home اخبار روز فال روزانه چهارشنبه ۳۰ فروردین

فال روزانه چهارشنبه ۳۰ فروردین


فال روزانه چهارشنبه ۳۰ فروردین :

3030303030 - فال روزانه چهارشنبه ۳۰ فروردین

در این مطلب که به صورت روزانه منتشر می شود ، فال هر روزی که در آن هستیم را به تفکیک هر ماه برای شما آماده میکنیم. در ادامه می توانید فال امروز را بخوانید.

برای اونایی که امروز تولدشونه :

دوست عزیزی که ۳۰ فروردین به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! با آمدن روز تولد شما، طوفانی از هیجان و اتفاقات خوب هم به زندگی شما هجوم می آورد. پس اگر فردی ماجراجو هستید، خوشحال باشید زیرا زمان خوبی برای خوش گذرانی و تجربه چیزهای جدید است. تمام شک و تردیدها را از خود دور کنید و با اطمینان قدم هایتان را بردارید. اگرچه ممکن است در طول مسیر با چالش هایی مواجه شوید اما با موفقیت همه آنها را پشت سر خواهید گذاشت. امسال تغییرات بزرگ و مهمی در زمینه شغلی و به تبع درآمد مالی تان رخ می دهد. بنابراین هشیار باشید و فرصت هایی را که برایتان در زندگی ایجاد می شود، از دست ندهید. در آخرین روزهای سال نیز اتفاقات مثبتی را خواهید چشید.

1 9 - فال روزانه چهارشنبه ۳۰ فروردین

فال روزانه متولدین فروردین ماه

امروز شانس و موفقیت به طور غیر قابل انتظاری به سمت تان روی می آورد. این روزها خوش بینی شما افزایش یافته و نسبت به آدمهای اطراف تان نیز مهربان ترید. البته ممکن است که از مدیر یا همکارتان خبری را بشنوید که بر برنامه ریزی های کوتاه مدت شما تاثیر بگذارد. اما در نهایت بر وفق مرادتان خواهد بود. به زودی به یک مسافرت می روید و در آنجا فردی را ملاقات می کنید که فواید بسیاری برایتان به همراه خواهد داشت. اگر مجرد هستید و می خواهید با فردی قرار ملاقات بگذارید، قبل از آن خوب به جنبه هایش بیاندیشید. به علاوه، اطرافیان تان را نیز در جریان قرار دهید.

2 9 - فال روزانه چهارشنبه ۳۰ فروردین

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

فال روزانه چهارشنبه ۳۰ فروردین

امروز ذهن تان درگیر مسائل مالی می شود. حتی مجبورید که ساعت های زیادی را پای حساب و کتاب بگذرانید تا بتوانید کنترل حساب تان را به دست بگیرید. شاید از دست خودتان کمی عصبانی باشید اما اعتماد به نفس یکی از کلیدهای موفقیت شماست. اگر از رابطه عاطفی تان دلسرد شده اید، توصیه ما به شما این است که خوش بین تر باشید. سعی کنید فضایی برای خود فراهم کنید تا بر شادی تان بیافزایید. وگرنه هیچکس مسئول شادی شما نیست.

فال روزانه متولد

3 8 - فال روزانه چهارشنبه ۳۰ فروردین

ین خرداد ماه

 اگر اخیرا انقدر سرتان شلوغ بوده که نتوانستید به شریک زندگی تان توجه کنید، نگران نباشید زیرا حتی یک نوشته یا یک شاخه گل هم شریک زندگی تان را بیش از اندازه خوشحال خواهد کرد. اگر در شرایطی قرار گرفته اید که حرف زدن برایتان مشکل شده، نگران نباشید زیرا گاهی سکوت درمان تمام دردهاست. به زودی از طرف یکی از دوستان تان هدیه ای دریافت می کنید که به شدت سورپرایز می شوید. زیرا همان چیزی بود که مدت ها به دنبالش بوده اید.

4 5 - فال روزانه چهارشنبه ۳۰ فروردین

فال روزانه متولدین تیر ماه

 درست است که مشغله های کاری زیادی دارید و وقت سر خاراندن هم ندارید اما تحت هر شرایطی از رابطه عاطفی خود غافل نمی شوید و این یکی از خصلت های خوب شماست که شریک زندگی تان را به شما وابسته می کند. برای بیان احساسات خود به دنبال راههای خلاقانه تری باشید. اگر در محیط کار از بیان نظرهایتان خجالت می کشید، با مطالعه یا شرکت در کلاس های بیشتر این اخلاق را حذف کنید زیرا مانع از پیشرفت تان می شود. فردی در نزدیکی شما موجب ناراحتی مدام تان می شود، هر چه سریع تر از او فاصله بگیرید.

فال روزانه چهارشنبه ۳۰ فروردین

5 6 - فال روزانه چهارشنبه ۳۰ فروردین

فال روزانه متولدین مرداد ماه

شما امروز حتی اگر بتوانید قدرت‌های خیلی بزرگ پیش رویتان را مجسم کنید، حس خیلی خوب و مثبتی خواهید داشت. منظور ما این است که شما نسبت به همیشه واقع بین تر شده و مشکلات را نیز می‌توانید ببینید. اکنون شاید برای فراتر رفتن از شک‌هایی که به خودتان داشتید مبارزه کنید. خوشبختانه نگرش‌های منفی در وجود شما زیاد دوام نمی‌آورند، بخصوص اگر قبل از اینکه تصورهای غلط زندگی واقعی تان را تحت تاثیر قرار دهند آنها را از زندگی خود خارج کنید

shahrivar 2 - فال روزانه چهارشنبه ۳۰ فروردین

فال روزانه متولدین شهریور ماه

در حالی که اهداف بلند مدت شما برایتان مهمتر و پررنگ تر می شوند، شما لازم می‌دانید دقیقاً بفهمید که دنبال چه چیزی هستید. حتی اگر شما کاملاً به دنبال ایده‌های خود نرفته‌اید، ولی هم اکنون صحبت کردن در مورد امکاناتی که پیش رویتان قرار دارد امری لذت بخش است. از روبرو شدن با خواسته‌ها و توقعات دیگران هراس نداشته باشید، فقط به خودتان امکان این را بدهید که در مورد تخیلات خود صحبت کنید
7 6 - فال روزانه چهارشنبه ۳۰ فروردین

