خانه » اخبار روز » ماجرای توهین بنیامین بهادری به دعای جوشن کبیر + دانلود آهنگ کبیر بنیامین

اطلاعیه سایت

ماجرای توهین بنیامین بهادری به دعای جوشن کبیر + دانلود آهنگ کبیر بنیامین

ماجرای توهین بنیامین بهادری به دعای جوشن کبیر + دانلود آهنگ کبیر بنیامین


ماجرای توهین بنیامین بهادری به دعای جوشن کبیر + دانلود آهنگ کبیر بنیامین

golfun.ir 144 - ماجرای توهین بنیامین بهادری به دعای جوشن کبیر + دانلود آهنگ کبیر بنیامین

ماجرای توهین بنیامین بهادری به دعای جوشن کبیر + دانلود آهنگ کبیر بنیامین

توهین بنیامین بهادری به دعای جوشن کبیر

بنیامین بهادری خواننده پاپ کشورمان به تازگی آهنگی منتشر کرده با نام کبیر که دراین آهنگ از دعای جوشن کبیر نیز استفاده کرده است . همین کار بنیامین بهادری باعث اعتراض افراد بسیاری در شبکه های مجازی و صفحات اجتماعی شد و حتی بعضی از روحانیون نیز به آهنگ کبیر بنیامین بهادری واکنش نشان دادند . تا جایی که ۵ نهاد فرهنگی از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی مامور رسیدگی به خواندن دعای جوشن کبیر همراه با موسیقی توسط بنیامین بهادری شدند تا اگر این خواننده ایرانی در اجرای این آهنک خطایی مرتکب شده باشد به احتمال زیاد با ممنوع الکاری مواجهه خواهد شد .

البته بنیامین بهادری در واکنش به جنجال آهنگ کبیر گفت : من قبل از انتشار آهنگ کبیر ، این اثر را برای خیلی از مسولیت دولتی و افراد دینی و مذهبی اسم و رسم‌ دار و قابل احترام فرستادم و نظر این بزرگان را در باره آهنگ کبیر خواستم و با آنها زیاد در باره این قطعه مشورت کردیم . این قابل پیش بینی بود که افرادی نسبت به آهنگ کبیر اثر گارد خواهند گرفت و حتی سعی خواهند کرد تا من و آهنگ کبیر را تخریب کنند .

دانلود آهنگ

گرد آوری: گروه دانلود golfun

http://golfun.ir/category/download

اهنگ کبیر بنیامین بهادری , توهین بنیامین بهادری به دعای جوشن کبیر , اهنگ کبیر بهادری , اینستاگرام بارانا بهادری , بارانا بهادری , بازیگر مرد ایرانی , بنیامین بهادری instagram , بنیامین بهادری اهنگ کبیر , بنیامین بهادری جوشن کبیر , بنیامین بهادری خواننده , بنیامین بهادری کیست , بنیامین بهادری و شایلی , بنیامین بهادری و همسرش , بنیامین بهادری ویکیپدیا , بنیامین و دخترش بارانا , بیوگرافی بنیامین بهادری , جنجال اهنگ جدید بنیامین , دانلود اهنگ کبیر بنیامین , قد بنیامین بهادری , ماجرای اهنگ کبیر , توهین بنیامین بهادری به دعای جوشن کبیر , ماجرای توهین بنیامین بهادری , ماجرای توهین جوشن کبیر .منبع

اشتراک گذاری مطلب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A