرد. اکنون راه میانبری برای شما وجود ندارد، مسیرتان را ادامه دهید و بگذارید همه چیز روال طبیعی خود را طی کند
اگر نظر ، انتقاد یا پیشنهادی در مورد این بخش از مجله دخترانه صورتی‌ها دارید از طریق کامنت به ما اعلام کنیدمنبع

اشتراک گذاری مطلب
برچسب ها : , , , ,
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A