فال روزانه متولدین مهر ماه

گرچه شما سهم خود را در کار دارید اما برای تان خیلی سخت است که کارتان سروقت انجام دهید. امروز اگر آنهایی که درگیر کار هستند بخوانند به موسیقی گوش دهند داستان پردازی کنند در موقعیت مناسب تری از کار هستید در غیر این صورت مجبورید که از قوه تخیل تان کمک بگیرید. نوشتن یک راهنمای فنی یا انجام دادن یک کار تکراری خسته کننده خیلی سخت ودشوار است. اما اگر بدرستی ذهن تان را متمرکز کنید شما می‌توانید هرکاری را که لازم است را انجام دهید

8 3 - فال روزانه چهارشنبه ۳۰ فروردین

فال روزانه متولدین آبان ماه

امروز می توانید در مسیری که پیش می روید از سرعت خود بکاهید، اما باید بدانید که این کاهش سرعت همه چیز را سخت تر و پیچیده تر خواهد کرد. موضوع مهم امروز ممکن است حفاظت از اموال و دارایی های تان باشد، اما حواس تان را جمع کنید که این حفاظت فقط به خاطر ترس نباشد. در حال حاضر به ثبات نیاز دارید، پس احساسات تان را کنترل کنید تا انتظاراتی که دارید شما را به بیراهه نکشانند. هر چیزی می تواند اتفاق بیفتد؛ فقط باید امور ناگهانی را با آغوش باز بپذیرید

فال هر روز – فال روزانه چهارشنبه ۳۰ فروردین

9 3 - فال روزانه چهارشنبه ۳۰ فروردین

فال روزانه متولدین آذر ماه

امروز کسی هستید که حامل یک ماموریت است و چیزی نیست که بتواند شما را از وظایفی که خودتان تعیین کرده اید منحرف کند. اگر هدف مشخصی را تعیین کنید، می توانید مطمئن باشید که به آن می رسید و اصلاً مهم نیست که برای رسیدن به آن چه بهایی باید بپردازید. اما باید هوشمندانه عمل کنید و با احتیاط گام بردارید، زیرا ممکن است در شتابی که دارید احساسات کسی را خدشه دار کنید اما نه از روی عمد. شاید دیگران طوری رفتار کنند که انگار همه چیز خوب پیش می رود، اما بهتر است کمی وقت بگذارید تا همه چیز را با کسانی که دوست شان دارید مجدداً بررسی نمایید. موفقیت زمانی شیرین تر می شود که آن را با دیگران شریک شوید

10 2 - فال روزانه چهارشنبه ۳۰ فروردین

فال روزانه متولدین دی ماه

ماه کامل امروز تضاد کاملی در نشان بیکران شما ایجاد می‌کنند. حتی اگر شما باید به عنوان بخشی از “گروه” باشید مجبور هستید که برای آنکه واقعاهستید بایستید. اما در این کار افراط نکنید؛ با خودتان صادق باشید بدون اینکه لازم باشد که بعدا ساکت شوید. شما الان بین اینکه منعطف باشید یا نه در تردید هستید. تمرین کردن میانه رو بودن تاثیر مثبت و مهمی بر روز شما خواهد داشت.
11 5 - فال روزانه چهارشنبه ۳۰ فروردین

فال روزانه متولدین بهمن ماه

در حالیکه ماه در هفتمین خانه شما، یعنی خانه شریکان و دوستانتان قرار دارد، شور و هیجان روابط‌تان بیشتر می‌شود. اما اگر احساس کنید که یک نفر از شما دوری می‌کند، شما هم نمی‌توانید به راحتی با او ارتباط برقرار کنید و در این کار به مشکل برمی‌خورید. حقیقت این است که حس امنیت خواهی‌تان فاصله‌ای را بین شما با بقیه ایجاد می‌کند که از آن چیزی که در ظاهر نشان می‌دهد وسیع تر است. به دیگران اجازه بدهید بدون اینکه استقلال و آزادی‌هایشان به خطر افتد، فضایی که برای معرفی کردن خود نیاز دارند را ایجاد کنند. درنهایت این کار می‌تواند تعهدات و عهدهایی که پیش از این داده بودید را معتبرتر کند.

12 2 - فال روزانه چهارشنبه ۳۰ فروردین

فال روزانه متولدین اسفند ماه

ممکن است امروز با یکی از اعضای خانواده‌تان جر و بحث داشته باشید. کاملاً واضح است که این مشکل مربوط به شما نیست، برای اینکه دوست داشته‌اید که از مجادله‌ها دوری کنید. حتی اگر با صحبت کردن هم توانستید این مشکل را حل کنید، اما شما در این آزمایش می‌فهمید که شما در شرایط جدی و مهم عدم توانایی خود را به دیگران ربط می‌دهید. تمرین کردن انعطاف پذیری باعث می‌شود که دیگران بیشتر با شما احساس راحتی کنند.

اگر نظر ، انتقاد یا پیشنهادی در مورد این بخش از مجله دخترانه صورتی‌ها دارید از طریق کامنت به ما اعلام کنید ♥منبع

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A