home اخبار روز فال روزانه یک‌شنبه ۱۴ خرداد

فال روزانه یک‌شنبه ۱۴ خرداد


فال روزانه یک‌شنبه ۱۴ خرداد :

14141414444 600x300 - فال روزانه یک‌شنبه ۱۴ خرداد

در این مطلب که به صورت روزانه منتشر می شود ، فال هر روزی که در آن هستیم را به تفکیک هر ماه برای شما آماده میکنیم. در ادامه می توانید فال امروز را بخوانید.

برای اونایی که امروز تولدشونه :

دوست عزیزی که ۱۴ خرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال اگر به دنبال یادگیری چیزهای جدید و گسترش مهارت ها و توانایی های خود باشید برای شما ثروت و موفقیت بسیاری را به همراه خواهد داشت. اگر قدر موقعیت هایی که برایتان فراهم می شوند را بدانید حتما به خواسته های خود دست پیدا خواهید کرد. اگر اهل تجارت هستید امسال وارد زمینه های جدید و پرسودتری خواهید شد و با افراد جدیدی آشنا خواهید شد که منافع زیادی را برای شما به همراه خواهند داشت و موفقیت حرفه ای بیشتری را برای شما تضمین خواهند کرد. با وجود برنامه سخت و فشرده کاری که در انتظارتان خواهد بود از لحاظ سلامتی در وضعیت خوبی خواهید بود. سرمایه گذاری هایی که طی امسال انجام شوند منافع مادی بسیاری را برای شما به همراه خواهند داشت. شاید به دلیل برخی سوء تفاهم ها بین شما و خانواده همسرتان مشکلاتی به وجود بیایند، سعی کنید اجازه ندهید زندگی زناشوییتان تحت تأثیر این مشکلات قرار بگیرد. صبوری و آرامش همه این مسائل را از بین خواهد برد. برای برخی از مجردها روابط عاشقانه جدیدی که احتمال ختم شدن آنها به ازدواج زیاد بالا نیست پیش بینی می شوند.

1 9 - فال روزانه یک‌شنبه ۱۴ خرداد

فال روزانه متولدین فروردین ماه

امروز کاملاً آمادگی دارید که یک ترانه و آهنگ عاشقانه را در میان جمع بخوانید، اما اگر شما با صدای بلند بخوانید، حتی زیباترین ترانه‌های عاشقانه نیز شعارگونه به نظر می‌رسند. خیالهای زیبا داشتن قابل تحسین است، اما به یاد داشته باشید که لزومی ندارد آن را به حد افراط برسانید.
2 9 - فال روزانه یک‌شنبه ۱۴ خرداد

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

فال روزانه یک‌شنبه ۱۴ خرداد

سعی کنید در اوایل روز کارهای ناتمام خود را انجام دهید تا بتوانید بقیه روز وقت آزاد برای تفریح کردن داشته باشید و دیگر نگران کارهای انجام نشده خود نباشید. حتی اگر تصمیم گرفته اید که بعدازظهر را به طور کامل در خانه بمانید، برای خودتان فضایی ایجاد کنید تا بتوانید برای روزهای آینده خود رویاپردازی کنید. لزومی ندارد آرزوهای خود را کتمان کنید؛ شما می توانید در ذهن خود به هر جا که می خواهید سفر کنید.

3 8 - فال روزانه یک‌شنبه ۱۴ خرداد

فال روزانه متولدین خرداد ماه

شما اکنون باید دقیقاً روی کارهایی که می‌خواهید انجام دهید تمرکز داشته باشید. کارهای شما همه طبق نقشه پیش می‌روند و شما فقط برای اینکه از ملالت و خستگی جلوگیری کنید تلاش می‌کنید که کارهای قدیمی را با روشی جدید انجام دهید. مشکل اینجاست که روش‌های جدید اگر در همه موارد به کار گرفته شوند ممکن است باعث اشتباه بشوند. پس خلاقیت‌تان را برای مسائل جالب‌تر ذخیره کنید.
4 5 - فال روزانه یک‌شنبه ۱۴ خرداد

