home اخبار روز قرارداد ۲ساله خلیل زاده و گادوین منشا با پرسپولیس + عکس

قرارداد ۲ساله خلیل زاده و گادوین منشا با پرسپولیس + عکس


قرارداد ۲ساله خلیل زاده و گادوین منشا با پرسپولیس + عکسReviewed by Omid on Feb 1Rating: ۵.۰

شجاع خلیل زاده و گاوین منشا در پرسپولیس

شجاع خلیل زاده و گادوین منشا امروز با حضور در باشگاه پرسپولیس قرارداد خود را با این باشگاه رسمی کردند.

%DA%AF%D8%A7%D8%AF%D9%88%DB%8C%D9%86 %D9%85%D9%86%D8%B4%D8%A7 - قرارداد 2ساله خلیل زاده و گادوین منشا با پرسپولیس + عکس

گادوین منشا و شجاع خلیل زاده با پیراهن پرسپولیس 

خلیل زاده که فصل قبل در سپاهان بازی می کرد با قراردادی دو ساله به پرسپولیس پیوسته و منشا نیز پس از درخشش در اولین فصل حضورش در لیگ ایران قرارداد دو ساله ای با قهرمان لیگ برتر امضا کرد تا این دو فصل بعد در جمع شاگردان برانکو باشند.

منشا:بهترین تلاشم را برای پرسپولیس می کنم

گادوین منشا بعد از حضورش در باشگاه پرسپولیس درباره اینکه چه صحبتی با هواداران دارد گفت:من بهترین کار و بهترین تلاشم را انجام می دهم. از همه هواداران تشکر می کنم که تیم خود را حمایت می کنند. به زودی آنها را خواهم دید و با هم صحبت می کنیم تا آشنا شویم.

 

منشا همچنین اعلام کرد قراردادم دو ساله هست و برای حضور در پرسپولیس شماره ۹۰ را بر تن می کند.

 

خلیل زاده:انتخاب اول و آخرم پرسپولیس بود

شجاع خلیل زاده در مورد پیوستنش به پرسپولیس اظهارداشت:قبلاً صحبت ها و مذاکرات انجام شده بود و امروز آمدیم عکس بگیریم و یکسری کارهای دیگر انجام دهیم. خوشحالم که به این تیم پیوستم و تمام تلاشم را می کنم که بهتر از گذشته باشم.

 

وی در مورد اینکه در آسیا می تواند بازی کند یا خیر، گفت:در این مرحله نه اما اگر به مرحله بعدی صعود کنیم می توانم بازی کنم.

 

مدافع جدید تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه این تیم چقدر به پیشرفتت کمک خواهد کرد، گفت:هرکسی آرزویش است که در پرسپولیس بازی کند و من هم مستثنی نیستم. تمام تلاشمان را برای تیم می کنیم و می خواهیم رکوردشکنی مان بهتر از فصل گذشته باشد.

 

خلیل زاده در مورد اینکه چرا شماره ۳ را انتخاب کرد، گفت:خودم این شماره را دوست داشتم و باشگاه هم لطف کرد و آن را به من داد.

 

وی در مورد اینکه چقدر امیدوار است که به تیم ملی راه پیدا کند، اظهارداشت:عملکرد خودم مهم است، تلاشم را می کنم با بازی خوب به تیم ملی برسم، چه باشم و چه نباشم برای تیم ملی آرزوی موفقیت می کنم.

 

بازیکن جدید تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه چه پیشنهادهای دیگری داشت، گفت:یک پیشنهاد داخلی داشتم اما پرسپولیس انتخاب اول و آخرم بود.

 

خلیل زاده در مورد اینکه یک بار با پرسپولیس قرارداد بست اما به سپاهان رفت و دلیل این اتفاق چه بود، گفت:یکسری مسائل وجود داشت و آن زمان فکر کردم اینجا جایم نبود که بازی کنم، رفتم تا بهتر شوم و دوباره بازگردم. مطمئناً بازی کردن در پرسپولیس راحت نیست و باید سخت کار کنید. هرکس بهتر باشد، بازی می کند.

 

وی در مورد اینکه آیا کرانچار هم به شما نیاز داشت یا خیر، گفت:صحبت هایی کرده بودیم اما من در حال حاضر بازیکن پرسپولیس هستم و امیدوارم موفق باشم. برای سپاهان هم آرزوی موفقیت دارم.

قرارداد ۲ساله خلیل زاده و گادوین منشا با پرسپولیس + عکسمنبع

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A