home اخبار روز قیافه واقعی بازیگران در نقش فیلم های ترسناک

قیافه واقعی بازیگران در نقش فیلم های ترسناک


2306785652 - قیافه واقعی بازیگران در نقش فیلم های ترسناک

قیافه واقعی بازیگران نقش های ترسناک فیلم ها 

وقتی بازیگری را در یک فیلم ترسناک با ظاهری وحشتناک می بینیم شاید وقتی قیافه واقعی وی را ببینیم تعجب زده شویم و به فکر فرو رویم. در دنیای جذاب فیلم های سینمایی و سریال های تلویزیونی، همواره آثار ترسناک جایگاه ویژه ای داشته اند. این گونه فیلم ها طرفداران زیادی دارند و هر کسی دوست دارد به تماشای آن ها بنشیند.

 

با این حال تعداد آثار با کیفیت در این زمینه، به علت کمبود سوژه ها معمولا اندک است و به سختی می توان فیلم ترسناک دلخواه را پیدا کرد.از این مسائل که بگذریم، باید بگوییم که هیولا ها و ارواح نقش اصلی را در ترساندن مخاطب ایفا میکنند. آن ها با ظاهر زشت و ترسناک خود تماشاگر را تا سر حد مرگ می ترسانند. حال سوال اینجاست که چه کسی حاضر است چنین نقش های عجیبی را بازی کند و در لباس یک روح پلید ظاهر گردد؟

 

ما در این مقاله قصد داریم بازیگرهای واقعی برخی از مشهورترین ارواح و هیولاها در فیلم های ترسناک را به شما نشان دهیم. تا پایان همراه باشید.

 

سامارا __ دیوی چیس

حلقه (The ring)، سال ۲۰۰۲

3021680541 - قیافه واقعی بازیگران در نقش فیلم های ترسناک

علی رغم آن که دیوی چیس تنها ۲۶ سال دارد، اما وی تا به حال در فیلم ها و سریال های مشهور زیادی به ایفای نقش پرداخته است. از جمله آن ها می توان به «دونی دارکو»، «افسون شده» و «بخش فوریت های پزشکی» اشاره نمود. با این حال همه او را به خاطر ایفای نقش سامارا – دختری که در فیلم حلقه از تلویزیون بیرون می آمد – میشناسند.

 

جیسون ورهیز __ آری لمان

جمعه سیزدهم (Friday The 13th)، سال ۱۹۸۰

2481296866 - قیافه واقعی بازیگران در نقش فیلم های ترسناک

شخصیت جیسون ورهیز توسط بازیگران زیادی اجرا شده، اما آری لمان یکی از نخستین آن ها به شمار می رود. هنگامی که وی برای تست بازیگری فیلم مراجعه نمود، عوامل بلافاصله این جمله را بیان کردند: “تو شرایط لازم را داری و انتخاب شدی.” وی در آن زمان تنها ۱۵ سال داشت و قدش به ۱۸۰ سانتیمتر می رسید.

 

فردی کروگر __ رابرت انگلوند

کابوس در خیابان الم (A Nightmare on Elm Street)، سال ۱۹۸۴

2984655693 - قیافه واقعی بازیگران در نقش فیلم های ترسناک

نقش فردی کروگر که یه قاتل سریالی به شمار می رفت، شناخته شده ترین کار رابرت انگلوند در دوران حرفه ای اش محسوب می گردد. وی در کنار داگ بردلی، تنها بازیگر تاریخ هالیوود به شمار می رود که به طور مداوم در هشت فیلم ترسناک نقش اصلی را ایفا کرده است. او در حال حاضر بازیگری را به طور جدی دنبال می کند و اغلب با پیشنهاد حضور در فیلم های ترسناک مواجه می شود.

 

والِک __ بونی آرونز

احضار ۲ (the Conjuring ۲)، سال ۲۰۱۶

2149511446 - قیافه واقعی بازیگران در نقش فیلم های ترسناک

وی به خاطر ظاهر عجیب خود، معمولا با پیشنهاد های کاری متنوعی رو به رو می شود. نکته جالب آنکه او هم در فیلم های ترسناک و هم در آثار کمدی حضور داشته است. نقش شیطانی به نام «والِک» نقطه عطفی در دوران کاری او به شمار میرود. گریمی که روی صورت او انجام گرفت، در نوع خود بی نظیر و قابل ستایش بود.

