خانه » اخبار روز » فیلم قتل آتنا دختر ۷ ساله پارس آباد + گم شدن آتنا و کشته شدن

اطلاعیه سایت

فیلم قتل آتنا دختر ۷ ساله پارس آباد + گم شدن آتنا و کشته شدن

فیلم قتل آتنا دختر ۷ ساله پارس آباد + گم شدن آتنا و کشته شدن


فیلم قتل آتنا دختر ۷ ساله پارس آباد + گم شدن آتنا و کشته شدن

Atena Bartarina.com  - فیلم قتل آتنا دختر ۷ ساله پارس آباد + گم شدن آتنا و کشته شدن

فیلم قتل آتنا دختر ۷ ساله پارس آباد + گم شدن آتنا و کشته شدن

آتنا دختر ۷ ساله

فیلم قتل آتنا دختر ۷ ساله پارس آباد که گم شدن آتنا و کشته شدن وی  از اواخر خردادماه سال جاری خبر گم شدن دختربچه هفت ساله ای به نام آتنا در پارس آباد پیچید.

دایره جنایی پلیس Police آگاهی تیمی از ماموان برای رازگشایی از گمشدن آتنا وارد عمل شدند.

تحقیقات پلیسی منجر به دستگیری چند نفر در خصوص این پروند شد. تا اینکه پس از گذشت ۲۰ روز راز یک جنایت Crime هولناک برملا شد و احساسات مردم پارس آباد با فهمیدن ایسن راز جریحه دار شد.

با بررسی تصاویر دوربین‌ های مداربسته که در محل نصب بوده و پس از اعتراف یک از مظنونان دستگیر شده در این پرونده سرانجام جسد این دختر ۷ ساله در پارس‌ آباد کشف شد و مراحل قانونی در این زمینه در حال انجام است.

Atena Bartarina.com 0 - فیلم قتل آتنا دختر ۷ ساله پارس آباد + گم شدن آتنا و کشته شدن

فیلم قتل آتنا دختر ۷ ساله پارس آباد + گم شدن آتنا و کشته شدن

عصر روز گذشته جسد آتنا در پارکینگ خانه مرد جنایتکار در حالی که ۱۶ روز از مرگش می گذشت پیدا شد. با انتقال جسد به پزشکی قانونی پرونده این جنایت وارد مرحله جدیدی شد.

با بررسی تصاویر دوربین‌های مداربسته که در محل نصب بوده و پس از اعتراف یک از مظنونان دستگیر شده در این پرونده سرانجام جسد این دختر ۷ ساله در پارس‌ آباد کشف شد و مراحل قانونی در این زمینه در حال انجام است. مردم پارس آباد در واکنش به این جنایت هولناک به خیابان ها آمده و درخواست اشد مجازات را برای عامل این جنایت دارند.

تجمعات تا جایی ادامه داشت که دادستان پارس آباد به میان مردم آمد و آن ها را به صبر و آرامش دعوت کرد تا پرونده رویه خود را طی کند.

روح مردم پارس آباد از این جنایت هولناک در حق آتنا هفت ساله جریحه دار شده است و آن ها در سطح فضای مجازی نیز به این جنایت با گذاشتن تصویر آتنا بر روی پروفایل تلگرام Telegram خود واکنش نشان دادند.

اهالی پارس آباد در واکنش به این جنایت به محل پیدا شدن جسد رفته و اقدام به پرت کردن سنگ به خانه جنایتکار و دادن شعار کردند.

اما سئوالی که وجود دارد این است که آتنا ۲۰ روز پیش گم شده است اما تحتقیقات نشان از این دارد که ۱۶ روز پیش به قتل Murder رسیده است، این بدان معناست که آتنا چهار روز در اسارتگاه مرد شیطان Evil صفت زندانی Prisoner بوده است.

دانلود فیلم ماجرای قتل آتنا

گردآوری: برترینا https://bartarina.comمنبع

اشتراک گذاری مطلب
برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A