فال روزانه متولدین تیر ماه

امروز ممکن است در محل کارتان چیزی را به شما تحمیل کنند و از این بابت اذیت شوید. شاید دیگران انتظارات زیادی از شما دارند، اما این را هم می دانید که در طول یک روز می شود کارهای زیادی انجام داد. حواس تان باشد که اگر مرزبندی های لازم را درست انجام ندهید با مشکل روبرو خواهید شد. لزومی ندارد از چیزهایی که تحت کنترل تان نیستند گله و شکایت کنید، زیرا با غر زدن همه چیز بدتر خواهد شد. بهترین راهکار این است به دیگران اجازه دهید که بدانند از پس چه کارهایی برمی آیید و چه کارهایی را نمی توانید انجام دهید. اگر این نکات را برای همه روش کنید مطمئناً مورد ستایش و احترام آن ها قرار خواهید گرفت، پس مهم نیست اگر اول کار با شما مخالفت کردند

فال روزانه یک‌شنبه ۱۴ خرداد

5 6 - فال روزانه یک‌شنبه ۱۴ خرداد

فال روزانه متولدین مرداد ماه

به نظر می رسد که اوضاع مالی تان از ثبات لازم برخوردار نیست، به همین خاطر مواجه با یک خرج هنگفت ناگهانی مشکل بزرگی است. اما از این که دخل و خرج تان به هم نمی خورد نا امید نشوید. واقعیت این است که رسیدن به تعادل مالی کار آسانی نیست. برای این که به یک راه حل اساسی دست پیدا کنید، ابتدا باید این مشکل موقتی را از سر راه بردارید و این کار تلاش مضاعف می طلبد

shahrivar 2 - فال روزانه یک‌شنبه ۱۴ خرداد

فال روزانه متولدین شهریور ماه

از نظر احساسی کمی آشفته شده اید. تنها چیزی که فعلاً به آن نیاز دارید این است که از تمرکز کافی برخوردار باشید. اما بدانید که امروز همه چیز مطابق برنامه ای که تعیین کرده اید پیش نخواهد رفت. شاید مجبور شوید که همه چیز را چندین بار تغییر دهید تا با شرایط موجود جور شود، زیرا اتفاقاتی در راه اند که تحت کنترل شما نیستند. انتظاراتی را که قبلاً داشتید کنار بگذارید تا بتوانید این روز چالش برانگیز را به یک روز شگفت انگیز تبدیل کنید
7 6 - فال روزانه یک‌شنبه ۱۴ خرداد

فال روزانه متولدین مهر ماه

هم اکنون شما آنقدر رُک و راست هستید که هرکسی می‌توانند کارهایی که انجام می‌دهید را ببیند! حقیقت این است که شما روشی در پیش گرفته‌اید که اصلا جانب احتیاط را رعایت نمی‌کنید. اگر بخواهید بیش از اندازه رک و بی پرده باشید، قدرت خودتان را از دست خواهید داد و همچنین فرصت پیشرفت کردن را نیز از دست خواهید داد.

8 3 - فال روزانه یک‌شنبه ۱۴ خرداد

فال روزانه متولدین آبان ماه

امروز شور و شوق رام نشدنی شما قدرت بیان خلاقانه شما را برانگیخته است، اما شما هنوز هم وسوسه می‌شوید که انرژی های خود را به مسیر مثبتی هدایت کنید. شدت آرزوهای شما بیشتر شده اند و شما می‌ترسید دیگران این را بفهمند. رفتار شما می‌تواند باعث ترساندن و رنجیده خاطر کردن دیگران بشود. لزومی‌ندارد که شما احساسات خود را تغییر دهید، اما متعادل کردن علایق خود یک حرکت عاقلانه به حساب می‌آید

