خانه » اخبار روز » ماجرای داستان وحشتناک حامد و مادرش در برنامه ماه عسل قسمت ۲۴

اطلاعیه سایت

ماجرای داستان وحشتناک حامد و مادرش در برنامه ماه عسل قسمت ۲۴

ماجرای داستان وحشتناک حامد و مادرش در برنامه ماه عسل قسمت ۲۴


ماجرای داستان وحشتناک حامد و مادرش در برنامه ماه عسل قسمت ۲۴

golfun.ir 158 - ماجرای داستان وحشتناک حامد و مادرش در برنامه ماه عسل قسمت ۲۴

ماجرای داستان وحشتناک حامد و مادرش در برنامه ماه عسل قسمت ۲۴

ماجرای حامد و مادرش در برنامه ماه عسل

مهمانان قسمت بیست و چهار ماه عسل ۹۶ که با اجرای احسان علیخانی در ایام ماه رمضان پخش می شود ، میزبان حامد و مادرش بود . فردی که بخاطر داستان عجیب زندگی اش به ماه عسل دعوت شد و در این برنامه به شرح حال زندگی خودش از چاقو خوردن خود و مادرش در شب وحشتناک تا اقدام حامد برای خودکشی در بیمارستان که در اثر فشارهای زیاد و احساس گناهی که می کرد . در ادامه برخی از صحبت های حامد و مادرش در ماه عسل را در این مطلب می گذاریم .

صحبت های حامد و مادرش در برنامه ماه عسل ۹۶

حامد : سال نود و چهار درسم تمام شده بود و داشتم كار برق مي كردم ، رفيق باز بودم يکی از دوستام رو وردست خودم كرده بودم ، اين اواخر حتی نميذاشتم بره خونه و می بردمش خونه خودمون و بیست روز توی خونه زندگی ما بود تا اينكه یک شب . به گردنم چاقو فور کرد : یک شب رفتيم بيرون عينكش افتاد شكست و دوباره آمد خانه و بهش گفتم خودم فردا برايت عينک مي خرم ، چون وضعيت مالی شان اصلا خوب نبود . یک چاقو از آشپزخانه برداشته بود و فرو كرده بود توی گردن من . بهش التماس كردم گفتم چيكار داری ميكنی و فرياد زدم کمک .

به مادرم هم چاقو زد : حامد روايت آن شب را روبروی احسان عليخانی اين طور ادامه می دهد : دو سه ضربه ديگر هم به شكم و ريه و دست من زد ، مادرم وارد ميشه و ميگه فرشاد توو چشمای من نگاه كن ببين داری چيكار ميكنی ، كه همون حين يه چاقو هم به مادرم زد . خودکشی حامد در بیمارستان : یک روز كه توی بيمارستان بودم از شدت شرمندگي خانواده م ميخواستم خودم رو راحت كنم و عين کبک سرم رو بكنم زير برف . خواستم خودم رو از پنجره بيمارستان پرت كنم پايين . که خودکشی نمی کند و به زندگی عادی برمی گردد .

گردآوری: گروه سینما و تلویزیون گل فان

http://golfun.ir/category/cinema-and-tv

احسان علیخانی , احسنا علیخانی , برنامه ماه عسل , چاقو خوردن حامد ماه عسل , حامد در ماه عسل , حامد و مادرش د رماه عسل , حامد و مادرش ماه عسل , حامد و مادرش مهمان ماه عسل , خودکشی ماه عسل , رمضان ۹۶ , قسمت ۲۴ ماه عسل , ماجرای حامد و مادرش , ماجرای حامد و مادرش در برنامه ماه عسل , ماه رمضان , ماه عسل ۹۶ , مجری , مجری مرد , مهمانان قسمت ۲۴ ماه عسل .منبع

اشتراک گذاری مطلب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A