 

پنیوایز __ تیم کوری

ایت (It)، سال ۱۹۹۰

3188142066 - قیافه واقعی بازیگران در نقش فیلم های ترسناک

این فیلم بر اساس رمانی نوشته استفان کینگ ساخته شد و دلقک درون آن هر کسی را می ترساند. تیم کوری بازیگر، خواننده و آهنگساز شناخته شده نقش این شخصیت را ایفا کرد. چند سال قبل، او گرفتار یک بیماری شد و روی صندلی چرخ دار نشست. با این وجود، وی همچنان در عرضه ساخت و نوشتن آهنگ فعالیت میکند.

 

جان کرامر __ توبین بِل

اره (Saw)، سال ۲۰۰۳

2509240844 - قیافه واقعی بازیگران در نقش فیلم های ترسناک

ایفای نقش اصلی و دیوانه فیلم اره، بهترین بازی آقای کرامر در دوران کاری او به شمار می رود. علاوه بر بازی در مجموعه فیلم های اره، وی در سریال های تلویزیونی مشهوری مانند «پرونده های ایکس» و «بخش فوریت های پزشکی» نیز حضور داشته است.

 

لپرکان __ وارویک دیویس

لپرکان (Leprechaun)، سال ۲۰۰۳

3398350715 - قیافه واقعی بازیگران در نقش فیلم های ترسناک

وارویک دیویس یکی از مشهورترین بازیگران کوتاه قدر هالیوود به شمار می رود و تنها ۱۰۷ سانتیمتر قد دارد. وی به خاطر توانایی اش در بازیگری، تا به حال نقش های مهم زیادی را ایفا کرده است. هری پاتر، جنگ ستارگان و لپرکان از جمله آن ها هستند.

 

مایکل مایرز __ نیک کَسِل

هالووین (Holloween)، سال ۱۹۷۸

2620356576 - قیافه واقعی بازیگران در نقش فیلم های ترسناک

نیک کسل یکی از نخستین افرادی بود که نقش مایکل مایرز را ایفا کرد. بازی او موفقیت های زیادی را برایش به ارمغان آورد. نیک اکنون در فیلم دیگری بازی نمی کند، اما به ساخت آثار خود و نوشتن فیلمنامه مشغول است.

 

پین هِد __ داگ بردلی

برپاخیزان جهنم (Hellraiser)، سال ۱۹۸۷

1696274696 - قیافه واقعی بازیگران در نقش فیلم های ترسناک

همانطور که قبلا گفتیم، آقای بردلی یکی از تنها دو بازیگری است که توانسته در ۸ فیلم ترسناک پیاپی در همان نقش بازی کند. این بازیگر سعی داشت نقش کلیشه ای خود را رها کرده و در آثار دیگری شرکت نماید، اما پین هِد همچنان موفق ترین نقش او به شمار می رود. طرفداران فیلم گفته اند که تصور کسی غیر از داگ بردلی در نفش پین هد غیرممکن خواهد بود.

 

صورت چرمی __ اندرو براینیارسکی

کشتار با اره برقی در تگزاس: سرآغاز (The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning)، سال ۲۰۰۶

2183009121 - قیافه واقعی بازیگران در نقش فیلم های ترسناک

او یکی از هفت بازیگری است که تا به حال این نقش را ایفا کرده اند.وی اکنون در برنامه های تلویزیونی حضور دارد و به ورزش بدنسازی می پردازد.

 

جک تورنس __ جک نیکلسون

درخشش (The Shining)، سال ۱۹۸۰

1998137719 - قیافه واقعی بازیگران در نقش فیلم های ترسناک

شایعاتی مطرح شده که رابرت دنیرو و رابین ویلیامز قرار بوده در فیلم تحسین برانگیز درخشش حضور داشته باشند. با این حال استنلی کوبریک کارگردان اثر همواره اظهار داشته که از روز اول تنها جک نیکلسون را در نقش جک تورنس تصور میکرده است.

 

 

گرد آوری : GapIno

عضویت در کانال تلگرام گپینو

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :


گردآوری: ایرانی عکس

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A