فال هر روز – فال روزانه یک‌شنبه ۱۴ خرداد

9 3 - فال روزانه یک‌شنبه ۱۴ خرداد

فال روزانه متولدین آذر ماه

باوجود اینکه می‌دانید هر فکری که در سرتان دارید را باید همین الان اجرا کنید، درباره یک مسئولیتی که نمی‌توانید حفظش کنید با احتیاط عمل می‌کنید. اعتماد به نفس شما با واقع بینی همراه شده است و همین بهتان اجازه نمی‌دهد خیلی خیال پردازی کنید! اما خیلی هم جدی نشوید، وگرنه فرصت خیلی خوبی که همین الان جلوی رویتان قرار دارد را از دست می‌دهید! یادتان باشد برای اینکه بتوانید به اهداف عالی خود برسید باید فراتر از آسایش و راحتی خود قدم بردارید

10 2 - فال روزانه یک‌شنبه ۱۴ خرداد

فال روزانه متولدین دی ماه

اجازه ندهید انرژی منفی اطرافیانتان روی ذهن خلاق و پویای شما اثر بگذارد؛ شاید پیشرفت کارها به آن سرعتی که شما انتظارش را داشته اید نباشد، ولی پشتکار و اراده شما بالاخره نتیجه داده و پیشرفت های قابل توجهی را برایتان به همراه خواهد داشت. امروز شاید مجبور باشید در مورد رابطه عاطفی خود تصمیم گیری مهمی کنید. ممکن است به این نتیجه رسیده باشید که در این رابطه جای یک چیزی خالی است و بخواهید بر اساس این آگاهی تازه یافته خود عمل کنید، اما این کار برایتان چندان راحت نخواهد بود. احتمال دارد که ریشه اصلی این مشکل به حس عدم استقلال و آزادی بازگردد، قبل از هر کاری بهتر است سعی کنید به ریشه این مشکل خود پی ببرید.

11 5 - فال روزانه یک‌شنبه ۱۴ خرداد

فال روزانه متولدین بهمن ماه

امروز از صبح که بیدار می شوید هزار و یک ایده مختلف برای این که چگونه از روز تعطیل خود لذت ببرید در سر خواهید داشت. اگر بخواهید اینقدر وسواس به خرج بدهید تا به خودان بیایید نصف روز را از دست داده اید؛ کمی دست بجنبانید! امروز از شما خواسته می شود که قولی داده و یا تعهد و مسئولیتی را بپذیرید و به احتمال زیاد این موضوع در ارتباط با زندگی عاطفیتان خواهد بود. آیا باید این قدم را بردارید یا خیر؟ این سوالی است که بیشتر روز ذهن شما را به خود مشغول خواهد کرد. طی چند روز آینده مجبور خواهید بود خودتان را نشان بدهید و ثابت کنید. این بار راهی برای فرار از این چالش وجود نخواهد داشت و باید با این چالش مربوط به روابط عاطفی خود روبرو شوید.
12 2 - فال روزانه یک‌شنبه ۱۴ خرداد

فال روزانه متولدین اسفند ماه

حرف زدن با دوستان صمیمی در مورد خواسته ها و اهدافتان به شما کمک زیادی خواهد کرد. در واقع تا زمانی که این افکار و احساسات خود را به زبان نیاورده اید درک کامل آنها برای خودتان نیز دشوار خواهد بود و نخواهید توانست برای به دست آوردن آنها به درستی برنامه ریزی کنید. گاهی در زندگی عاطفیتان احساس می کنید یک انرژی بازدارنده جلویتان را گرفته و نمی گذارد احساس رضایت کافی داشته باشید. شاید این احساس شما به خاطر ترس از احساس تعهد و یا شدت احساسات طرف مقابلتان باشد. در هر صورت باید این نکته را در نظر داشته باشید که این بی میلی در رفتارتان روی رابطه تان تاثیر منفی خواهد گذاشت.
اگر نظر ، انتقاد یا پیشنهادی در مورد این بخش از مجله دخترانه صورتی‌ها دارید از طریق کامنت به ما اعلام کنید ♥منبع

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A