home تلگرام قیمت ماشین لباسشویی پاکشوما

قیمت ماشین لباسشویی پاکشوما

555229 561 696x522 - قیمت ماشین لباسشویی پاکشوما

ماشین لباسشویی پاکشوما چند است؟

قیمت ماشین لباسشویی ،لوازم خانگی پاکشوما در سه گروه ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی و جاروبرقی جای می‌گیرند. البته بعضا می‌توان رد و نشانی از کمپرسور کولر‌های گازی و پنکه پاکشوما هم در بازار پیدا کرد، اما تمرکز این برند داخلی بیشتر روی ماشین لباسشویی و ظرفشویی است

قیمت ماشین لباسشویی دوقلو پاکشوما؛ یک تا ۱.۲ میلیون

ماشین‌های لباسشویی دوقلو پاکشوما در بازار لوازم خانگی از همه بیشتر طرفدار دارند و می‌توان این محصولات را در صدر پرفروش‌ترین‌ها قرار داد. انواع ماشین لباسشویی دوقلو پاکشوما با ظرفیت ۶.۵ تا ۹.۵ کیلوگرم تولید می‌شوند. این ماشین‌های لباسشویی دو دیگ دارند که یکی مخصوص شستشو و دیگری مخصوص خشک کردن لباس‌ها است.

قیمت ماشین لباسشویی دوقلو پاکشوما با ظرفیت ۶.۵ کیلوگرم در بازار حدود یک میلیون و ۵۰ هزار تومان است و قیمت مدل‌های هفت کیلویی به یک میلیون و ۸۰ هزار تومان می‌رسد که ارزان‌ترین ماشین‌های لباسشویی موجود در بازار لوازم خانگی به حساب می‌آیند. البته باید توجه داشته باشید که قیمت مدل‌های ۹.۶ کیلوگرمی ماشین لباسشویی دوقلو پاکشوما به یک میلیون و ۲۵۰ هزار تومان می‌رسد که همچنان ارزان‌تر از رقبای هم‌رده است.

قیمت ماشین لباسشویی اتوماتیک پاکشوما؛ ۴.۵ تا هفت میلیون

ماشین‌های لباسشویی اتوماتیک پاکشوما با ظرفیت دیگ شش تا ۱۰ کیلوگرم در بازار پیدا می‌شوند. مدل‌های شش کیلوگرمی ماشین لباسشویی پاکشوما عنوان ارزان‌ترین ماشین‌های لباسشویی اتوماتیک موجود در بازار را به خود اختصاص داده‌اند، چراکه قیمت این محصول رقمی حدود چهار میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است. در حالی که قیمت دیگر ماشین‌های لباسشویی شش کیلوگرمی بعضا به شش میلیون و ۸۰۰ هزار تومان می‌رسد.

در طرف مقابل ماشین لباسشویی هفت کیلویی پاکشوما چندان قیمت مناسبی ندارد. طوری که این محصول بسته به مدل‌‎های مختلف بین پنج میلیون و ۴۰۰ هزار تا شش میلیون و ۲۰۰ هزار تومان قیمت دارد، در حالی که با بودجه چهار میلیون و ۸۰۰ هزار تومانی می‌توان ماشین لباسشویی ال جی مدل FH۲J۳QDNP۰ با ظرفیت هفت کیلوگرم خرید. دیگر ماشین‌های لباسشویی هفت کیلوگرمی موجود در بازار هم عموما با قیمت پنج تا شش میلیون تومان فروخته می‌شوند.

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل WFU ۸۱۲۸۰ با ظرفیت دیگ هشت کیلوگرم حدود شش میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در بازار فروخته می‌شود و نسبت به دیگر مدل‌های ماشین لباسشویی هشت کیلوگرمی قیمت نسبتا مناسبی دارد. چراکه انواع ماشین لباسشویی هشت کیلوگرمی در بازار با قیمتی حدود شش تا ۱۲ میلیون تومان قیمت دارند. البته ماشین لباسشویی ارزان‌تر هم در بازار پیدا می‌شود. برای مثال ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWD-Octa C. با ظرفیت هشت کیلوگرم در بازار با قیمت پنج میلیون و ۷۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود.

ماشین لباسشویی ۹ کیلویی پاکشوما وضعیت مشابهی دارد. این محصول با نام TFU ۹۳۴۰۳ در بازار با قیمت شش میلیون و ۳۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود که همراه با ماشین لباسشویی ۹ کیلوگرمی دکستر و کرال در بین ارزان‌ترین‌ها قرار دارد. قیمت ماشین‌های لباسشویی ۹ کیلوگرمی برند‌های خارجی بعضا به ۱۵ میلیون تومان می‌رسد.

پاکشوما جزو معدود تولیدکننده‌های لوازم خانگی است که ماشین لباسشویی اتوماتیک با ظرفیت ۱۰ کیلوگرم به بازار عرضه کرده. این محصول با نام WFI ۱۰۱۴۱ در بازار با قیمت هفت میلیون تومان فروخته می‌شود.

قیمت های انواع ماشین ظرفشویی پاکشوما را در اینجا ببینید


منبع:رصد امروز
گرداوری مطلب مورد نظر توسط:علی نادری

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A