home اخبار روز فریبا داوودی مهاجر از حامیان فتنه ۸۸ با بچه داری امرار معاش میکند +بیوگرافی +عکس

فریبا داوودی مهاجر از حامیان فتنه ۸۸ با بچه داری امرار معاش میکند +بیوگرافی +عکس


 

فریبا داوودی مهاجر از حامیان فتنه ۸۸ + امرار معاش با بچه داری!

fundel.ir fariba davoodi mohajer bachedari 849 - فریبا داوودی مهاجر از حامیان فتنه ۸۸ با بچه داری امرار معاش میکند +بیوگرافی +عکس

فریبا داوودی مهاجر از حامیان فتنه ۸۸ + امرار معاش با بچه داری!

fundel.ir fariba davoodi mohajer bachedari 850 - فریبا داوودی مهاجر از حامیان فتنه ۸۸ با بچه داری امرار معاش میکند +بیوگرافی +عکس

فریبا داوودی مهاجر از حامیان فتنه ۸۸ + امرار معاش با بچه داری!

«فریبا داودی مهاجر» که از حامیان فتنه۸۸ و از دلالان حقوق‌بشری بود، این روزها برای گذران زندگی در غربت، مجبور به نگهداری از یک کودک شده و عمدتاً در منزل یکی از دوستانش زندگی میکند!! وی که پس از فرارش به آمریکا، برای کسب درآمد در یک برنامه تلویزیونی کشف حجاب کرده بود، سابقه همکاری با موسسات براندازی علیه جمهوری‌اسلامی را دارد!

بیوگرافی فریبا داوودی مهاجر

فریبا داوودی مهاجر فعال حقوق زنان و روزنامه‌نگار ایرانی است. او سردبیر انجمن روزنامه نگاران جوان، عضو مرکزی کمیته سازمان مدافعان آزادی مطبوعات ایران، همچنین عضو شورای عالی سازمان دانش‌آموختگان ایران اسلامی (ادوار دفتر تحکیم وحدت) است.

فعالیت‌های فریبا داوودی مهاجر

او دانش‌آموخته رشته علوم سیاسی از دانشگاه آزاد تهران است. وی برای نشریات اصلاح‌طلبی از جمله «کنشگران» مطلب نوشته است. او از نوشتن برای نشریات مستقل منع شده بود و مطالب و نوشته‌های وی در نشریاتی همچون «روز آنلاین»، «اعتماد»، «یاس نو»، و «گویا نیوز» منتشر می‌گردید.

داوودی در ۲۹ فروردین ماه سال ۱۳۸۶، به دلیل شرکت در تظاهرات مسالمت آمیز تجمع ۲۲ خرداد ۱۳۸۵، به چهار سال زندان محکوم شد. اتهامات وی اقدام علیه امنیت ملی، تبلیغ علیه نظام، مصاحبه با رسانه‌های خارجی، و نشر اکاذیب بود.

ماجرای کشف حجاب فریبا داوودی مهاجر

فریبا داوودی مهاجر در یک خانواده غیر محجبه به دنیا آمد و رشد کرد. او چادر را شخصاً به عنوان پوشش انتخاب کرد ولی پس از سال‌ها، در برنامه تلویزیونی پارازیت برای نخستین بار در مقابل دوربین کشف حجاب کرد. او دلیل این تصمیم را اعتراض به فرهنگ مرد سالار عنوان کرد.

 

 منبع

دیدگاهتان را بنویسید

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A